Bir aldatılma hikayesi

Zaten hergün bu kararla yaşayacak olan sizsiniz. Daha büyük bir ceza düşünemiyorum.
Konunuza zoraki tesellilerle girmişsiniz ama aldatmayan erkek var.
Kendi ayakları üstünde gururla duran kadının asaleti ve güzelliği kimse de yok. Bence affetme konusunu bir kez daha düşünün.

ee oldu olucak aldatmayan kadinlarda olmasin ozaman. ! Namus Kavramida zaten sadece biz Kadinlari rahat rahat öldürebilsinler diye var degil mi? Namus da Erkek elinde s.k ile gezebilir demek ztn ....

Konu 27 haziranda açılmış ve konu sahibinn son görülmesi 28 haziran ve ilk mesajından sonra daha da yazmamış.
Birazcık yakın tarihli hortlak konu

Ha boşanmıyorsun yani. Eh ne diyelim. Kıza da hesabını ödetcekmişsin zaten. Hırsını acını da ondan çıkardıktan sonra mutlu mesut yaşarsınız artik asıl suçlu olan sana karşı en büyük sorumluluk sahibi olan sadakatsiz ve haysiyetsiz eşinle...

Ayrıca aldatmayan erkek vardır. İnsanları cinsiyetlerine göre yargılayıp durmayın. İnsan insandır. Konu da zaten hortlamış o gün görmemişim bugün de görmeseydim keşke. Sinir oldum durup dururken...

Asıl yapmanız gereken o ekran görüntülerini alıp hem zina davası hem de boşanma davası açmaktı. Her erkek fırsat bulunca yapar diye bir şey yok. İsteyene fırsat çok, yeter ki aldatmak istesin. Nasıl bunları sindirip aynı evde yaşayabiliyorsunuz hayret ettim doğrusu

bencede soylesin ailesine milettin kocasiyla gezip tozmayi biliyo anasina babasina hesabida verir

biliyorum bdv de ne kadar konu varsa hepsini hortlatıyorum ama merak ettim, son durum nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…