Bir aldatılma hikayesi

Birincisi siz aldatildiniz diye "aldatmayan erkek yoktur" diye bir cümle kurmuşsunuz ama öyle bir dünya yok. Aldatmayan karakterli erkekler de var, sizin eşiniz öyle değil diye kocaman bir soyu o şekilde yaftalamak çok yanlış.
Ikincisi kızın yaptığının bir bedeli olmalı diyorsunuz da, kıza o fırsatı veren de kocanız. Önce kendi kocanız ile ilgilenin, mideniz hala alıyorsa da ne kıza ne kocanıza bulaşmayın. Laflarinizdan boşanıp gidemeyeceğiniz havası seziyorum, açığa çıkarıp yüz göz olmayaydınız bari.

Evli erkeklerle takılmanın bir bedeli olsun peki.

Evli olan, karısına bağlı olması gereken kişinin bekar! bir kadınla takılmasının bedeli neden yok?

Kocanızı da aileye, eşe dosta ifşa edecekseniz tamam kadını da edin. Siz suçu işleyen iki kişiden birini cezalandırıp diğerine sadece parmak sallıyorsunuz.

Eşin bu kadar rahat bir şekilde konuşabiliyor yakınında olan biriyle, ömür boyu yakınınızda bir bayan bulunduramazsınız, hep şüphe duyarsınız. Yani buna cesaret eden daha neler yapar ileride. İşiniz gücünüz yoksa biraz ciddi adımlar atın, toparlayın kendinizi.Kalakalmayın ortada sonra.

Ailesine de rezil edin kızı, eşinizi de aynı şekilde sonra çekin gidin yani. Elinizde kanıt var, affederseniz herşey biter sonra

Aldatmayan erkek var her ay 1 hafta evde yokum cok sukur esimin hic oyle bir egilim olmadi .aldatmanin ihanetin bende affi yok bunuda cok iyi biliyor.merak ediyorum nasil herseyin eskisi gibi olacagini dusunuyorsunuz

Eşine düşmanca bakışlarla bakman cidden feci yaralamış adamı, bidaha eminim aklından bile geçirmez böyle bişeyi...

Bu arada aldatmayan erkek yoktur fırsat bulamayan erkek vardır deyip kimle evli olsam yapardı ya getirmişsin ama ben o fırsatı yarattırmayan erkekler de biliyorum sana acı haber...

Dır dır edermiş artık yapmıyormuş falan...
Yaaaa eşin telefoncu yaa başka hattı coktan almıştır onla devam etmek için...O kızla devam etmiyorsa neyim..Dükkanın güvenlik kamerasını incele bak neler çıkar

Birincisi aldatmayan erkek vardır. İkincisi sakın kızın ailesine haber vermeyin. O kızın kendi ahlakı sizi ilgilendirmez. Sizi eşiniz ilgilendirir, onun yaptığı ahlaksızlık ilgilendirir. Siz bilirsiniz karar sizin ama bence boşanmanız en doğrusu, arkadaşların da dediği gibi aldatan yine aldatır

Aferin evliliğe devam yani,bu nasıl evlilik ya.İstediğini yaptırmak icin miydi suç üstü yakalamalar.Ben erkek olsam bu kadında gurur yok beni affetti yine yapayım derim.Şaka gibisiniz

Aldatmayan erkek üzerine yeteri kadar yorum yapılmış benim söyleyeceğim de çok farklı değil. Eşine güvenmeyen biri olsaydım bu evliliği asla sürdüremezdim. Ama bu demek değildir ki benim kemalim yapmaz diye gözümü kulağımı kapatacağım. Kıza vereceğiniz ceza için ben olsam durabilir miydim diye düşündüğümde o hırsla tutamayabilirdim kendimi. Ama bir tek kızla kalmaz eşimi de rezil ederdim. Ben kaybedeceğim kaybetmişim güvenim kalmamış o evlilik benim rezilliği çıkarmamla değil ihanetle bitmiş sayardım. Ama şuda bir gerçek ki evli erkeklere özel ilgi duyan kızlar var maalesef. Kayınpederimin dükkanında çalışan bir kız vardı eşim dükkana gittiği an dibinde biterdi, uyardım abartıyor oldum. Takibe aldım. Bir gün benim yanımda yılışık bir şaka yapınca direk kayınpederin kulağına kaçırdım olayı işine son verildi. Şimdi önünden bile geçemiyor. Eşim eğer en ufak bir lakayt bir harekette bulunsaydı aynı şekilde oda önünden geçemeyecek olurdu. Aldatmayı bir tek kişi yapmıyor sonuç olarak iki kızdım süründürdüm demekle güveniniz yerine gelecekse kolay gelsin öyleyse...

Tebrik ederim sizi gerçekten eşinize vereceğiniz en çocukça cezayı kesmişsiniz muhteşem.. Burada tek taraflı bir durum yok kendinizi avutmanında bir alemi yok .. Mideniz o adamla aynı yatakta,aynı evde kalmayı kaldırıyorsa yine sizi can-ı gönülden tebrik ederim çok güzel örneksiniz..

Eşin hep böyle kalmayacak biliyorsunuz değil mi? Şimdi suçluluk psikolojisi ile davranıyor ama max. İki ay sonra aynısı olacak.
Kıza bedel ödetirdim kesinlikle yapardım yaptığınızı,,ama eşiniz? Asıl bedel ödemesi gereken o.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…