Bilekte biten botlar!!!

valla aslında yabancılara bakınca gayet normal gelıo yabancı gelinde bir kız var 18 ya da 19 yasında ama bundan daha topuklu giyiyor nedense biz çekiniyoruz ilerde belki giyemeyeceğiz bi sağlık sorunu olur bişi olur giyemeyiz hevesimizi almak lazım aslında...

çok komik duruyor:sm_cool: gördükçe gülmekten kendimi alamıyorum :teytey:

bence cok hos
buradada herkes giyiyo hatt bendede var cok begenerek giyiyirm tavsiye ederm

çok hoş ve şık duruyorlar .. ayakkabı dükkanında denedim pantolonla karar veremedim gittim uzun aldım çizmeyi gene .

Topuksuz ve spor tarzlardan vazgeçemem ama bunlar da şık duruyor.
Büyükannemin eski fotoğraflarında da var,bilek botlar..Nostaljik bir moda..
O zaman da asilmiş şimdi de öyle.
Eskiler hep geri dönüyor.

topuklari güzel ama bende begenmiyorum bileken biten ayakkabi veya yari cizmeleri

bence süet gibi olanlar güzel..Normalde yakışmaz ama böyle artistik bi şekilde olunca beğendim sanki:KK66:Ama ben giymem orası ayrı:KK70:

Bende bu kıŞ ıkı Çıft aldım bır sıyah bırde kahve blu jean altına sÜperrr duruyorr ıncıde bÜyÜk ındırım vardıı Çok Şık duruyor bence

yewrimm mutlaka dene bende aldım gerçekten çok güzel duruyor,elbise altında da dar pantolon altında da çok güzel, düşünme hiç! millet de ay ne kadar şıkmış diyorlar.

bence gzl al bitane dene begenmessen giymessin olur biter ama yakışacagına eminim bende çok seviyorum

bencede güzel dediğin gibi kotlarla çok hoş duruo

bayılıyorum bunlara yaa süperler geçenlerde nine west te gördüm alacaktım ama numarası kalmamış 40 no giyince :) kesinlikle kotla yakışıyor eteğin altına ben de beğenmiyorum

kışlık sezon diye hemen kaldırmışlar ben daha karar veremedim alamadan depoya gitmiş=( alamadım ama çıkardıklar ilk gün alıcam o kadar dedım cıkarın depodan bi tane aliim die ama adamlarda haklı nasıl çıkarsınlar=)

bu botlara bootie de denılıyor bıldıgım kadarıyla bende kullanıyorum hem cok seksı hemde cok guzel duruyolar.ayrıca dar kotlarla ayrı bı hoş oluyolar:1closedeyes:

kış mevisimş yaklaşşsın hemen alıcam geçen sene hemen kaldırmışlar almadım istediğim gibi bulamadım da evt çok hoşkaydirigubbakcemile2

çok güzeller.. ama kesinlikle düşük bel dar paça kotlarla giyilmeli. ne kadar farklı bir hava veriyor yaa ben de mutlaka almak istiyorum bayıldımmm

çok güzeller.. ama kesinlikle düşük bel dar paça kotlarla giyilmeli. ne kadar farklı bir hava veriyor yaa ben de mutlaka almak istiyorum bayıldımmm

evt katılıyorum dar paça ve düşük bel kesinlikle

muthıss ya bence cok guzel duruyo
sexy bı hava katıyo =))

çok şık botlar bunların yazlık olanları dahada güzel.önü yanı fılan acık ama bogazlı tarz görünüo

herkese yakışmıyor ama ya emanet gibi duruyor çoğunda bazılarına ise mükemmel oluyor ve oldukça seksi duruyor bana göre

X