Beta hcg düşüp hızlıca yükselmesi

%98 dış gebelik değil dedi kese yine görünmedi beta hcg takibine devam dün beta hcg değerim 211 çıktı doktorum cuma tekrar gel bakalım dedi
Önceki iki gün neydi canım inşallah sağlıklıdır benimde kanamam olduğu gün beta pozitif çıktı ama kimyasal sandım 4 gün sonra sadce 1 değer düşmüştü be bir hafta sonra bakınca sarfeden yine bir değer almıştı ama şimdi artışta fakat düzensiz bir artış az az yükseliyor senin iki kat mı artıyor

Dış gebelik değilmiş çok şükür dün doktora gittim beta hcg %60 yükselmeye devam doktor beta 3000 olunca kese rahat görünür dedi cuma tekrar kontrol için çağırdı hala bekliyorum
Bende de %60 yukselşyordı ama bugün %50 yukseldi sanırım yüksek ihtimal benimkisi dış gebelik umarım senin sağlıklı olur

Aslında ilk beta 1 ocakta 47 di çıktı 6 ocakta kanama oldu 22 ye düştü doktor bu değer 0 olana kadar takipte olmamız gerekir dedi gün aşırı kan vermeye başladım 20 ye düştü sonrasında 27 tekrar tekrar derken 211 lere kadar çıktı dış gebelik dendi değilmiş şimdi doktor takibe aldı cuma tekrar kontrol için çağırdı çok karmaşık durumdayım hala kese görünmüş değil rabbim hayırlısını versin inşallah

CAnım dış gebelik tanısını neye göre koydu çünkü seninle yaşadığımız şey aynı sadce senden bir kaç zaman önce yaşadım bunları ilk 13 ile öğrendim kanama oldu düştü beta takıbı yapınca yukseldiğini gördük takıbe devam dedi hep artı ama az arttı hala tanı konulmadı değer az olduğundan kese olsa bile görünmez DİE

Ultrasona baktırcam işte şu anki değerim 300 küsür daha bekliyorum

Evime yakın olan hastane deki doktor durumu anlatınca dış gebelik olabilir denildi bende farklı doktora gittim Pazartesi bu doktor dış gebelik değilsin kesinlikle dedi vajinal ultrason ile baktı kese falan görmedi beta 3000 lere geldiğinde kese rahat görünür dedi rahat ol takipte olucaz dedi ve cuma günü tekrar gelmemi istedi

İnşallah canım demekki ultrason bulgusu belirti veriyormuş dış gebelikle alakalı.senin değerin 3 günde iki kat artmış İnan bir şey demedi mı canım

Bir de kanaman sadce 1 gün mı sürdü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…