Beta hcg düşüp hızlıca yükselmesi

1 ocak 47 ydi 6 ocakta kanamam oldu 22 ye düştü sonra gün aşırı kan verip beta hcg takibi istendi 8 ocak 20 ye düştü 10 ocak tekrar yükseldi 27 oldu bugün yine kan verdim 37 di olmuş düşük dediler dış gebelik dediler ama bu değer neden yükseliyor net cevap veremediler

Düşük olsa değer düşmesi lazım dimi dış gebelik olsa değer bukadar tekrar hızlı yükselmemesi lazım sadece dedikleri biraz daha bekleyelim

Bana da dış gebelik gibi geldi.

Evet canım dış gebelik olabilir sağlıklı bir gebelikte değer genellikle iki katına çıktgında normal olarak kabul edilir.İnşallah istediğin gibi olur

Bugünki doktorun değerlendirmesi düşük sonrası bu tür dengesizlikler olabilir dış gebelik değil yada çift yumurtlama olup biri geç döllenip tekrar gebelik başlayabilir dedi kafamı çok karıştırdı

sonucunuz nedir acaba bende aynı durumu yaşadım burda cevap cok aradım ama en son düşükle sonuçlandı

sonucunuz nedir acaba bende aynı durumu yaşadım burda cevap cok aradım ama en son düşükle sonuçlandı
Dış gebelik değilmiş çok şükür dün doktora gittim beta hcg %60 yükselmeye devam doktor beta 3000 olunca kese rahat görünür dedi cuma tekrar kontrol için çağırdı hala bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…