Bir aldatılma hikayesi

Ben anlayamadım şimdi :)
Eşim beni aldatmasa da diyelim hırsızlık yapsa ya da onursuzca başka bir hareket.. Benim için yine aynı şekilde bir boşanma sebebi.. Aldatıldığım vs için değil de; içinde, yüreğinde ahlaksızlığı taşıdığı için boşanır, hayatıma devam ederim..
Siz aldatılmışsınız ama sorun kocanız.. Kocanız onursuz.. Ve bu sizin için hiç problem değil.. Yaşayabileceksiniz öyle bir karakterle..
Herkes kızmış tabii, eşinin ahlaksızlığını fırsata çeviren bir kadına nasıl bir öneride bulunabilirsiniz ki zaten, kızanlar da haklı.. Yine de konu sahibi gelip "beni neden gömdünüz?" diye söylenecektir..
Kendimize bunu neden yapıyoruz, anlayamıyorum..

Sızın gıbı kadınların varlıgı yuzunden aldatıldıkta sıneye cekerız sandılar !

Konu sahibi gibi kadınlar, zaten aldatılınca affetmeyip boşanan kadınlara enayi gözüyle bakıyorlar..

Sanıyor ki bir kaç gün surat asıp köpek çekince kocişleri hep böyle olacak.

Eşinin annesine babasına çevresine gösterene fotoğrafları cinsel konuşmaları?
Sana sadakat yemini eden eşin. Esin sana saygı duymamis evliliğinizj umursamamis el kızı neden umursasin ? Eşine 2 trip atıp affedeceksin kıza gelince bedel ödeteceksin. Eşinin çevresine de göster ?

Ailesine de gönder bence.Nasıl yazışmalarını okuyabildiniz o programı bilmiyorum,çok bahsediyorlar,eşiniz nasıl anladı farkettiğinizi

Pes gerçekten.... Burda kızın ailesine fotoğrafları gönderme diyorsunuz da ben olsam ben de yapardım. Ne demek evli barklı adamlarla fingirdemek ya?? Kız bir de konu sahibini görüyor biliyor bile bile yapıyor bunları. En en en sinir olduğum şeydir - Kimse kusura bakmasın ama yaptığının bir bedeli olmalı. Bu konuda konu sahibine katılıyorum - ben olsam ben de aynen o şekilde ekran görüntülerini direk ailesi ile paylaşırdım.
Hem kıza hem kocaya ders verilmeli - kocayla direk ayrılmalı zaten. Bir kere yapan hep yapar!

O kızın ailesine göstermeden önce bence kızla bir konuş bakalım eşin ilişkiniz hakkında neler anlatmış?Hem neden sadece kıza bedel ödetiyorsunuz?Burada tek bedel ödemesi gereken kişi eşiniz.

Kız bunun bedelini ödesin ama koca diye yanınızda tuttuğunuz az para harcasın az aşağlansın geçer.
Empati yapın belki o kız da cahil ve sizin sinsi kocanız ağzından girdi burnundan çıktı kızı kendine aşık etti. Kız vazgeçmek istediğinde tehdit etti belki.
Burda bir suçlu arıyorsanız sizin koca diye aynı yatağı paylaştığınız insan çünkü size bunca zamandır göz göre göre yalan söylemiş ihanet etmiş onurunuzu kırmış enayi yerine koymuş.
Boşanın veya boşanmayın bu kimseyi ilgilendirmez ama pozitif ayrımcılık yapmayın kızın fotoğrafları nasıl ailesine gidiyorsa aynı şekilde eşinizinde görüşmeleri ailesine gitsin sonuçta suç ortağılar ya.

kusura bakmayın bunu söylediğim için ama gözlemlerimi söylüyorum. telefoncular ve bazı emlakçılar, galericiler nedense bana çok tuhaf geliyorlar. Mesela yaşadığım şehirde çarşıdaki bir kaç telefoncu hariç diğerleri sanki aranıyor gibi. belki yaşadığım yerdedir sorun bilemem ama çok net yani

Ne güzel dimi sadece kıza suçu yükleyecek rahatlamak. Kızın ailesine fotoğraf yollayıp bedel ödetmek? peki ya eşiniz? kusura bakmayın da eşiniz yüz vermeseydi ne o kız sürekli o dükkana girebilirdi ne de samimi olabilirdi. Eşinize bedel ödetiyor musunuz hayır. Yine o evdesiniz yine önüne yemeğini koyup çamaşırlarını yıkayıp birlikte yatağa giriyorsunuz gizlice takip ediyorsunuz falan. Çünkü kız eşinizi baştan çıkardı. Ayrıca telefondan whatsapp izleyemezsiniz pc den whatsapp web kurup izleyebilirsiniz ayrıca bu haltları yiyen biri siz onu telini alınca nerede?

Eşinden ayrılsın kızın ailesine de herşeyi söylesin bu çok anormal değil, aynı durumda olsam sadece bosanmakla kalmam evli adamla beraber olan kadınıda rezil ederdim yakın çevresine.

Ama hem boşanmayıp, kocasına bir iki günü surat asıp sonrasında hicbirsey yokmuş gibi evliliğine devam edecek kadının diğer kadını rezil etmeye hakkı yok.

Konu sahibi gibi kadınlar, zaten aldatılınca affetmeyip boşanan kadınlara enayi gözüyle bakıyorlar..

Sanıyor ki bir kaç gün surat asıp köpek çekince kocişleri hep böyle olacak.
Yanlıs yazmısım anlasılır olmus mu yınede?

Duzeltıyorum hemen

Sızın gıbı kadınların varlıgı yuzunden aldatılınca sineye cekerız sandılar !
Demek ıstıyordum

Ben orayı atlamışım sanırım - eşini af mi etmiş?

Kız bedel ödesin, adamın da biraz burnu sürtsün tamamdır. Sonuçta fıtratında var fırsatını bulunca aldatmak. Bundan sonra fırsat bulmaması için elinizden geleni yapın. Bir dedektif tutun, kocanızın her adımını izlesin.

Akıl istiyorsan kocanı boşa kızın da ailesine herşeyi anlat
Ama kocanı boşamayacaksan sadece kızın ailesine ulaşarak bir yere varamazsın
Birşeyi yapıyorsan tam yap

Surat asıyormuş, daha önce yaptırmadığı şeyleri yaptırıyormus elbette normale de dönecekmis, böyle diyor konu sahibi :)
sonunu okumadım - ha ozaman iş değişir. Şimdi kıza bedel ödettireceğiz dedik ama burda en en en ağır bedeli eşi ödemesi gerekiyor. Siz eşinizi affediyorsnaız sadece surat asıyorsanız kıza da bir şey yapmaya haketmiyorsunuz. Kusura bakmayın. Eşiniz de iki gün sonra sizi tekrar aldatırsa şaşırmayın.
Erkekleri bu kadar yüceltmek, affetmek - neden ya neden???????

Yanlıs yazmısım anlasılır olmus mu yınede?

Duzeltıyorum hemen

Sızın gıbı kadınların varlıgı yuzunden aldatılınca sineye cekerız sandılar !
Demek ıstıyordum

Aynı şekilde anladım sıkıntı yok

Karaktersiz erkeklere bu cesareti veren bu toplumun kanayan yarası bu fikirdeki kadınlar..

İkisi de ayni derecede suclu. Unutma ki kiz senin yaninda esinle gulusurken esin de o kiz kadar seni küçük düşürdü. Elbette kiza da ceza vermeni anlarim ama esine de buyuk bir ceza vermelisin..

Bedel ödemesi gereken biri varsa o da eşiniz. Kız size sadakat yemini etmedi ki. Kocanız etti. Kızın ahlakından siz sorumlu değilsiniz.
Ayrıca kızı ailesine söyleyerek "bedel ödetmeye" kalkıyorsunuz ya o zaman kocanızın bütün ailesine iş yerine de gösterin kocanız da bedel ödesin. Asıl suçlu kadın değil. Kadın karşısında çıplak dursa bile kocanızın bakmaması gerekirdi.
Hakikaten kadın kadının düşmanı sözü bu gibi konularda çok net anlaşılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…