Bir aldatılma hikayesi

Aslinda şu "her erkek aldatır" fırsat bulunca lafı, tüm sadık erkeklere hakaret. "Bosansam bundan iyisini mi bulucam" in değişik versiyonu. Empati yapmaya çalışıyorum gerçekten yaşadıklarınız zor ve onur kırıcı. Haftalarca veya aylarca süren bu durumu kabullenmek size de oldukça zordur. Madem devam etmek istiyorsunuz evliliginiz icin profesyonel yardım alın. Cünkü ilerde bunlar hep önünüze istemesenizde gelir. Kızın ailesini olaya karıştırıyorsaniz esinizin ailesini de karıştırın. Cünkü ikiside aynı suçu işledi. Ayni cezayi ceksin madem

Kimse kız suçsuz dememiş. Konu sahibi ne hikmetse bütün suçu kıza atıyor herhalde kız eline silah alıp zorla cinsel içerikli mesaj yazdırdı adama. En azından adil olun biraz bu konuda bile cinsiyet ayrımcılığı yapılıyor. Hep "öteki" kadın suçludur, adamcağızların hiçbir suçu yoktur herşeyi zorla yapmışlardır, kadın kandırmıştır zaten. Aldatmak iki kişilik bir eylem, adamın iradesi yoksa, karakteri zayıfsa bu kız değil de bir başkası da olabilirdi. Eğer kocanızı affedip boşanmayacaksanız kıza da hiç bulaşmayın. Madem illaki birilerini cezalandırmak istiyorsunuz önce kocanızdan başlayın. Size iyi günde kötü günde diye söz veren, sadakat yemini eden o çünkü.

Ya şu aldatmış mı tamam hemen boşan diyenlere hayret ediyorum gerçekten ya ne kadar kolay ne kadar basit. Aldatmak tabi ki ksrakterszlk şerfszlktir asla ve asla affı yoktur ama ortada çocuk varsa aile yanına dönmek çok zor tekrar aile ile birlikte oturmak çok zor tek başına yaşamak daha da zor çocuk olmasa neyse hepsini geçtim boşandıktan sonra ki hayatın dört dörtlük olacağı garanti değil ve diyelim ki tekrar evlendi onunda aldatmayacağı garanti değil çünkü aldatmaz asla yapmaz dediğim insanların aldattığını görüyorum malesef.

Hiç kimsenin aldatmayacağı garanti değilse o zaman hiç kimse evlenmesin

tamam fotoğrafları ailesine gösterin, bunda size hak veriyorum. Ama eşiniz? Ona ne olacak. Bir kez yapan tekrar tekrar yapar.

Aldatmayan erkek yoktur fırsatını bulamayan erkek vardır
Aldatmayan erkek vardır, siz karakterli erkeklere denk gelmemişsiniz.
Genelleme yapılmasından hoşlanmıyorum ama çok sağlam karakterli erkekler var. Sizin kocanız bunlardan biri değilse bu erkeklerin değil Kocanızın suçu.

Ben olsam o adi adamı da o sokak süprüntüsünü de rezil eder, ailesine de herşeyi gönderir herkesin duymasını sağlar ; sonra da o adama tekmeyi basardım. .Net.

Aldatmayan erkek yoktur diyerek sadece kendinizi kandırıp teselli etmeye çalışıyorsunuz.

Tamam hadi ailesine gönderdin diyelim kız bir bedel ödedi.Kocan ne bedeli ödeyecek.Senin düşmanca bakışların attığın iki trip mi adamın bedeli?Seni aldatan adama senin triplerin kötü bakışların soğuk tavırların koyar mı sanıyorsun zaten seni sevse aldatmazdı.

Burda bedel ödemesi gereken kişi o kız değil.O kız size herhangi bir söz verdi mi?Ama eşiniz sadakat sözü verdi.

Aman gerçe biz burda boşuna konuşuyoruz barışıp hayatınıza devam edeceksiniz altı yedi ay sonra da yine aldatıldım diye gelip burda konu açıcaksınız

Ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi
Ama anlayabilene tabi

Hayat o kadar acimasizki artık konuşmaya yorum yapmaya korkar oldum...
Bu saatten sonra bu evliligi yürütsende yürümez yuruse de yürümez yürümezde yürümez.. eşin b.k kızda sinek yanında kalanlar sadece pis kokusunu çeker .. çekmek istemeyen çeker gider ..

Allah rizasi için bi nokta kullansaydiniz bariii

Bende whatsappı nasıl ayarladıgını merak ettım

Ya iyide burda herkes boşanmadığı için konu sahibini suçlamış aldatılan o suçlanan yine o... Bir yuvayı hemen yıkıp atmak kolay mı? Aldatılmak elbette çok acı ama bunu öğrenince boşanmak eşini cezalandırmak güçlü bir irade ve maddiyat ister belki ev hanımıdır boşanıp kendine bir hayat kurmak için parası yoktur belki bu iradeye sahip değildir... Benim gözümde bu durumda boşanan kadın da çocuğunu babasız büyütmek için yuvasını bozmak istemeyen bir şans daha vermek isteyen kadında asildir...
Konu sahibi size gelince kızı hedef almadan önce bilmeniz gerekenler evli olup eşini aldatan erkekler dışarıdaki kızlara öyle yalanlar söylüyorlar ki karılarını öyle kötülüyorlar ki saf olup bu yalanlara kanan kızlar ne yazıkki oluyor. Kızla bu durumu konuşursan emin ol diyecektir bana boşanacağınızı söyledi diye... Oyüzden direk kızı hedef almak ailesine rezil etmekten önce kocanızın kızı ikna edebilmek için kaç takla attığını ne yalanlar söylediğini öğrenin ona göre bu durumda kimi cezalandıracağınıza karar verin...

Kusura bakmayın ama en büyük bedeli siz ödüyorsunuz ve hala ödemeye devam edeceksiniz. Peki ne uğruna? Sizi aldatan size bu denli saygısı olmayan, sizin zekanıza, haysiyetinize saygısı olmayan ama zoraki şekilde isteklerinizi yerine getiren biri uğruna mı? O kıza istediğiniz kötülüğü yapın çok geçmeden unutacak ve pişmanda olmayacak. Eşinizden boşandınız diyelim, o da sizi çok geçmeden unutacak yeni bir hayata başlayacak ve yazdıklarınıza bakılırsa karakteri pişman olmayada pek müsait değil. Şayet evli kaldığınızı düşünürsek evliliğiniz süresince hem ruhunuzu hem aklınızı hem kalbinizi meşgul edecek yoracak yıpratacak kısacası hayat size zindan olacak. Asıl bedeli kim ödüyor ve kim ödeyecek bunu sorun kendinize.

İnanın boşandıktan sonra çekeceği hiç bir zorluk evliyken yaşadıkları kadar ruhunu incitmez ve zedelemez. Bir çocuğun baba olmadan büyümesi, mutsuz bir evde büyümesinden iyidir. Boşanınca zaten mutlaka nafaka vb. bir destek alır. En olmadı devletten yardım alır. Ayrıca kadın sığınma evleride var 6 ay boyunca ücretsiz kalınabilen. O esnada asgari ücretle bile olsa bir yere işe girer çalışır ve yeni bir hayatı kurup oturtması için gereken birikimi zaten maksimum 6 ayda halledebilir. Kulağa çok zor ve yorucu geliyor olabilir fakat bir ömür buna katlanmaksa bir süre bu dediklerime katlanması emin olun daha az zedeleyici olur. Mutluluk cesaret ister, umarım bu hanımefendide bu cesareti gösterebilir.

Ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi
Ama anlayabilene tabi
evlilik sorumluluk demek kadın anne kadın evitemizler çamasır yıkar erkek ilgi göstericek evdeki kdının sorumlulukları var maddi manevi erkek dışardaki kadınla filört edincesorumluluklarında kaçıyor dışarıdaki kadında o admala evlense o suçladığınız kadına dönüşür metres ile eş arasındaki fark bu biri eğlenmek için kullanılıyor dışardaki kadın kendini daha üstün görüyor bak beni tercih etti diye oysaki o sadece hafif bir atıştırmalık

bence kızın ailesine göndermeyin , ama kıza bu resmin elinizde olduğunu gösterin ve ailesinin adresini vs.. bildiğinizide söyleyin , bence suç 2 taraflı madem eşiniz ile evliliğinize devam ediyorsunuz o halde yapılanın cezasının büyük kısmını sadece kıza yüklemeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…