bi anda ocak annesi oldum:(

arkadaşlar bugün hemşire bana pazartesi taburcu oluyor bebeğin dedi o kadar mutluyumki anlatamam dualarımız kabul oldu.allah hepimize yardım etsin

arkadaşlar bugün hemşire bana pazartesi taburcu oluyor bebeğin dedi o kadar mutluyumki anlatamam dualarımız kabul oldu.allah hepimize yardım etsin

Çok sevindim, çok güzel bir haber bu...hihoyyyt Bebişin taburcu olduğunda güzel güzel fotoğrfalarını da bekliyoruz. Allah bir daha hiç ayırmasın sizi.. Gözün aydın!!!

gözün aydın canım hihoyyythihoyyyt ne kadar güzel bir haber, Allah sizi bir daha hiç ayırmasın, anneli babalı sağlıklı mutlu nice nice yıllara inşallah :Saruboceq:

arkadaşlar hala hastanedeyiz doktor biraz daha kilo almasını bekliyor 1400 şu anda 100 gram daha aldığında taburcu olucakmış heralde bir haftayı bulucak yinede bugün 36 gün oldu hastaneye git gel 40 olucak neredeyse,bunada şükür sağlığı yerinde ya nasılsa çıkacak.

cnm ya Allah bebeğine bol bol sağlık sıhhat versin

31.haftada doğum yamıştın dimi bebeğin çok mu küçüktü kilosu ya

bende şu an 31 deyim benimki 10gün önce 1.700 dü

zayıfmı doğdu bebişin

abbavvvv duygulandım yaaaa, ay çok sevindim tüylerim diken diken oldu, amaan annelik böle manyak bişi işte yaa, hayata tutunuşunuzu kutlarım canım, ay şöyle mıncık mıncık sarılıp öp benim için nolur, bebişinle eşinle bütün sevdiklerinle bir ömür boyu mutluluklar dilerim canım

1000 gr doğdu 31 haftalık hamileydim ama bebeğim 27 haftalık görünüyodu kilosu falan işte düşüktü o yüzden acilen aldılar doğuma.

canim hep dua ediyorum sana insallah iyisinizdir guzel haberlerinii bekliyoruz. Allah yardimcin olsun.

feslegen bır gelısme var mı bebegının durumunda ?
pazartesi günü sepete(oda ortamında bebek yatağı) çıkardılar bebeği morarma oldu çok korktum üşüdü yani acilen tekrar kuvöze aldılar bugünde kan değerlerinin düşük olduğunu söylediler kan aldık onu bağladılar onu öyle görünce çok üzülüyorum allaha şükür durumu iyi ama gidip gelmekten çok yıprandım
43 gün oldu bugün kilosu 1600,yerlisi oldum resmen zeynep kamil hastanesinin gelen gidiyor ben hala ordayım:)

birazdaha sabret canim az kaldi ama bu arada kendini salma dinlenmen lazim . cok sukur sagligi iyi kiloda yukseliyo insallah kollarina alirsin yakinda.

az daha sabır birtanem sen çok güçlü bir kadınsın. 43 gün dayandın kalan az bir süre de dayanacaksın. bak miniğimizin kilosu da artmış maşallah. allah yardımcın olsun. dualarımız sizlerlee.

canım benım rabbım sana bol sabır versın yeterkı bebısın saglıklı olsun merak etme annesı hayata sıkıca tutunucak melegın:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…