Bilekte biten botlar!!!

prensesssss burdada bootieslerle baştan çıkartıosun beni, sinema topiğinde filmlerleee delikafadulden

bende kızıma hamile kalmadan önce çok giyerdim topuklu sonra spor ayakkabıya bi alıştım doğumdan sonrada çocuğu ara ara kucakta taşıdım rahat giyinmem gerekiyordu.şimdi yavaş yavaş dolgu topuklarla kendimi alıştırmaya çalışıyorum kızım 1.sınfa başladı yeni yeni alışıyorum topuklulara.insan ara verdimi yeni yürümeye başlayan çocuk gibi oluyor valla.daha almadım bu modelden ama bakınıyorum gönlüme göre güzel bişey bulursam ilk fırsatta alıcam.bizim burada genellikle bu modellerin ince topukluları daha güzel görünüyor ama onlarda günlük giyilmez o kötü.20 yaş bu botlar için küçük değil arkadaşlar rahatlıkla giyin yakışmamış diyen olursada kesin kıskançlıktan der zaten:)))çok güzel duruyo bazen görüyorum çevremde o yaşlarda kızlar giyiyor ayrı bi hava katıyo.evlenip çoluk çocuğa karışmadan hevesinizi alın.

ben taba rengini ..bide siyah rengini aldım...gerçekten çok hoş duruyor ve kesinlikle hoş bir tarz yaratıyor...

Ben de taba rengini almak istiyorum ama beğendiğim botun topuğu siyahtı o yüzden tereddütte kaldım siyah aldım ama hala aklım onda

kızlar bnde ufak topuklu böle taba rengı istiorum nerde bulablrm?daha spor tarzında cnku buyuk magzalarda inci,hotiç,nina west gbi cok topuklu göruorm

bende siyah var. hem pantolonla hem etekle giyilebiliyor, çok tarz bence zemuszemus

kızlar ankle botların modası geçmek üzere çooook uzun diz üstü fln hatta çizmelerin modası geliyor haberiniz olsun seneye yatırım fln diye ankle bot almayın indirimden fln yani :)

hayır kızlar yaaa ne kadınsısı bende 20 21 yaşındayım ama kullanıyorum.hatta 2 tane aldım biri konuyu açan arkadaşın koyduğu resimdeki ayakkabının bir benzeri ama süet-rugan karışımı çok şık kıyamıyorum giymeye:).biride şuanda ayağımda ilk günüm yani aldığımdan beri ilk kez giydiğim için ayağımı sıkıyo azıcık.ama çok şıklar.bence hiç düşünmeyin alın derim.kokoshatun ve kadınlarkulübüne sesleniyorum hiç düşünmeyin kadınsı felan deil.

Bencede şıklar. Kadınsı duruyor.:))

ayy çok hoşuma gidio bunlar.bende 20 yaşındayım ama alcam wala.hatta bu öğle arası gidip bakıcamm.kotlarla ve kısa deri montlarla çok şık duruoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…