Beta hcg düşüp hızlıca yükselmesi

Canm belirtilerin nelerdi dis gebelikte? Ilk Randevum pazartesi günü korkuyorum kan almadilar ben yurtdisindayim burda almiyolar....

Son adet gunun nedir canim belki gec dollenmedir doktorun ne soyluyor keseye bakildimi

Son adet tarihim 26kasım canım 28 Aralık’ta kanamam oldum düşük kimyasal sandım değerim çok düşüktü zaten daha da düştü sonra yükselişe gecti geç döllenme değil canım Emin’im yumurtalmamı takıp etmiştim çünkü

Ben iki gün önce 300küsür şimdide 500küsüsr yine artmış ya belim çok agrımaya başladı bir arada bıçak saplandı sandım öyle bir sancıydı
Son ade tarihimiz aynı yaşadıklarımız aynı şu sıra bendede inanılmaz bel ağrısı var acaba adetmi olucam diyorum yarın doktor randevu saatim 2:40 ta iyi veya kötü sonuçlarımı paylaşıcam sizlerle

Aynen canım bende adet olacağım gibi düşünüyorum inşallajhh ne olursa olsun senin için hayırlısı olsun iyi kötü farketmez sen iyi olmaya çalış üzülerek de düzeltilmez bir sey herseyini hayırlısı inşallah

Hangi hastaneye hangi doktora gisiyorsun bilmiyorum ama belki cift olabilir bazen duyuyoruz oyle seyler biri dusuyor diyeri tutunuyor peki en son degerin kac da kaldi

Hangi hastaneye hangi doktora gisiyorsun bilmiyorum ama belki cift olabilir bazen duyuyoruz oyle seyler biri dusuyor diyeri tutunuyor peki en son degerin kac da kaldi
Banada doktorun bir öyle dedi 1 erken döllenip düşük olmuş olabilir biri geç dönlenip yeniden hamilelik başlamış olabilir demişti

Canım hangi doktora gittiysem bekletti devlet özel hapsine gittim son değerim iki gün önceki 388 iki gün sonrasında da 568 çıktı

Merhaba arkadaşlar ben de benzer şeyler yaşıyorum belki size fikir olur. Bende ilk 37 ile öğrendim 3 gün sonra 100 oldu 2 gün sonra 53 e düştü doktor kimyasal olabilir dedi ama dış gebelik te olabilir takip edicez dedi 2 gün sonra 51 oldu. Plato çizmiş dış gebelik dedi. Değerimin 51 olduğu gün yani dün metotreksat oldum takip edilecek. Koyu kahverengi ara da pıhtı gibi akıntılarım var benim. Hepinize geçmiş olsun Allah gönlünüzdekini versin umarım sizinkiler dış gebelik değildir

Çok erken karar cwrmemeiş mi canım sanki biraz daha beklenseymişsin kendi düşecekti

Çok erken karar cwrmemeiş mi canım sanki biraz daha beklenseymişsin kendi düşecekti
Canım Bilemiyorum ki İnan son ki kanda düşme eğilimi göstermedi doktorum düşmesini beklerken kimyasal derken bu tabloya direk ektopik gebelik dedi. Riskleri düşününce insan göze alamıyor. Biraz daha bekleyelim diye teklif bile etmedim. Şuan kendi sağlığımı düşünüyorum canım. Bir tane de kürtajım var 2 ay önce kafamı toplayamıyorum bir an önce eski hayatıma dönmek istiyorum bu çocuk mevzularına uzun süre ara vermek sağlığıma kavuşmak istiyorum Allahın dediği olur Allah ne zaman nasip ederse artık o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…