Beta hcg düşüp hızlıca yükselmesi

Ben 6 sene once sis gebelik gecirdim sol yumurtaligim tup ile birlikde alindi ic kanama yapti acik ameliyat oldum bu tarz konularda baya bi bilgim var suan dusuk yasiyorum sizlere cok gecmis olsun rabbim korktuklarimizla sinamasin bizi
Canım beynim ya çok geçmiş olsun bir daha yaşatmasın rabbim inşallah çok sağlıklı gebelikler ve evlatlar nasıp olur hepimize

AminnnnnAnladım canım çok zor yaaa ne diyeyim sağlıklı birnşekilde doğurmak nasıp olur inşallah benim ili üç ay önce bir kimyasalın var buda olunca kimyasal sandım hatta araştırılsın diye doktora gittim değerlerim yüksek çıkınca birbsey yapamadım öyle arafta bekliyorum benim çocuk yok 7.8aylık evliyim ve başındn beri istiyorum ama hep sorunlu oldu maalesef

Sonra niye endişenelniyırsunuz die azarlıyorlar
Aynen canım sorma düzenli artıyor diye bugun git yarın gel dediler. Ve devlette değil özeldi. Muhakkak baska doktorada göster ben aynı hastanaede 2 doktora gösterdm alttan baktıkları halde göremediler kanamam çok vardı. PArçalar düşürüyordum . düşük yapıyorum sandılar

Benim düzenli olmadgı halde bir şey diyemiyorlar allah iyi tecrübelindoktorlqrla karşışaştrsın inşallah

Benimde ilk gebeligimde ilk 675 ti sonra 3000 oldu sonra 2000 yine 3000 derken kese göründü sağlıksız gebelik denildi çok şiddetli sancim da vardı hastaneye yatmak zorunda kaldım sancı dan kürtaj oldum şimdi de olmuyor düzenli takip edin derim

Geçmiş olsun en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasıp olur

Senin kan değerelin nasıl seyrediyorıdı canım hatırlıyor mus
Dis gebelikte duzensiz artis oldu yani 35 ilk cikan sonuc sonra 77 daha sonra 90 daha sonra 120 yani iki kati artis yoktu 120 cikdi 2 gun sonraki test 70 dustu daha sonra ki test 190 210 yukselmeye basladi yani dususten sonra kimyasal dediler ama daha sonra tekrar duzensiz artis yapinca kurtaja aldilar kurtajdan 2 gun sonra tekrar beta 311 2 gun sonraai 412 cikdi dis gebelik kesinlesdi dediler metotrak damardan verdiler 412 den bi tik assa indi 4 gun sonra tekrar metotraks yaptilar tahlili beklemeden ic kanamaya cevirdi acil ameliyata aldilar sol hem tupum hem yumurtaligim ikisi bir alindi

Bu değerle neden bu kadar hız bir kanama oldu ki acaba benimde hep artıyor şuanda hiç düşüş olmadı ama az artıyor %50cıvarı

Yanii ne diyeyim bilmiyorum göz var izan değerler bir düşmüş bir artmış apaçık ortada neyi bekliyorlar ki

Yaa benimde Bat a 3 gün var 120 çıktı hcg.. Ama bel kasık ağrım var regl ağrısı olcak gibi. Eşim tedavi görmeye bu ay başlamıştı acaba bende de bir problem mi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…