Bir aldatılma hikayesi

Aldatmayan erkekler biliyorum, hemcinslerine düşman olmayan kadınlarda , her iki cinsin de iyisi var kötüsü var kendinizi böyle şeylerle kandırmayın
Kızı rezil etmek istiyorsanız sonuçlarına katlanmayı da göze alın, birincisi kanunen suçtur, ikincisi aileye eşinizden hesap sorma hakkı doğar, başa gelebilecek her şeye hazırlıklı olun
Siz içinizde eşinizi aklamışsınız, rezil olması, ceza çekmesi gereken eşiniz. Ayrıca ben sizin kişiliğinizde de sorunlar görüyorum, beni aldatan, bu kadar aşağılayan adamın bir lirasını istemem ben, sokmam eve barka çoluğumun çocuğumun yanına. Siz bir de üzerine para harcasın da intikam olsun kafasındasınız pes yani. Ne olacağını söyleyeyim üç gün daha tribinizi çeker, sonra bildiğine devam eder. Adama ceza öyle verilmez , şu an ödül veriyorsunuz

Ne kadar ahlaksız kocan varmış hem boynuzla hem de düşman gibi bakma de. Nasıl bakmanı istiyor aslan kocam çapkın kocam diye yüzüne mi gülecektin? Diğer kızla da hiç muhatap bile olma bence o olmasa senin ahlaksız kocan başka kıza yazardı sosyal medyadan bulurdu içinde varmış demek ki seni sevmiyor 13 yıldan sonra aldattıysa bir şeyler tükenmiş demektir. Hadi sen gurursuzsun ayrılmıyorsun kocanda hala seni terketmiyorsa emin ol seni sevdiği için değil çocukları için ve senden daha iyisini bulamayacağı için, kendin diyorsun evime bağlıyım namusumla oturuyorum diye , kocan gibi tipler evde karısı namuslu otursun ben dışarı da günümü gün edeyim derdinde olurlar, o kızı bertaraf etsen de büyük ihtimal başka kızla yine aldatılacaksın haberin olsun.

Aman sakın bırakmayın kocanızı o ahlaksız kadına. Onlarında istediği zaten bu değil mi? Zaten her erkek aldatıyor, ne olmuş bir kez yaptıysa erkektir elinin kiridir. Azcık yaptırmak isteyipte yaptıramadıklarınızı yaptırın ama o kadını rezil etmeden bırakmayın sakın!

Merak ediyorum aynı şeyi siz yapsaydınız kocanız da sizin gibi düşünür müydü? Kadın yapsaydı yüksek ihtimal senaryo şu şekilde olurdu; önce kadına dayak atılırdı, çocukları elinden alınıp bütün sülaleye rezil ettikten sonra koşa koşa boşanılırdı. Kocanız sizi aldattı ve siz hala kendinizi "her istediğimi yapıyor" gibi abuk bir düşünceyle kandırıyorsunuz.

'Her erkek aldatır' bu kalıp yüzünden bu halde kadınlar...
Kıza haddini bildireceksiniz de eşinize kim bildirecek haddini...
Eşiniz önce sağda solda çalışan kadınlarla mesafe koymayı bi öğrensin...
Önce eşiniz sonra kız karaktersiz...

Giriş cümlenize takıldım ben.

Kusura bakmayın da kimseyi kafaniza göre böyle genelleyemezsiniz. Erkeklerin bekçisi misiniz? Böyle cümleleri görünce bile sinir oluyorum.

Bi sure sonra normale doneceginizi sanmaniz beni benden aldi. Isyerindeki arkadasiyla aldatmis sizi. bi kere unutup affederseniz sizi artik cantada keklik gorecek. Bir gram degeriniz kalmayacak. Daha rahat yapacak 2.yi 3.yu. Cunku kaybedecek neyi var ki? Kadin aldatilip gitmiyor. Sadece surat yapiyor. Size acidim. Biraz guclu olun elinizdeki kanitla surundurup ayrilin. bu bana dusmez tabi karar yine sizin. Umarim 1 seneye kocam beni 5 kere aldarmis diye gelmezsiniz.

Aldatmayan erkek yok mudur? Erkeklerin hepsinin şerefsiz olduğu bu kadar kesinse, niye evleniyoruz bacım biz, deli miyiz neyiz? Bu kadar şaşmaz bir bilgiyse, eminim çok güvenilir kaynaklardan edinmişsinizdir bu bilgiyi, bize de açıklayın, hiç uğraşmayalım yani.

Bir de fırsat bulmak nasıl oluyor? Hani fırsat yoksa yaratılan bir şey ya... Aldatmak istiyorsa yaratır o fırsatı zaten.

Kızı ailesine şikayet edeceksiniz, hayatı kayacak. Peki eşinizin ödeyeceği bedel nedir? Burnunun biraz sürtmesi, bunu koz olarak kullanıp istediğiniz her şeyi yaptırmanız mı? Gerçekten çok adil ve mantıklısınız.

Aldatmayan erkek vardır. Sizin tezinize göre adamı sıksak hiçbir fırsat yaratmasına müsade etmesek aldatılmayacak mıyız? Aldatmak isteyen insan aldatır siz her yerden kontrol edin takip edin o yine de niyeti varsa aldatır. Siz zaten aldatılmayı kabullenmişsiniz elbette normale döneceğim dediğinize göre. Aldatmayı meşrulaştıran sizin gibi kadınlar siz bu kafayla daha çok aldatılırsınız. Adam der iki trip atıyor barışıyor nasılsa beni bırakamıyor diye, neden demesin? Elin kızı sizi bağlamaz sizi kendi kocanız bağlar. Bütün kabahati kıza bul kocamı zamanla affederim nasılsa kocam de, ne güzel dünya ya. Kadınlarımızın bu koca delisi hallerini hiç anlayamayacağım sanırım.

her istediğinizi yapıyor hiç bir şeye sesini çıkarmıyorsa
muhtemelen suçlu yani birşeyler yaşanmış gibi
kızla konuşmayı denediniz mi

Ya ben anlamıyorum kadın bir derdini anlatmış gömmüşsünüz kadını, şunu unutmayalım herkesin karekteri duyguları bir değil hem iki çocukla bekara boşamak kolay. başına gelmeyene kolay,bu sevgili değil ki biranda çek resti bitsin. resmen bazıları dalga geçmiş bu kadar yapılmaz ki zor bir durum zor bir süreç anlıyorum başa gelmeyince bilinmez ama doğru olanda şu ki aldatmayan erkek yoksa bile bu oran çok çok az. yapmayın lütfen fikrinizi söyleyeceksenizde kırmadan yapın aldadan kocası ama siz burda resmen kadını taşlamışınız boşanmıyor diye .... yanlış anlamayın bu sözlerim yorum yapan herkese değil dalga geçer gibi yazanlara konu sahibi ilerisine bakar baktı olmuyor yapamıyor ona göre de kararlarını verir. yangına körükle gitmeyin lütfen kimseyi kararlarından dolayı kınamayın kınanacak biri varsa eşiyle evli adamlara göz göre göre dewam ettiren pislik yığınlarıdır. diğer yuvanın huzurunu bozan kadınları koruyanlarıda hiç anlamıyorum kendi başlarına gelse böyle mi düşünürlerdi acaba. yazıkk kocam kandırmış diye birde teselli etsinler barii

Yazık kocam kandırmış bakış açısıyla yazık kocam kandırılmış bakış açısı arasında bir fark yok bana göre. Konu sahibinin eleştirildiği nokta bütün hatayı kızda bulup eşine zamanla affederim demesi. Kızı asla savunmuyorum ki savunulacak yönü de yok ama konu sahibine karşı sorumlu olan kişi bizzat kendi kocası. Biz konu sahibini sırf boşanmıyor diye değil aldatmayan erkek yoktur kılıfı altında bütün yanlışı kızda bulmasıyla haşladık. Bir bedel ödetmek istiyor kendine yapılana tamam kızın bedeli ailesine kadar gitmesi rezil olması kocasının bedeli iki gün trip atmak mı? Boşanmak zor değil veriyorsun bir dilekçe bitiyor, bunu zorlaştıran insanların kendileri. Konu sahibi sırf aman düzenim bozulmasın diye aldatılmayı sineye çekiyor üstelik bunu fırsata çevirdim diyerek böbürleniyor

affetmek tekrar yaomasına ayna tutmaktır. Durumunuzu bilemem ama ayrılsanız daha iyi olurdu. Aldatılmak affedilecek kadar basit birşey değil. Dediğim gibi durumunuzu bilemem belki ayrılmak için yeterli durumunuz yoktur. Ama bari burnunu baya sürtün ve tekrarlarsa gideceğinize ikna edin gözünü baya korkutmalısınız.

Sende eşinle aynı yataga grmeye devam edeceksin bravoo

Napsam ya benim eş şahsını boşamayıp geri mi dönsem aldatmıyo valla ben kefilim aldatmıyo benden başka kadına yan gözle bakmaz telefonu elimdeydi çünkü eve parayıda getiriyo elime sayıyo ama eşya fırlatıyo kapı pencere kırıyo telefon eşya eline ne geçerse kırıyo anama babama bana sövüyo..nolcak canım erkek ne de olsa...biraz trip atar istediğimi yaptırırım sonra kafamı da kırar erkektir yapar nasıl birşey bu kızı rezil edeceksin e kocan istediğini yapacak sana köle olacak sen aynını bi yapsana canım bi erkekle sadece konusup resim atsana bakalım kocan napıyor

Kiz cezasini ceksin sen kocani affetcen oyle mi? Yanindaki kizla neden yasamak varken cinsel icerikli konusasinki? Coktan mercimegi firina vermislerdir

Hata hem kızda hemde eşin de kıza diyorsun ya evli adamla falan filan eşin de evli olduğu halde böyle birşey yapıyor yani aynı tas aynı hamam bukadar irenc bir olayı nasıl aklinizdan çıkaracaksınız esinide rezil et madem edeceksen ikisininde birden et

Aldatmayan erkek yoktur sözü bana hiç doğru gelmiyor. Ahlaklı olan, Allah korkusu olan, kendine saygısı olan bir erkek eşini aldatmaz, bunu aklından da geçirmez. Karakteri bozuksa, Allah korkusu yoksa aldatmakta hiçbir sakınca görmeyip saklı kalacağını, ortaya çıkmayacağını düşünüp böyle bir şeye kalkışır. Eşiniz böyle biri olduğu için tüm erkekleri genellememelisiniz. Siz zaten affetmişsiniz belli ki. Sadece isteklerinizin karşılığını almak için biraz süründürdüğünüzü (!) düşünüyorsunuz. Eşiniz için bu bir sonraki vukuatı için cesaret verici olabilir. Umarım hakkınızda hayırlısı olur. Umarım pişman olmazsınız bu olayı bu şekilde karşıladığınız için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…