Beta hcg düşüp hızlıca yükselmesi

Ultrasonda tüpler görünüyor mu doktor. Baktı sordum görüyoröusnz DİE yumurtalılarına bakiyorım dedi bir şey demedi bana benim leke hiç olmadı direk adet kanaması oldu hatta kimyasal sandım sonrasında sürekli artan ama az az artan bir beta başka bir şey yok şimdilik
Benimkini doktor kendi muayanehanesindeki ultrason cihaziyla gorememisti ama artis orantisiz olunca acile sevk etti ve onlarin cihazlarinin daha hassas oldugunu soylemisti (bu arada yurtdisinda yasiyorum). betanin duzensiz artmasi maalesef cok hayra alamet degil hakkinizda hayirlisi olsun

Benimkini doktor kendi muayanehanesindeki ultrason cihaziyla gorememisti ama artis orantisiz olunca acile sevk etti ve onlarin cihazlarinin daha hassas oldugunu soylemisti (bu arada yurtdisinda yasiyorum). betanin duzensiz artmasi maalesef cok hayra alamet degil hakkinizda hayirlisi olsun
Çok saol teşekkür ederim amin hepimiz için 🙏

Dış gebelik belirtisi neydi acaba senin
Hemen hemen aynı zamanda gebe kalmışsz demekki benim kanamam erken oldu sadece yumırtalma tarıhjn biliyormu dun
Aslında bende pko var tedavisiz gebe kalamayan biriyim klomenle gebe kalabiliyorum bu kendi kendine olan normalde adetlerim hep düzensizdir o ayda nolur nolmaz dedim test yapıp adet söktürüceye başlayayım dedim adetim 3 gün geçmiştiki o günden bu yana hala netleşmeyen bu durum olsu hayatımda bu kadar kan verdiğimi hatırlamıyorum kan verirken midem bulanıyor artık yine allaha du ediyorum başka dert vermesin hakkımızda hayırlısını versin diyorum bir oğlum var şükür ama 2. Neden olmasın dedim ama rabbim bilir allahım seninde benim bu bekleyişimizi hayırla sonlandırsın inşallah 🙏🏻

Benimde başıma geldi canım böyle. Malesef ama kimyasal oldu. Sonradan düştü. İnsan düşük yapıp bide umutla betasinin çıkmasını görmesi cok üzücü oluyor

Banada dış gebelik geldi canım benimde öyle olmuştu inşallah seninki benimki kadar ilerlemez ama
Pazartesi gittiğim doktor dış gebelik değil demişti o gün beta hcg 211 di bugün tekrar baktırtdım 252 olmuş artışta yavaşlamaya başladı doktor takip edicez dedi cuma tekrar gel kontrol edelim dedi

Benimde başıma geldi canım böyle. Malesef ama kimyasal oldu. Sonradan düştü. İnsan düşük yapıp bide umutla betasinin çıkmasını görmesi cok üzücü oluyor
6 ocakta kanamam oldu beta düştü ve sonrası takrar %60 artmaya başladı ilk önce genelde dış gebelik dediler en son gittiğşm doktor dış gebelik değil takip edicez dedi sizindemi kanama oldu ve beta yükselmeye devammı etti

• Beğen
Reactions: Z P
6 ocakta kanamam oldu beta düştü ve sonrası takrar %60 artmaya başladı ilk önce genelde dış gebelik dediler en son gittiğşm doktor dış gebelik değil takip edicez dedi sizindemi kanama oldu ve beta yükselmeye devammı etti
Benim kanamam vardı düşük yapıyorsun demişti doktor. Beta düşmüştü sonradan çıkmaya başlamıştı. Sonra kürtaj oldum. Kürtajdan sonrada baya çıktı. Sonra geri düştü canim

Canım sen dış gebelik mi geçirdin başka başlıkta gördüm de
Ben 6 sene once sis gebelik gecirdim sol yumurtaligim tup ile birlikde alindi ic kanama yapti acik ameliyat oldum bu tarz konularda baya bi bilgim var suan dusuk yasiyorum sizlere cok gecmis olsun rabbim korktuklarimizla sinamasin bizi

Benim kanamam vardı düşük yapıyorsun demişti doktor. Beta düşmüştü sonradan çıkmaya başlamıştı. Sonra kürtaj oldum. Kürtajdan sonrada baya çıktı. Sonra geri düştü cabendede bu durum olabilir ıx
Benim kanamam vardı düşük yapıyorsun demişti doktor. Beta düşmüştü sonradan çıkmaya başlamıştı. Sonra kürtaj oldum. Kürtajdan sonrada baya çıktı. Sonra geri düştü canim
Ozaman bendede böyle bir durum var cuma doktor kontrolüm var sonuç ne olacak baklım

• Beğen
Reactions: Z P
Ben 6 sene once sis gebelik gecirdim sol yumurtaligim tup ile birlikde alindi ic kanama yapti acik ameliyat oldum bu tarz konularda baya bi bilgim var suan dusuk yasiyorum sizlere cok gecmis olsun rabbim korktuklarimizla sinamasin bizi
Çok ağır geçirmilsiniz dış gebeliği çok geçmiş olsun rabbim bidaha göstermesin allah büyük yinede olmaz dediğimiz bir mucize ile oluvermiş herşeyin hayırlısı olsun

X