Bereketli Bir Ömür

Olumlamalar için neler yapıyorsun ?:)
Allah analı babalı büyütsün inşaAllah
Olumlamalar ile ilgili pek bilgim yok doğal olarak bir şey yapmıyorum bir ara kişisel gelişim başlığında gördüm bakacaktım ama unuttum sen yazdığında “günlük olumlu mottolar” olarak algıladım :)
Bilgilerinden faydalanmak isterim :)

Anladım Olsun hergün yeni bir başlangıç değil mi zaten bundan sonra uygular ve inanırsan bütünnn istediklerinii hayatına çekersin ilk iş istemek onu çekmek ve inanmak gerisini olmuş biiiil

Önceliklee hayatından olumsuz düşünceleri kovmalısın ilk xamanlar zor gelıo ama sonra alışıyorsun 21 günlük sürecii özellikle tamamlarsan olacağını inandığın şeyleri çağırmaya 21 gün sonunda bilinç onu sorgulamadan varmış gibi kabul ediyor istediklerim nasıl olucak ki die dusunme onu karşına çıkarmak evrenin görevii Rabbim ol der ve olur

Hergünn şükretmeliyiz mutlakaa
Ben değerliyimm
Ben iyilikleri hak ediyor ve hayatıma davet ediyorum
Geçmişteki herkesi affediyor önüme bakıyorum
Sağlıklıyımm
Parayı seviyorum ve mıknatıs gibi parayı çekiyorum
Para benimle
Hayatı yaşamayı seviyorum
Çok şükür
Benim ve bütünün hayrına olsun
Oldu oldu şükürler olsunn

Bu olumlamaları kendi hayatınıza göre fazlalaştırabilirsiniiiz:)

Ve en önmlisi birşeyi isterken net olun ve "oldu " "oluyor " diyin

Örn; o ev benim ben ona sahibim ( evi hayal edin ve içinde kendinizi canlandırın evin içini tasarlayıbn netten eviniz için aksesuarlar mobilyalar begenin seçin o ev sizin nasılsa )

Kesinlikle gelecek zamanlı isteklerinizi söylemeyin evrene geleceğe yaymış bi istekten bahseymiş olursunuz evren de bunu hepp geleceğe atar.

... böyle liste uzar umarım sıkılmazsınız sormak istediğiniz yer olursa keyiflede yardımcı olmaya çalışırım

İnanarak isteyince olmayacak şey yok bana göre de şimdi bunları okuyunca aklıma geldi.
Ben daha lise bitmeye yakın evleneceğim yaşı çocuğumun evliliğimin kaçıncı yılında olacağını va düşünürdüm. Evlendiğimde çocuk ne zaman diyenlere 2. Yılımda hamile 3. Yılıma bebeğimle gireceğim inşallah derdim vs vs o geldi aklıma o zaman ben böyle konuşunca büyük konuşma derlerdi :) ya da küçük kardeşimin iki kıyafetini 15 yıl önce saklamıştım kızıma giydireceğim diye hamileyken doktora gittik erkek dedi çıktık eşime benim ilk kızım olacak dedim ( hep öyle hayal edip şartlamıştım kendimi) nasip tabii öyle oldu. Acaba bilmeden olumlama mı yapmışım :)

Kesinlikle öyleee yapmışsınız:) bilmeden çekim yasasını kullanmışsınız o zaman buna inanmışsınız ve olmuş :))) söylediğiniz yaşta evlenip hep söylediğiniz zaman da mı bebeğiniz oldu baya etkileyiciii

Buzdolabinin sekli degisti degil mi ferahladi.Cok guzel yapmissin ellerine saglik plannerlari seviyorsun goz onunde olmasi guzel.

Yapmışım öyle bir şeyler demek ki :) evet ikisi de söylediğim şekilde oldu çok şükür :)

Buzdolabinin sekli degisti degil mi ferahladi.Cok guzel yapmissin ellerine saglik plannerlari seviyorsun goz onunde olmasi guzel.
Çok güzel oldu yaa renk renk gittiğimiz yerlerden magnetler vardı onları kutuya koydum Doğum nikah vs şeyler vrdı onları da attım. Artık gittiğimiz yerlerden kartpostal alabiliriz magnet almak istemiyorum eskiden seviyordum da şimdi üzerime üzerime geliyor sanki. Evet çok seviyorum plannerları çok hoş oldu yazarsam menüde çok mantıklı bir iş yapmış olacağım :)

Aynen magnet dolu bende tatillerimizin magnetlerini kutuya kaldirip digerlerini senin gibi attim suan bombos gozum takiliyor :)
Miknatisli not kagidimi da kaldirdim cunku kullanmadigimi farkettim.
Ilaclari hatirlatayim evlerde en gereksiz birikenler ilaclar onlari ayikla mutlaka.

Ben de kullanmazsam kaldırırım ama şimdilik sevdim bakalım :)
Bu arada yemek ve temizlik düzenin senin nasıl bir sistem dahilinde mi devam ediyor?
Bizim girişte ayakkabılığın üst çekmecesinde ilaçlar ve şarj aleti vs var.(dı son düzenlediğimde) şu an berbat halde orayı kısa zamanda ayıklamam lazım iyi oldu hatırlattığın :)

Mutlu pazarlaaaar

Sevgiii dolu huzurlu bereketlii veee enerjimizzz yüksekte olduğu bir günnnne merhabaaa

Ben değerliyim bütün kalbimleee sevgiyi davet ediyorum

Bugün harika süprizler yaşıycam
Ben mıknatısım ve parayı çekiyorum
Hayallerimden çok daha fazlasına sahibim
Şükürler olsun
Benim ve bütünün hayrına
Ve öylede olduuu

Yapmaya usendigim ulumlamalar hazir karsima cikiyor ve okuyorum super :)
Neyse ki olumlu dusunce ve pozitif konusmayla hayatimi kurtariyorum

Hayir bir sistemim yok her aksam mutlaka yemegimiz olur.Mesela bugun kurufasulye pilav varsa ertesi gun pilav ustu kurufasulye corba olur biz az cesit yiyoruz iki cesit yeterli.
Yemekleri ziyan etmeden ertesi gunle uyumlu yapiyorum.
Temizlik icinde bir rutinim yok pazartesi temizlik olmali kuralim yoktur.Baska birseymi sormak istedin anlamamis olabilirim 4 saat uyudum :))

Yapmaya usendigim ulumlamalar hazir karsima cikiyor ve okuyorum super :)
Neyse ki olumlu dusunce ve pozitif konusmayla hayatimi kurtariyorum

Üşenmeyinn emin olun hergün yapmaya başladığınızda uyanır uyanmaz şükredip olumlamaları yapıp mucizeleri yaşamaya başlarsınız olumlu düşünce varsaa harikaaa

Üşenmeyinn emin olun hergün yapmaya başladığınızda uyanır uyanmaz şükredip olumlamaları yapıp mucizeleri yaşamaya başlarsınız olumlu düşünce varsaa harikaaa
Var var hatta seneler once bu konulari bilmedigim zamanlar bir seyi cok dusundugumde oldugu farketmistim.Sonrada olumlu dusunme cekim yasasi karsima cikinca anladim ne oldugunu :)

Yaa bildirim gelmedi çok birikmiş ama sırayla okuyorum:)
Şu hediye gelen ihtiyaç dışı eşyalar için bir fikrim var. Ben her misafirliğe gittiğimde bir tane götürerek tükettim. Yani öyle ev görme cinsinden ziyaretler değil. Zaten hediyesiz gidilebilecek ziyaretlere götürdüm, bir de evinde her şeyi olan değil de daha orta halli, orta yaşlı tanıdıklara götürdüm. Böylece beğenilmeme riski de olmadı. Hiç yoktan elim boş gitmemiş oldum:)

Kitapları ben de atamam. Zaten bir kitap elli defa okunmak için alınmıyor, normal şartlar altında bir kere okuyup kaldırırsın. Yani bir kere okuduk işi bitti dersek hiç kitap almaya gerek yok ki o zaman?? Bilmem anlatabildim mi:))

Ivır zıvır raflarım veya çekmecelerim için küçük kapaklı kutular kullandım ben. Eskiden ne dağınıkmış diyorum şimdi:) birbirine benzer işlev ve ebattaki şeyleri aynı kutuya koyup kutuları yan yana veya üst üste dizdim, çok düzenli oldu. Bir de bu işlemi yaparken çok gereksiz şeylerin biriktiğini de fark edip ayıklama yapma imkanım da oldu.

Z Zuzununannesi kitaplığın nasıl bir kitaplık tam anlamadım neden düzensiz duruyor? Eğer evde yer sorunu yoksa büyük bir kitaplık tavsiye ederim çünkü üst üste istiflenmiş bir kitaplık çok göz yoruyor. Ben iki kitaplığı yan yana koyarak büyükçe bir kitaplık yaptım, yukarıdan aşağıya kadar tamamen raf. Ama hiçbir raf tam dolu değil, rafın birini çocuklara verdik altlardan. Bazılarına oyuncak vs de koyabiliyorlar. Gayet ferah duruyor.

Sabah hızlıca okudum ama cevap yazamamıştım aynen de oldu bugün :) çok özlediğim iki kuzenim sürpriz yaptı buluştuk mutlu oldum çıkarken de amcam içinden gelmiş nedense harçlık verdi Bebişe bir şey alırsın diye parayı da çektim yanı sen her gün yaz olur mu

Bunu sordum gayet doğru anlamışsın :) neden o kadar az uyudun keyfi bir durumdur umarım :)

Ben de düzen olsun istiyorum temizlik günüm yemeğim vs belli olsun dolap karşısında ne yapsam diye düşünmeyeyim istiyorum ama nasip bakalım :)

Var var hatta seneler once bu konulari bilmedigim zamanlar bir seyi cok dusundugumde oldugu farketmistim.Sonrada olumlu dusunme cekim yasasi karsima cikinca anladim ne oldugunu :)

Benim de aynısı oldu bilmeden uygulamışım :)
Ben de eskiden daha gergin bir insandım küçücük şeyler sorun gelirdi artık çok şükür daha pozitifim ve hayatıma da yansıyor olumlu şeyleri çekmeye başladım :)

Ya çok mantıklı aslında seven kişilere götürülebilir bu hediyelik şeyler canımı sıkmaya başladıktan sonra hediye anlaşımı da değiştirdim ben. Ev görmesine giderken bazı markalardan 50-100 vs ne kadarlık hediye alacaksam onun yerine hediye kartı yükletiyorum kimin neye ihtiyacı varsa alsın diye geri dönüşler hep çok olumlu oldu:)
Ama süs eşyaları için bu yöntemi kullanabilirim.

Kesinlikle katılıyorum. Ben de aynı kafadayım

Kitaplığım büyük ama açık raf sistemi olduğu için toz da çok oluyor kendi evim olursa cam kapaklı yaptıracağım inşallah. Düzensiz durma sebebi de önüne koyduğum atmaya kıyamadığım biblo vs tarzı şeyler eşimin sevgili ikrn aldığı babamın yurtdışından aldıkları vs. Onları ne yapabilirim bilmiyorum kıyamam atmaya çünkü.

Kutuların fotoğrafını yükleme imkanın var mı merak ettim :)

Vaaaaaavv harikaaaa

Olur

Keyfi bir durum cok sukur :)
Bir yerde okumustum yada izledim suan aklima geldi insan belirli saat dilimlerinde uyursa dinlenirmis ornegin 4 saat 8 saat gibi.Dokuz saat olursa yorgun olunuyormus bunu arastirip bulsam iyi olur sanirim.

Ben kaliplardan hoslanmam pazartesi temizlik sali bakliyat yeme gunu carsamba sebze gunu cuma utu gunu gibi kaliplara giremem.Son dakika planim degisirse bu kaliplardan cikmak cok uzer beni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…