Bir açıklamaya bile layık görülmeden sessizce terkedildim

O kadar kolay değil yaa az biraz hoşlanmış bile olsa insan üzülüyor. Hiçbir şeye değilse de emeklerine

Bende güldüm vala hatta inanmadım. Eminim konu sahibiyle yaşadıklarından daha fazlasknı, yaşamıştır ama masum rolünü güzel oynadı demek ki
Bence tam tersi duygusal ilişkiyi deli gibi isteyip ulaşamadığı için b.kluyor. :d bide hangi üye olduğunu bende tahmin ediyorum aynı yazım şekli ve düşüncelerinden dolayı

totosunu kaldırmışsın karşındaki de kendini adam sanmış. Sizin sevdiğiniz kadar sizi sevmiyormuş demek ki. Sizin ilginiz alakanız hoşuna gitmiş. Bir de bekareti kafaya takıyorsa şimdi tamam dese de ilerde size sorun çıkaracağı bariz belli. O yüzden bitmesi iyi olmuş

OO gelmiş bizim AHLAK BEKÇİMİZ. Genç kızlara başka ne tavsiyeleriniz var acaba?

Bekaret konusunun bu kadar konuşulduğu bir ilişkiden hayır gelmez. O kim ki düşünüp, sizi böyle kabul edip etmeyeceğine karar verecek.

Bir örümcek kafadan kurtulmuşsunuz. Acısı zamanla geçer merak etmeyin.

Sessiz sedasız terk etti ise sessiz sedasız kapatın bu defteri Allah sizi bir dertten korudu demektir ben böyle bakıyorum ilişki konusunda.
Demek ki böyle bir insandı birinin duasını almışsınız ki kurtuldunuz

sinemaya bile ilk kere giden insan...nasıl olur ki?
Artık anasınıfından başlayarak olsa okullar götürüyor. Bu konu çok ilginç..diğer ilk yaşadığı şeyleri de ayrıca merak ettim.bence olayın özeti şu : ben dünyadaki tüm kadınlarla yatmak istiyorum ama benim kadınıma el değmemiş olsun..

düşünücem demiş 1 hafta süre vermişsin
düşünmüş devam etmemeye karar vermiş demek ki.
ne açıklaması yapmasını bekledin ki.?
sebep gayet belli daha da duyup ne yapacaktın?

düşüncem diyene sana 1 hafta süre denmez ayrıca sen ömrün boyunca düşübebilirsin hadi yallah denir.

O şimdilik akışa bırakalım bir yandanda dusunucem ilk defa bu tarz şeyler hissediyorum tarzı bir şey dedi bende cevabını kısa sürede vermesini istedim

Öncelikle böyle hıssetmen cok normal.
Bu acıyı sonuna kadar yasa bastırma .
Sonra bir gün bakıcaksın gecmıs.
Bekaret olayı değil burda olay sakın kendini yargılama emin ol bakıre olsaydın da bu sefer bekaretını alıp gıdecektı bu adam
Böyle serwfsızler işte.
Bir gun sana illa ki yazacak cevap bıle verme o zaman degmez.
Ayrılmayı bıle beceremez bunlar.
Gunumuz ilişkileri maalesef bu .
Önce aramalar azalır msjlar
Kadın ne oluyoruz deyınce off sıkıyorsun olur.
Sonra bır bahane bulunur gidilir.
İnan bana herkesin basına geliyor.
Adı insanlar

Bence kesinlikle evlenmeden önce yatmak lazım ki yobazlarla bir ömür geçirmeden önce gerçek yüzlerini öğrenmiş olsunlar.
Yobazlar da sizin gibi " kullanılırsınız" tarzı konuşan kadınlara kalır, mutlu mesut yaşarsınız.
Atalarımız ne demiş, davul bile dengi dengine..

Ferhans diyorsan o değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…