bi anda ocak annesi oldum:(

feslegen_1884

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2008
31
9
40
31 haftalık hamileyken gittiğim kontrolde bebeğimin gelişim geriliği olduğu tespitt edildi ve acil sezeryana alındım 1000 grlık bebeğimle hastanedeyim şu anda bebeğim kuvozde dualarınızı bekliyorum arkadaşlar hepinize hayırlı doğumlar.

canım çok geçiş olsun eminim bebeğin sıkı sıkı tutunacak hayata 28, haftadan sonra şansları çok oluyor neredeyse kayıp yok olumlu düşün kendini üzme bebeğinin güçlü bir anneye ihtiyacı var dualarımız seninle:Saruboceq:

canım gerçekten çok geçmiş olsun. lazanya nın söylediklerine aynen katılıyorum. moralini yüksek tut. eve bebeğinle birlikte döneceksin inşallah...
dualarımız seninle..

Canım senin için dua edicem... Eminimki bebeğin hemen kendini toparlayarak, o minik elleriyle sımsıkı tutunacak yaşama... Sana da geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda iyi haberlerini alırız...

canım çok geçmiş olsun ya.üzülme nolur..benim arkadaşımda 30 haftalıkken doğum yaptı yeni..küvezde bebeği ikiside sağlıklı çok şükür..minikler dayanıklı oluyor annesi..hayata sımsıkı tutunuyorlar..dualrımız seninle canım

Geçmiş olsun canım. Dualarımız seninle. Bebişinde Allahın izniyle kavuşacak annesine... Herşey gönlünce olsun. Güzel haberler de vereceksin bize eminim.

canım geçmişolsun, Allah bebeğine dayanma gücü versin, arkadaşların da dediği gibi bebeğin sımsıkı tutunacak hayata, sen de güçlü ol. Dualarımız seninle ve miniğinle. iyi haberlerini bekliyoruz.

canım allah acil şifalar versin sana ve bebişine bak bende 34 haftalıkken doğum yaptım biraz zor ve üzüntülü günlerden sonra şimdi birlikteyiz lokumumla .sen moralini yüksek tut pozitif ol sütünü ver bebeğine bu onunla snein bağın inşallah çıkacak küvezden ve kucağınd olacak miskokusunu çekeceksin içine inanıyorum ben sende inan cnım .tekrar geçmişolsunn

Gecmıs olsun. Lutfen moralını yuksek tut annesı. Cunku o bunu hısseder. Cok zor gunler senı beklıyor ama hepsının gececegını bıl. Sımdı erken dogan bebekler cabuk kendını toparlıyor. Insallah bebegınde cabucak cıkar kuvezden annesını sevındırır..

Canım dualarımız elbetteki seninle ve bebişinle... Moralini yüksek tut, inancınla ve sütünle o da sımsıkı tutunacaktır hayata... Bebeğini sağlıkla kucağına aldığının haberlerini de bekliyor olacağız... İnşallah kısa zamanda mutlulukla, sağlıkla, bebeğinizle birlikte ailece evinize dönersiniz...

benim kardeşimde 1987 senesinde 1100 gr doğmus
o zamanlar hiç umutlanmayın yaşamaz bu çocuk demişler 2 ay küvezde kalmış
anneme hiç göstermemişler nasılsa ölcek o görüntüyü kafandan atamazsın en iyisi hiç görmemen demişler
ama şimdi 22 yaşında gayet sağlıklı ve zeki bir kız
sizde lütfen asla ümidinizi yitirmeyin bebeğiniz saglıgına kavusacak ben inanıyorum

çok geçmiş olsun canım. bebekler büyüklerden daha dayanıklı oluyorlar canım ben bebişini kısa zamanda kucağına alacağına inanıyorum. benim arkadaşım da 31. haftayı bitirdiğinde doğum yaptı ikizdi bebeleri kuvozde kaldı o kadar miniklerdi ki anlatamam şimdi 1 yaşındalar gayet sağlıklı minnoşlar. sende dayanıklı olmalısın sütün olsunki bebişini iyi besleyebilesin buna ihtiyacı var annesi. dualarımız seninle güzel haberlerini bekliycez.

Allah sag saglim evinize dönmeyi nasip etsiin canim Allah yardimciniz olsun bisey olmiycak Allah in izniyle ins

çok geçmiş olsun..allah acil şifalar versin...en kısa zamanda güzel haberler verirsin bizlere...

çok geçmiş olsun cnm ,Allah evladını sana bağışlasın ikinizde saglıklı sıhhatli cıkarsınız insallah :çok üzgünüm:

cok gecmis olsun cnm...sen moralini yüksek tutmalisinki bebeginde sendn enerji alarak hayata dahada baglansin..dualarim sizinle ins eve beraber döneceksiniz minik bebeginle

canım allah tez zamanda şifasınıda verecek inşallah,hiç kendini üzme,bizde sana ve bebeğimize güzel güzel dualar okuyarak gönderebildiğimiz kadar çok enerji göndereceğiz,iyi haberlerinide yaz,bizi merakta bırakma

geçmiş olsun canım inşallah bebişin en kısa zamanda toparlanır ,sen de inancını kaybetme ve güçlü ol dualaarımız her zaman seninle :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…