Bilmediğim numaralar arıyor.

blackjack_tur

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2012
43
19
Herkese merhaba, sabahtan beri bilmediğim numaralar beni arıyor ve beni aramışsınız diyor halbuki ben kimseyi aramadım. Delircem artık 10 15 defa aradılar. Başına böyle bi durum gelen var mı? Numaram kopyalanmış olabilir mi?

Ülkede şu an herkes herkesi dolandırmaya çalışıyor. 850'li 212,312 her telden günde 5 10 kez aranıyorum engelleye engelleye bir hal oldum hala yapıyorlar.
Bir de wp den yazan yabancılar şak engel direk

Hattınıza ait mobil uygulamaya girin sizin numaranızdan birileri aranmış mı diye kontrol edin. Eğer aranmışsa savcılığa numaram kopyalanmış diye gidin şikayetçi olun. Eğer aranmamışsa gene savcılığa gidin sizi arayan numaralar hakkında suç duyurusunda bulunun.

Bana da telegram dan habire mesaj atıyolar. Para kazanmak ister misin diye. Yok benim çok param var gel ben sana verim diyorum sonra beni engelliyorlar

Teşekkürler şimdi baktım aranmamış

Keşke mesaj olsa öyle derdim bunlar direkt beni aramışsınız diyorlar
Gelin/damat çetesine mi denk geldin. Erkekleri kandırıp evlenme bahanesi ile altın alıyorlar. Yanlış numara taktiği ile konuşmaya başlayıp sesinden etkilendim şöyle böyle kafalayıp saftirikleri dolandırıyorlar

Bir balık çiftliği vardı ve adamı bolca arar, balık ayırtırdım. Karısı numaramı almış ve 3-5 arkadaşına vermiş arayın bu kim? Diye. Aynı gün içerisinde telefonlar gelmeye başladı. Kimsiniz? Diyorum. Siz kimsiniz? Nerdensiniz vs. Diyorlar. Sinirlenip kapatıyordum.

En son bir numara daha aradı bu defa direk ben saldırdım savcılığa vereceğim yeter artık falan diye. Bu kez arayan karısıymış. "A a tamam çok özür dilerim" dedi.

Sonra kadın, kocasını aramış korku ile. Ben böyle bir şey yaptım. En son annemden aradım vs. Adam beni aradı durumu izah etti. Telefonumu kurcalar ama bu kadar ileri gideceğini düşünmedim özür dilerim dedi.

Buna benzer bir manyak olabilir.

Ay tövbe yarabbim en son birine savcılığa vercem artık yeter dedim aramışsın diyorlar sürekli ama aramadım

Bilemiyorum ama sinirlerim bozuldu. Devam ederse numaramı değiştireceğim artık

Bilemiyorum ama sinirlerim bozuldu. Devam ederse numaramı değiştireceğim artık
Bana sanki kasıtlı verilmiş bir numara gibi geldi. Veya şu ihtimalde olabilir hani bizi aradın diyorlar ya " Bizi aradınız sizi şikayet edeceğiz" diye korku salıp para koparmak olabilir. Düşenler var çünkü böyle şeylere

Beni de 3 gündür 0850 li bir numara arıyor. Engelledim. Bu sefer de bu numara sizi aramış sesli mesaj bırakmıştır diye her yarım saatte bir mesaj geliyor. Çıldırmak üzereyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…