Bir açıklamaya bile layık görülmeden sessizce terkedildim

Mesela dik dursanız bu aşk sevgili terk edilme olayını bu kadar abartmasanız. Unutmayın hayat aşktan ve sevgiliden ibaret değil. Hayatınızdan keyif almaya çalışın
Milleti bi sal ya sen kendin duygusal ilişkiye veya cinselliğe ihtiyaç duymuyorsun diye milleti sürekli yargılayıp duruyorsun. Herkes senin gibi olmak zorunda değil. Birisi gelip sana neden sevgili yapmıyosun, neden erkeklerle görüşmüyorsun dese kıyameti koparırsın.

Yok neden evleniyosunuz yok terk edilmenizi abartıyosunuz. İnsanlar hayatlarını ve duygularını yaşarken senden icazet alsınlar bari

Son düzenleme:
Siz modern olabilirsiniz.Bekaret önemli olmayabilir.Ama toplumumuz hem dini hem örf olarak önemsiyor.Evlenmeden kimseyle yatmayın.Sonra duyduğunuz laf zorunuza gider.Terkedilirsiniz.Kullanilirsiniz.Benim 2 arkadaşım birlikte oldu.Bu şekilde inanın onlarin dedikodusu çıktı.

Yargılamak bunun neresinde. Ben sadece konu sahibine üzülmemesi gerektiğini söylüyorum. Ayrıca keşke herkes benim gibi olsada bu kadar acı çekmese

Yorum yaparken size mi sorucam. Tamam o zaman konu sahibi ağlasın depresyona girsin oldu mu

Yargılamak bunun neresinde. Ben sadece konu sahibine üzülmemesi gerektiğini söylüyorum. Ayrıca keşke herkes benim gibi olsada bu kadar acı çekmese
Yoo gayet yargılıyorsun. Abartma falan yazmışsın. Birkaç gün önce de millete neden evleniyorsunuz diye hesap soruyordun. kimse sana zorla aşk acısı çektirmiyor veya zorla evlendirmiyor. Seni alakadar etmeyen konulara bu kadar kafa yorma eski üyeliğinin de kim olduğumu tahmin ediyorum orda da çok yapardın bunları. Mimlenince yeni üyelik aldın herhalde.
Yorum yaparken size mi sorucam. Tamam o zaman konu sahibi ağlasın depresyona girsin oldu mu
ben de ortaya yazılmış bir mesaja istediğim cevabı veririm kimse depresyona gir dememiş insanlar adamı gömüp güzelce moral vermiş.

Evet abartma dedim terk eden şahıs gününü gün ederken konu sahibi neden üzülsün. Hayat kısa yarına çıkacağımızın garantisi yok. Kendisini umursamayan biri için üzülmek yerine mutlu olmak için çabalasa daha iyi değil mi. Ayrıca bu benim sitedeki ilk üyeliğim. Ve evlilik hakkındaki düşüncelerimi istediğim yazıp paylaşırım. Ve kimseye neden evleniyorsunuz demedim

Yaşiniz da kucuk degildi yani hatirladigim kadariyla. Kaç yasinda adamin her seyi ilk defa yaşamasi normal ve romantik degil hani ergen yaş romantizmleri oluyor bu ilkleri yasamak. Kac yasina gelmis hayatinda ilk defa sinema gören biriyle sevgili filan olamazdim.

Bi de ben bu adama inanmadim niyeyse. Eminim sizden sonraki kiza da hiç sevgilim olmadi ayagi yapip, normal şeyleri yine hayatinda ilk defa goruyor gibi yapacaktir.
Yani cinsellige bakiş acisini bile bilmediginiz adam, yani tanimiyormuşsunuz bile siz bu kişiyi aslinda.

Son düzenleme:
Tamam

Yani herkes kendi kendine yetebiliyorken neden hala evleniyorlar.

İnsanları yarı yolda bırakmak, kırmak, incitmek ne kolay onlar için. Bir açıklama yapmadan gitmesi ne açıklama yapacağını bilmiyor oluşundan. Merak etmeyin bunlar bir kaç ay sonra pişman olup geri gelen cinsten insanlar, sizde geri yazmaya çalışırsa görmezden gelin. Sizi basit biri gibi göremez sakın izin vermeyin. Gerçekten umarım terapi size iyi gelir tekrar neşelenirsiniz. İnsanoğlu işte çiğ süt emmiş...

Kesin geri yazar ilerde havada bırakıp gitme nedeni bu erkeklerin, açık kapı bırakmak. O zaman kendine yenilip cevap bile verme kıroya

O yorumu hangi konuda yaptiniz bilmiyorum ama kendi kendine yetiyorken evlenmemek gerektigi dusuncesi nasil cikti yani evlilik veya sevgili ilişkisindeki şeyleri nasil kendi kendimize yasayacagiz.
Bi insanın kendi kendine yetmesinden ne anladınız

Bi insanın kendi kendine yetmesinden ne anladınız

Kadin/erkek arasindaki özellikle aşk, güven içeren bir cinselligi, masturbasyonla bir tutabilen birine çok bir şey anlatilamaz ama ayni şey değil diyecegim.
Ayrica İnsanlarin duygusal ihtiyaclari da oluyor, bu sadece cinsellik ve karin doyurmaktan ibarette degil.

İyiki cinsel ilişkiye girmemişsin
Erkeklerin güvenilmez olduğunu daha iyi anlamış oldun,bence görücü usul çok iyi bu tür aşk meşk sonu ayrılık
Çoğu kız birde erkeği elimde tutum diye cinseliğe girip öz saygısını kayıp ediyor

Cinsellik yaşamışlar.

Öncelikle geçmiş olsun. Ben sana nasıl teselli veririm bilmiyorum.

Her şerde vardır bir hayır, bazen çok istediğimiz şeyler olmadığı zaman üzülüyoruz ya, emin ol belli bir süre sonra arkamıza baktığımızda iyiki olmamış diyoruz.

Geçecek emin ol geçecek, birazcık zaman.

O zaman neden bazı evli çiftler beraber olmak yerine mastür yapıyor. Ayrıca evlilikte bekarlıkla tercih meselesi. Benim de evlilikle alakalı düşüncem bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…