Binbir emekle oluşturduğum yeni gelin evim;)

küçük bir önerim var yemek masasının oldugu duvara ya bir tablo yada dekor bir ayna asın şık olur

Yemek masasının oraya ayna alacağım:) Hatta onun da fotoğrafını koydum ama gözünüzden kaçtı sanırım:) Aynı şeyi düşünüyoruz:)

Ben çok beğendim evinizi, yeni kurulmuş bir ev gibi değil de sanki içinde uzun zamandır yaşanıyormuş gibi olmuş.
Yaşanmışlığı var gibi yani, çok hoş.
Neredeyse KK'da gördüğüm evlerden en güzeli diyebilirim.
İçinde sağlık, huzur, mutlulukla yaşayın inşallah.

Çok mutlu oldum yorumunuza gerçekten:) Darısı herkesin başına olsun inşallah:)

Herşey çok güzel :) sağlıklı huzurlu oturmanız dileğiyle :)

Çok güzel olmuş.Sıcaklık var evin içinde güle güle mutlulukla oturunuz.

Rabbim huzurla oturmayı nasip etsin.İnşallah yakın zamanda kendi evinizde nasip olur..

tebrik ederim tatlım, çok güzel, tatlı ve sımsıcak bir ev oluşturmuşsunuz. Çok güzel dekoreetmişsiniz, mutluluk ve huzurla oturun inş.

Yorumlarınızı okudukça çok mutlu oluyorum gerçekten:)

Allah ağız tadıyla oturmayı , bir ömür mutlu bir evlilik geçirmeyi nasip etsin, Çok şık ve ferah herşey. Koltuk takımınızı nerden aldınız acaba çok güzel.

Allah ağız tadıyla oturmayı , bir ömür mutlu bir evlilik geçirmeyi nasip etsin, Çok şık ve ferah herşey. Koltuk takımınızı nerden aldınız acaba çok güzel.

Koltuk takımını maskodan sadece koltuk takımı satan bir mağazadan aldım. Eğer düşünürseniz mağazanın ismini de verebilirim orijinalinin renkleri daha farklıydı ama ben krem ve Gül kurusu ile kombinlemeyi tercih ettim

çok güzel ve şirin güle güle oturun sağlık ve mutluluk ile inşallah

Öncelikle Allah mesut etsin huzurla oturun evinizde.Ben hevesle açtım kızmayın ama büyüteç lazım görmek için .Ama görebildiğim kadarıyla çok sade ve çok sık olmuş eviniz .heryere bayıldım.Salonda konsol falan yok cokda lazım değil zaten bana göre de...Ama siz yeni evlisiniz bütün mutfak eşyanız yemek takımi vs..hepsi nereye sığdı merak ettim.Büyük resim de koyarsanız bakarız zevkle...

Allah muhabbetinizi bozmadan ağız tadıyla oturmak nasip etsin

tamam o zaman büyük fotoğrafları da koyuyorum birazdan Yemek takımları vs. hepsi mutfak dolaplarımın içinde:) zaten öyle abartı bir eşyam da yok açıkçası. Ondan sığmam kolay oldu:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…