Bir açıklamaya bile layık görülmeden sessizce terkedildim

O şimdilik akışa bırakalım bir yandanda dusunucem ilk defa bu tarz şeyler hissediyorum tarzı bir şey dedi bende cevabını kısa sürede vermesini istedim

senin bacak arandaki zar ilk defa hissettiği şeylerden daha önemliymiş demek.

onu diyorum işte akışa bırakalım bir yandan da düşünücem nedir bunu kendine yapmaman lazımdı.
şimdi aşıksın ya olayın vehametini net göremiyorsun biraz zaman geçsin anlayacaksın dangalağın biri olduğunu.

Siz modern olabilirsiniz.Bekaret önemli olmayabilir.Ama toplumumuz hem dini hem örf olarak önemsiyor.Evlenmeden kimseyle yatmayın.Sonra duyduğunuz laf zorunuza gider.Terkedilirsiniz.Kullanilirsiniz.Benim 2 arkadaşım birlikte oldu.Bu şekilde inanın onlarin dedikodusu çıktı.

hadi bakalım sen düğünden sonra seviş neler olacak hep birlikte göreceğiz.

hadi bakalım sen düğünden sonra seviş neler olacak hep birlikte göreceğiz.
Herşeye laf ediyorlar, kuzenlerim yatak odası bile almadı bizden masrafların yarısını istiyorlar, bohça falan zaten görmedim diyen kendi değil miydi ya? Çok da numarası yokmuş demek o zarın.

Çok tanıdık bir durum. Ben de yaşamıştım benzer bir hayal kırıklığını. Çok zaman geçmeden şükrettim. İyi ki olmamış diye. Hödüğün öküzün biriymiş asla mutlu olamazmışım.
İtiraf etmek gerekirse bakire olmamanın en büyük avantajı da böyle beyinsiz öküzleri otomatik elemek.
Öyle düşünmeye çalış.
İnan bir kaç ay sonra çok şükür diyeceksin

Adamın bakire olmamanızı takmasına rağmen beraberliğinizi sürdürüp sonra adam kendini çekince 1 hafta 10 gün izin vermişsiniz. O kim de karar mercii oluyor acaba? Siz kendinizi eleştiren biriyle beraber olarak zaten bence de ben hatalıyım buyur beni eleştir, senin bu ilişkiye devam edip etmemen benim değerimi gösterecek mesajı veriyorsunuz. İlk anda sizin cinsellik yaşamanızı sorun mu etti, paşam da zaten hiiiç sevgilisi olmadan gayet bunları da yaşamış hemen arkanızı dönecektiniz. Yani adamın gidişi gelişinden belliymiş.

Bekareti din ve örf üzerinden önemseyen herhangi bir kişinin çok iyi bir müslüman, katolik (daha katı oldukları için) veya yahudi olmasını beklerim.
Bu kriterleri sağlayan bir erkek veya kadın kendi söylemleri ve beklentilerine göre davranıp yaşıyorsa zaten çok keyifli ve güvenli kimselerdir.
En ufak aksi bir durumda ise burda çoğu arkadaşın dediği gibi ikiyüzlü, yalancı ve gereksiz bir karakterdir.

İki arkadaşım var. Şuan evliler. Oğlan muhafazakar kız ise tam tersiydi. Kızın önceden birkaç tecrübesi olmuştu. Erkek için bildiğim kadarıyla hakkaten ilk kız arkadaş ilk deneyim Herşey bizim kızla oldu.
Ama erkek bir kere bile vıdı vıdı etmedi. Aynı evde de yaşadılar aynı yatağı da paylaştılar evlenmeden önce. Erkeğin kafa şöyle çalışıyordu “öncesini salla benle birlikteyken nasıl?” Çok sevdiler evlendiler iki de çocukları oldu.

Bu örneği verme sebebim kaliteli erkek öncenle değil o anınla ve geleceğin ile ilgilenendir. Kadın için de geçerli açıkçası bu.

Dilerim kendinize uygun keyifli bir kimse ile güzel bir zamanda tanışırsınız.

“Hiç sevgilisi olmamış” aslında sanki bu iyi bir şeymiş gibi gelir başta ancak korkunc bir durumdur.
Yaşamamış, toy.
Tecrübesiz, ne istediğini bilememektir bu.

Direkt bu durumda orada bir dururdum ben çünkü burda bir problem var.
Hiç sevgilisi olmamak..

Boşluğa düşüp sakın adım atmayın bu kişiye.
Dümdüz duvarla karşılaşırsınız

cinsellik hariç hemen her şeyin ilkini benimle yaşadı.
Sevgilisi olmadıysa cinselliği kimle yaşadı daha önce? Ya günübirlik ilişki ya da eskort. Tipik yurdum sevdiğimi s.kemem erkeği bu. Bunun seni sevdiğini düşünsene kazara? Evlendiğini düşün, çocuk yapınca seni emekliye ayırır bunun gibiler. Sen içine içine patlarken yan odada gizli gizli p*rno izler masturbasyon yapar. Kurursun kızım.

Siz modern olabilirsiniz.Bekaret önemli olmayabilir.Ama toplumumuz hem dini hem örf olarak önemsiyor.Evlenmeden kimseyle yatmayın.Sonra duyduğunuz laf zorunuza gider.Terkedilirsiniz.Kullanilirsiniz.Benim 2 arkadaşım birlikte oldu.Bu şekilde inanın onlarin dedikodusu çıktı.
Ahlak sube müdürü müsün sen

OFF çok kıro yaaa.. Ben bu tarz terkedilmelerin terkedilen kişinin lehine olduğunu düşünüyorum çünkü ortada büyük bir haksızlık ve terbiyesizlik var dolayısıyla hatırlayıp hatırlayıp soğuma ve nefret etme evresi daha hızlı ilerliyor. Nolmuş sizle sevişince muhafazakar bir erkek olduğu gerçeğiyle yüzleşerek ağlamış mı? Dangoza bak hele. Size doyurucu bir ilişki verebileceğini zannetmiyorum . Kadınlar olarak malesef anlık mutluluk verici ilişkilerle doyurucu ilişkileri ayırt edemiyoruz hayatımızın bir evresinde buna bende dahildim. Bu tarz erkekler kadını hiçbir manada doyuramaz ne aşk ne seks ne ilişki. Herşey anlık ve kısa dönemlik olur.

Ay sen yapmadın da ne oldu baş üstünde mi tasıdılar seni senin konuları da biliyoruz :işsiz: Nikahlı olup bile yapmayan birisin valla evli kadınsın git kendini yırt alnına yaz bakireyim diye istersen geçmiş olsun coktan yaptıgını düsünüyor herkes :halay:Bari yapta rahatla yazık sinir yapmıs bacım sende....

Leş bir erkek tipi. Cinsellik yaşandığı için artık 2. seçenek olmuşsunuz başkalarıyla görüşüp görüşüp tekrar size yazması olası çünkü sizi hazırda bekliyo olarak biliyor. İlk 1 ay zor geçecek sonuçta rutinleriniz değişiyor ama zamanın geçmesini bekleyin kesinlikle uzak durun. Sonrasında sizde hafiften başkalarıyla tanışıp görüşün farklı bakış açıları dinledikçe ex'inizden gittikçe uzaklaşacaksınız.

Hayatinda 25 yasina kadar sinemaya gitmemis, kadını et gibi goren,bakireligiyle deger bicen, ama isine gelince yatip kalkmaktan geri durmayan hem cag disi, hem iğrenç ötesi bi herifi merak etme unutursun. Bu tipleri evrimlerini tamamlamadan saliyolar sokaga, sonra birilerinin cani yaniyo. Toplatsinlar bence bu modelleri ortaliktan

Hiçbir sebep yokken terkedildim. Daha öncedende sevgililerim oldu sevdim, sevildim/sevilmedim vs... Ama hiç bu kadar üzüldüğümü yikildigimi hatırlamıyorum
. Terapiye başlayacak kadar yıkıldım. Ben hayatımda ilk defa aşık olmuştum. Hatta hayatımda ilk defa tamam ben buldum,ben bu adamla evlenirim demiştim. İlk defa sevgilisinin olduğunu söylemişti,cinsellik hariç hemen her şeyin ilkini benimle yaşadı. Sinemaya bile ilk defa gitti. Hiçbir kötü anımız yok kendisi de öyle demisti zaten hiç kötü günümüz yok hepsi güzel beni çok mutlu ediyorsun diye, illaki ufak tefek anlaşmazlıklarım oldu ama o kadar.İlgiye bogmadim,ilgisiz bırakmadım, anlamsız kavgalar çıkarmadım,her zaman güzel ve özenli oldum, dünyamın merkezi yapmadım sadece sevdim ve buna uygun davrandım.
4 ay flört 2.5 aylık sevgililik. Cinsellik yaşayana kadar her şey çok güzeldi. Sonra birden ilgisi azalmaya başladı son 1 ayda. Sorunca da ben böyleyim falan diyordu. Bu arada bakire olmamamı sorun etti. Ama benimle beraber olmaktanda geri durmadı. Ona bunu bir kusur olarak görmediğimi söylemiştim daha önceki erkek arkadaşımı sevdigimi onunda beni sevdiğini ama yürümedigini falan söyledim çok detay vermeden. Bir de şu an değilse bile ileride ciddi bir ilişki isteyebilecegimi eğer bunu sorun edecekse başından soylemisini istedim, seninle daha önce hissetmediğim duyguları hissediyorum dusunucem falan dedi. Tamam dedim sana bir hafta zaman vereceğim yazmayacağım sende düşün bana bir cevap ver söz mü dedim söz dedi. Gayet tatlı bir şekilde askımli konusarak o günü bitirdik. Aradan on gün geçti ses çıkmadı dün merak edip ben yazdım napiyorsun diye geç cevap verdi. Bende bir süredir konuşmuyoruz mesele varsa konuşup halledelim ya da durumu netlestirelim dedim. Hiç cevap vermedi. Bende dahada yazmadım. Yazmamda zaten gurursuz değilim, beni istemeyen birine ne yazsam boş. Sosyal medyasindaki resmi kaldırmıştı ben istemiyorum diye tekrar koymuş ardından da bir kızla takiplesmeye başlamış. Hiçbir şey anlamadım insan düşmanıyla ayrılsa dahi bir açıklama yapar, bir şey söyler. Şunu da düşünüyorum insanların yetişme tarzından dolayı tabuları olabilir bekareti kusur olarak görebilir. Ama gerçekten seven bir insan bunu kusur olarak görse bile kabul ederdi. Kendimi kullanilmis ve değersiz hissediyorum. Anılar üzerime üzerime geliyor. Hiçbir şey içimdeki yangını söndürmüyor sanki. Ne kadar mesaj arama fotoğraf varsa sildim. Hediyelerini kaldırdım. Arkasından agladığımı düşünmesin,egosu oksanmasin ,unuttuğumu düşünsün diye kolum kopsa yazmam. Ama bu acı nasıl geçecek.. günlük rutinime devam ediyorum köpeğimi çıkartıyorum, sporuma gidiyorum, arkadaşlarımla çıkıyorum,okula gidiyorum dışarıdan gayet iyi mutlu gözüküyorum ama sürekli aklımda. Ne oldu, neden böyle oldu, ben nerede hata yaptım. Nasıl inandım.
fazlasıyla haklısın açıklama beklemek en doğal hakkın ben olsam sebebini sormazdım zaten vereceği cevap önemsiz olurdu zaman alacak ama unutursun üzme kendini

Ben evlenmeden önce birliktelik yaşayıp sonra bunu malzeme yapan insanlarla birliktelik yaşamak ya da hayaller kurmayı anlayamıyorum.
Çünkü sen zaten bu ülkede evlilik oncesi birliktelik yasamissan genel olarak normal kalıplara ya da kimine göre inanç tabu ya da örf adet her neyse buna uymayan birisin.
Ama görüştüğün adam tam bir mantikdisi birey.
Yani yaşamına tezat bir adam bulmuşsun.
Önceki yasamin da arkasında dur.
Senin yaşamindı yaşadın bitti .

X