Bilekte biten botlar!!!

off ne zaman alışverişe çıksam bakıyorum bu botlara. karabiberin de dediği gibi emanet gibi durmasından korktuğum için bi deee topuklu giyebilecekmiyim emin olamadığım için almıyorum. ama kışa girmeden alcam kesin :)

cnm bende topuklu giymekten çok korkuyordum aynı sen gibi yüreyemzsem felan diye bi tane terlik aldım önce topuklu evde giydim onu baya bi 1 ay felan her zaman giyemiyorsun tabi hem ses çıkarıyor hem yoruluyorsun ama az da olsa alışıyorsun daha sonra ilk topuğum çok ince olmadan normal topuktu çok yüksek değildi onunla baya alıştım şimdi çoğunlukla topuklu giyiyorum incelerle bilee rahat yürüyorum artık tabi ince giymiyorum normalde düğünlerde sadece ama topuklu seviyorum ben çok hoş geliyor bana kışa girerkende alıcam bu botlardan dar paça bi kotla süper oluyo bilek kısmı çok fazla boş olmayan saran bulursan emanet gibi durmaz cnm merak etmeopuyorumnanaktan

cnm zaten bileğimi sarmayan topuklu bi bot alırsam, bi bileğim olmayabilir :))) düşerim ben yhaa.. Bir kaç kez topuklu giydimm kabir azabı gibiydi benim için.. hiç düşmedim ama ya düşersem korkusuylaa düşmekten beter oldum kaydirigubbakcemile3

çok mu yüksek giydin cnm ya öyle düşünme sen beni görcen ilk giydiğimde bi kasıntıydım ki sorma dimdik duruyorum zaten düzgün düzgün basıyorum kasıntı kasıntı düşmeyeyim diye ama ikinci üçüncü giymemde daha iyi oldu şimdi ise hiç aklıma gelmiyo düşermiyim diye

evet cnm yhaa maalesef biraz yüksek bir topuk seçmiştim ayakkabının cazibesine kapılır :KK70: ama ince topuk sayılmazdı. Neyime güvenerek okadar topuklu seçtiysemm.. Dediğin gibi insan ilk kez topuklu giyince kasıntı gibi yürüyoo ben çok rahatsız hissetmiştim kendimi.. ama bu ankle botlardan mutlaka alıcamm haki rengi süyet olabilir meselaa :)) çok çekiyo beni :)

kıslar sezonun en trendlerinde bilekte biten botlar var bende almak istiyorum ama nasıl duruduğuna emin değilim bizim burlarda çok fazla giyen olmuyor yaşım 20 fazla mı kaçar diyorum ama topuklu giymek istiyorum sizce nasıl?

ayakkabj.jpg

cnm yasın cokta kucuk degil aslında arada sırada giymek için ideal

ya ben bu ayakkabın aynısını nereden bulabilirim bayıldım :asigim:

bende cok istiorum bunlardan ama karar veremedim ya yakışmazsa die korkuorum bi de 171 boyum acaba cok mu abes olurum topukluyla die düşünmeden edemiorum...

evet cnm yhaa maalesef biraz yüksek bir topuk seçmiştim ayakkabının cazibesine kapılır :KK70: ama ince topuk sayılmazdı. Neyime güvenerek okadar topuklu seçtiysemm.. Dediğin gibi insan ilk kez topuklu giyince kasıntı gibi yürüyoo ben çok rahatsız hissetmiştim kendimi.. ama bu ankle botlardan mutlaka alıcamm haki rengi süyet olabilir meselaa :)) çok çekiyo beni :)

kaydirigubbakcemile3 önce topuğa bakmak gerekiyor galiba ayakkabıya bakıp aldığımız zaman sonrası kötü oluyor kaptırıyoruz kendimzi modelekaydirigubbakcemile3 bende ksin alıcam bi sezon acılsın her renk alasım varkaydirigubbakcemile3

liv85 cnm izmir de yaşıyorsun orda kolaylıkla bulursun bu modellerden olmazsa internetten alırsın eğer alışveriş yapıyorsan sezonu açılsın bulursun kolaylıkla çok tatlı bunlarr

liv85 cnm izmir de yaşıyorsun orda kolaylıkla bulursun bu modellerden olmazsa internetten alırsın eğer alışveriş yapıyorsan sezonu açılsın bulursun kolaylıkla çok tatlı bunlarr

dedigin gibi cnm sezon acılsın iice bakarım ...aslında bu ayakkabının int.te satısı varsa hemen alırım diye dusunmustum ...modeli oldukca hosuma gitti :)

bende önceleri hiç hoşlanmazdım taki deneyene kadar. dar kotlarla süper duruyor kış gelsin de çıkarayım heveslendim birden:)

dedigin gibi cnm sezon acılsın iice bakarım ...aslında bu ayakkabının int.te satısı varsa hemen alırım diye dusunmustum ...modeli oldukca hosuma gitti :)

int kesin vardır cnm g.g sitesinde vardır bence=) evt çok hoş=)

bebegim orada da japon style modeller var ...ne kadar kaliteli olduları tartısılır

hmm o zaman bilemicem cnm umarım güvenebilceğin bi markada ve sitede karşına çıkar alırsın bende görürsem bi sitede sölerim sana opuyorumnanaktan

hmm o zaman bilemicem cnm umarım güvenebilceğin bi markada ve sitede karşına çıkar alırsın bende görürsem bi sitede sölerim sana opuyorumnanaktan

bebegim bende oyle bir site bulursam sana haber veririm opuyorumnanaktan

Kızlar ben aldım bir tane bunlardan :)) hiç öle aklımda yokken karşıma çıktı bir tanee baya da beğenerek aldım :)

Kızlar ben aldım bir tane bunlardan :)) hiç öle aklımda yokken karşıma çıktı bir tanee baya da beğenerek aldım :)

cnm güle güle kullan almaya korkuyordun aldığına göre içine sinmiş güzel bi model buldun galiba çekte fotosunu koy görelim şansın varsa tabiopuyorumnanaktan

cnm güle güle kullan almaya korkuyordun aldığına göre içine sinmiş güzel bi model buldun galiba çekte fotosunu koy görelim şansın varsa tabiopuyorumnanaktan

tamam cnmm çekip koyarım resmini uygun bir zamanda. Şu anda havalar nedeniyle zaten dışarda giyemem evde çekerim senin için. modeli güzel cnm öyle yüksek topuklu da deil beni zorlamaz diye düşündüm. kalın topuklu gayet spor duruyorr.

didemm nerden aldın canım?
hemen gidip bakıcam...
collezionede de vardı çok güzellerdi görmüşsündür belki

X