Binbir emekle oluşturduğum yeni gelin evim;)

Tatlim o dolabı modesa da bulunan bir mobilyacıdan aldım. Hazırdı ben sadece rengini ve kulplarını değiştirirdim. Mobilyasının adını ve numarasını yazmıştım. Ama ölçülerini bilmiyorum bakmam lazım

Tatlım ölçüleri boy 112 cm en 103 cm genişlik de 36 cm

evini çok beğendim çok zevklisin gerçekten. :)

canım iyi günlerde otur. çok güzel evin. salon halının markasını öğrenebilir miyim ? perdelerime çok uyuyo :)) bi de tek yataklı odandaki halıyı ???

canım iyi günlerde otur. çok güzel evin. salon halının markasını öğrenebilir miyim ? perdelerime çok uyuyo :)) bi de tek yataklı odandaki halıyı ???

Tatlım salondaki Saray'ın sembol serisinden. Tek yataklı olan odadaki halinin markasını hiç bilmiyorum inan onu annem vermişti

Allah mutluluğunuzu daim etsin güle güle oturun

Arkadaşlar değerli önerilerinizi de alabilir miyim acaba? Şuraya şöyle yapsan daha iyi olur vs. diye düşündüklerinizi paylaşırsanız benimle çok mutlu olurum.

Hayırlı mübarek olsun güle güle oturun Allah bir yastıkta kocatsın sağlıklı bebekler evinizin neşesi olsun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…