bi anda ocak annesi oldum:(

doppleri çektirdiğim hastane atlas hospital.kontrole gittiğim hastane ise yunus emre doktorumun suçu yok dopplerde hata vardı.kesinlikle görüntüleme merkezinde çektirin tüm ultrasonlarınızı.

canım öncelikle gözün aydın.bebeğin ve sen nasılsınız?sizin için hep dua ediyoruz.inşallah tez zaman da eve tamurcu olursunuz.

cnm çok geçmiş olsun çok üzüldüm
Allah bebeğini sana bağışlasın dularım seninle inşallah..

canım çok geçmiş olsun moralini yüksek tut annesi oda senin pozitif enerjini alsın biran önce kendini toparlasın annesinin kucağına gelsin

canım ya inş geçecek bu günler..sana annecim deyip sarılacağı günleri hayal et bol bol canım.Allah şifalar versin.

bugün 6 günlük oldu bebeğim elanurum onu hergün görmeye süt vermeye gidiyorum her geçen gün farklılaşıyor değişiyor büyüyor inşallah herşey dahada iyi olacak dualarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar.allah hepinize hayırlı sağlıklı doğum nasip etsin

canım ne güzel haberler geliyor öyle, dr.lar ne diyor? belli bi zaman veriyorlar mı çıkış için? Allah yardımcısı olsun miniğinin.

canım ne güzel haberler geliyor öyle, dr.lar ne diyor? belli bi zaman veriyorlar mı çıkış için? Allah yardımcısı olsun miniğinin.
bir ayı bulurmuş hastaneden çıkarmamız.iyi olduğunu söylüyorlar sadece küçük olduğu için orda olduğunu söylüyolar allahın izniyle bi ay sonra evimizde olduğumuzun haberinide veririm sizlere inşallah.

çok sevindim yaaa.. inşallahhh dediğin gibi çok daha güzel haberlerini bekliyoruz..
dualarımız seninle ve kızınla canım...

zor aşamaları atlatmışsınız..
inşallah en kısa zamanda bebeğinizle evinizde olduğunuz
haberlerini alırız..
huzurlu,sağlıklı bir ömür diliyorum..

canım dualarım seninle zoru atlatmışsınız allahın izniyle bebişini kucağına alıcaksın annesi... iyi haberlerini bize hep yaz güzel kızının resmini koy sevelim o böcüğü

canım yaşatacak olan Allah her şekilde yaşatıyo benim ablamın üçüzleri olacaktı ve 6. ayını doldurduğu gün doğum yaptı ablam 800 gramdı yeğenlerim doğduklarında üç tane olunca daha az besleniyo haliyle gelişimi daha yavaştı... ama şu anda 9 yaşında bir kızı var ve çok iyi diğer ikisi yaşamadı malesef ama Allah'ım 800 gramdan yaşattı bi tanesini... 2 ayda küvezde kalmıştı... hiç moralini bozma dua et Allah'ın izniyle sağsalim sağlıklı bi şekilde bebeğinide getirirsin inşallah evinize

Canım bebişin hayırlı olsun.Canını sıkma annesi bebişine güven. onu her fırsatta görmeye çalış.Seni mutlaka hissedecektir.Allahım yardım etsin canım size ve bebişini sana bağışlasın.

Allah yar ve yardımcınız olsun ... Meleğin sağlıkla buyur inş....dualarımız sizlerle

canım son cümlen çok etkiledi beni bende aynı şeyleri yaşamıştım Allahyar ve yardımcın olsun zor günler beni ogünlere götürdün saatli süt sağardım her akşam 9 da 5 dk gösterirlerdi iple çekerdim saat 9u hatta okadrki bebeğim eve gelince bile saat 9da içimbi tuhaf oldu bikaç gün...
inşallah tez zamanda kavuşursun meleğine sanırımbebeğin kız kız bebekelr erkeklere göre daha çabuk toparlıyo

arkadaşlar bugün bebeğim biberona başladı çok sevinçliyim hergün gidip geliyorum bugün 17 gün oldu inşallah yakında kavuşucaz dualarımızla herşey yoluna giriyor.allah hepimize yardımcı olsun

arkadaşlar bugün bebeğim biberona başladı çok sevinçliyim hergün gidip geliyorum bugün 17 gün oldu inşallah yakında kavuşucaz dualarımızla herşey yoluna giriyor.allah hepimize yardımcı olsun

gözün aydin canim.. ne güzel bi gelisme bu .. insallah yakinda - en kisa zamanda doya doya koklasirsinizda :Saruboceq:

Gözünaydın canım ... Maşallah kuzuna... İnşallah yakında birlikte evinizde olduğunuzun haberlerini alırız...

çok sevindim canım Allah çok çok uzun ve sağlıklı bir yaşam nasip etsin yavruna.
kavuşmana az kalmış,bu günler geçecek sana güldüğü an unutacaksın tüm yaşadıklarını.
dualarımız seninle..:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…