Bir açıklamaya bile layık görülmeden sessizce terkedildim

Bi kere her şeyden önce "öyle yemeği" kısımında benim için başlamadan biterdi

Bir de bu şekilde yazarken kimse uyarmadan nasil o yaşa geliyorlar hayret bir şey doğrusu.
Benim Türkcem iyi degilken bir seyi bu kadar bariz saçma şekilde soyledigimde ve yazdigimda beni ögretmene şikayet ediyorlardi. Cirilla boyle diyor, cirilla söyle yaziyor. Bu nasil lise mezunu, O nun lisesinde herkes sepze mi yaziyordu yoksa.

Hani anadil Turkce olmayan babannem bile öğle yemegine öyle yemegi yazmaz şuan.

Son düzenleme:
Cinsellik konusunu bilemiyorum ama böyle sonradan görme insanlar bir şaşırıyor birşey oldum zannediyorlar kendilerini çünkü daha önce kimse insan yerine koymamış bakıyor g.tü kalkıyor başka neler var arayışına giriyor. Klasik ezik erkek sendromu. Karşındakini manipüle etmek içinde eksik (aslında eksik falan değil) yanlarını kullanarak ve öyle hissettirerek kaçmayı seçiyor. Adam gibi açıklama bile yapamaz çünkü o bir ezik

Bir şok daha yasatayim o zaman lise mezunu açıköğretimden üniversite okuyordu

Agzim acik kaldi.
Siz akli basinda bir hanımefendisiniz. Lise bitirip hala sepze yazabilen bir adamin kapasitesi bellidir. Sizin cok cok altinizda oldugu belli bu adamın. Daha okuma yazmayı beceremiyor. Iliskiniz devam etseydi bile mutsuz olacaginiz bariz belli

Cok kibar ,çok beyefendi, ortak hobiler, ilgi
Güldüm ama sinirim bozuldu ondan. Yavrum senin karşına neler çıktı öyle, bu herife kim rahmet okuttu sana?

"Ultra modern Türk erkeği bile bi yerde gelenekçi olur." savındaki Türk erkeğini bulduk, sinemaya bile 25 inden sonra ilk defa birinin süreklemesi ile gidiyor, sePze yemeYi diyor. İçim rahatladı. Anlatamıyorduk burda kimseye.

Reis bakire olmamanın açıklamasını yapmışsın ve sonra da kullanıldım demişsin. Bakire olmamanı sorun yaptığı anda senin terketmen lazımdı.

Ama geçecek yani. Hickimse vazgeçilmez değil. Karşındaki adam çok çirkin biri.

Ben evlendiğimde bakireydim. Eski eş kişisi de bekarete önem verirdi. Sonra beni aldattı bakire olmayan biriyle onunla evlendi.

Konu bekaret değil yani. Konu enerji yere sağlam basmak , geçmişinin arkasında sağlam durmak anılarına saygılı olmak...

Şuan çok samimi söylüyorum erkek olsam dünyaya gözünü açmamış cinsellikten bihaber biriyle beraber olmam.

Kadınım ve hiç cinsellik yaşamamış beni mutlu etmeyi bilmeyen biriyle de beraber olmam.

Nitekim yalnızım çünkü kusura bakmasın erkekler de , kendimi erkeklerden daha çok seviyorum.

Sen de kendini seversen başkalarına bu kadar zayıf düşmezsin

İlk cümlene katılıyorum ama bu modern drğil ki

Gerçekten hiçbir şey anlamadım. nasıl olur cidden bu bir de hiç sinemaya gitmemiş

Ben de ilk haftadan beraber oldugum kisiyle 6 ay icinde evlendim, 4 senedir de evliyim.

Ama dunya uzerinde benim bekaretimi sorgulayabilecek hicbir erkek yok ve olamaz, benimle biraz zaman gecirmis biri bunu anlar zaten. Konu sahibi kendini kabul edilmesi gereken biri konumuna sokmus, karsidaki de son gaz ilerletmis hadsizligini.

Ayrica konu basinda anlatilan profil ile bu cok iyi ilgili ortak hobili (?) kisi ayni insanlar olamaz, konu sahibinin baglanma problemleri oldugunu ve adamin ilgisini gorunce kafasinda bir profil olusturup ona asik oldugunu dusunuyorum.

İyi de siz yurtdışında değil misiniz M migrenimsi … Türkiye’de cinsellik defterini açmak için karşı tarafı iyi tartmak gerekiyor. Patinin yaşadığı durum ne ilk ne de son. Öyle ben de yaptımlarla olmuyor. Ha eline el değmemiş bazı erkekler cinselliği ilk yaşatana bağlanıp evlilik yoluna girebilir ama ilk değilsen işte böyle durumlar yaşanıyor maalesef. Şimdi beğenmedimleri bekliyorum

Ben yurtdisina 25 yasinda tasindim, oncesinde Turkiye'de Turk sevgililerim oldu, istedigim hizda iliski yasadim kimseyi tartmakla falan ugrasmadim strateji insani degilim ve dedigim gibi hayatima benim bekaretimi sorgulayabilecek hadsizlikte kimse girmedi.

Ama Türkiye’de de bunu yaşayanlar var. Ben Ankarada yeni mezunken şimdiki eşimle 10. Gün seviştim. Hiç lafı geçmedi. İnsan oturuşundan kalkışından konuşma tarzından bile anlar. Benim eşimi o dönem yakın arkadaşlarım fazla efendi ve sessiz bulurdu mesela alışmışlar höt zöt yapan maçolara. Cazip gelmiyordu kimseye
Adam tarife göre bıçkın mahalle delikanlısı gibi bir şey bakire arıyorum da demeden eminim ima etmiştir.
Bazen kadınlar bile bile lades diyor.
Yoksa çevremde bakire değilken evlenen o kadar çok arkadaşım var ki.
Ama çevre olarak muhafazakar bakireliğe önem vermeyen, eğitimsiz insandan çıkmaz.

Eşiniz bakir miydi? Kadınlar konusunda tecrübeli miydi? İstemezseniz cevap vermeyebilirsiniz

Vay vay vay hangi dönemden geliyor bu primat?

Eşiniz bakir miydi? Kadınlar konusunda tecrübeli miydi? İstemezseniz cevap vermeyebilirsiniz
Bakir değildi ama tecrübeli de değildi tek bir uzun süren ilişkisi olmuş. Kalanlar biraz daha flörtten ilişkiye geçme aşamasında bitmiş bana göre.
Bizde tecrübeli olan bendim

Burnuma "uzun süredir derin duygusal bağ kurduğu bir ilişkisi olmayan bir kadın olduğun" kokusu geliyor pati doğru mudur? Yoksa böyle hop diye düşmezdin diye düşünüyorum. Yorumlarını okuyordum mantıklı bir insansın.

Bakir değildi ama tecrübeli de değildi tek bir uzun süren ilişkisi olmuş. Kalanlar biraz daha flörtten ilişkiye geçme aşamasında bitmiş bana göre.
Bizde tecrübeli olan bendim
R Rosalind Franklin açıkçası siz zaten olası ayrılığı kaldırabilecekmişsiniz. Ama çevremde perişan olanlar var bu sebepten, pişmanlık dizboyu falan…

R Rosalind Franklin açıkçası siz zaten olası ayrılığı kaldırabilecekmişsiniz. Ama çevremde perişan olanlar var bu sebepten, pişmanlık dizboyu falan…

Aynen oyle ben kendi kiz kardesime bile ilk sevgilisi oldugu zaman 'Sonrasinda pisman olacagin hicbir sey yapma' demistim. Psikolojik ya da kulturel nedenlerle evlilik oncesi cinsellik yasamayi tam anlamiyla icsellestiremeyebilir insanlar, bu durumda uzak durulmasi sonrasindaki perisanlik halinden daha iyi bir sey olur.

Orası öyle poposuna güvenmeyen yapmasın. Böyle hatamı (!) kabul edecek diyenler yapmasın. Sonra böyle idraksiz, anadilini yazmaktan konuşmaktan aciz insanları havaya sokuyorlar.
Ben epey ilişki de ayrılık da yaşadım. Hiç birinde vay hayatım kaydı modunda değildim. Eşimle olmasa da biraz üzülür ağlar yeniden birileriyle bir hayat kurardım. Kuramasam da bu dünyanın sonu olmazdı. Kendime bu konuda güvenin vardı. Keza eşimle de 10 günde seviştik ama 11 senedir beraberiz daha önce kaç kişi oldu, kaç sevgilin oldu konusu geçmedi. Bilmez dahi benim eski sevgililerimi. Neden konuşalım çünkü

Ben de böyle " seni sevmiyorum ama sevişelim" modunda adamlar tanıdım.
Ve fakat " ne ya bu böyle, seviştik ama bunun adını koymadık? sen beni kullandın!" diyen erkolar da epey oldu hayatımda.
Sen niye kullanılmış hissediceksin ki?
Kullandım attım moduna gir, gerçi sen işin içine hisleri de sokmuşsun.
Çok uzun sürmez, unut gitsin bu hırboyu. Bir defter al ve bol bol yaz. Ne kadar ters idiniz ve sana kötü hissettiren neler yaptı?

Evli biriyle yapmadın, kimsenin kocasını sevgilisini çalmadın? Niye utanasın? Neden kullanılmış olasın ki?

Boşver !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…