Bereketli Bir Ömür

Toparla hemen namazini :)
Mutfak cok farkediyor gercekten bizim tezgahta bos silmek cok kolay oluyor.

Video falan izliyormusun kisisel gelisimle alakali biz bunu konustuk mu ?

Toparla hemen namazini :)
Mutfak cok farkediyor gercekten bizim tezgahta bos silmek cok kolay oluyor.

Video falan izliyormusun kisisel gelisimle alakali biz bunu konustuk mu ?
İnşallah yarın sabahtan itibaren düzene sokabilirim...
Ben barış Özcan’ı önermiştim planlayıcı ile ilgili de başka konuşmadık video da izlemek istiyorum tedx konuşmaları önceliğim olmak üzere eskiden işten gelince yemek vs derken kendime hiç vaktim kalmıyordu şimdi sabahları ya da gün içinde vakit ayırmaya çalışıyorum öyle bir alışkanlığım olmadı Yani hiç önereceğin video ya da kanallar varsa çok mutlu olurum :)

Aa evet baris ozcani izliyorum demistin :))
Yok baska kimse heralde uykum geldi kafami toplayamiyorum :)
Ted konusmalarindan biraz izledim ama hepsi izlense guzel olur yarin bakicam cikiyor zaten karsima.

Aa evet baris ozcani izliyorum demistin :))
Yok baska kimse heralde uykum geldi kafami toplayamiyorum :)
Ted konusmalarindan biraz izledim ama hepsi izlense guzel olur yarin bakicam cikiyor zaten karsima.
YouTube yeni alışkanlık oluyor gibi bende de mutfakta uğraşırken falan iyi gidiyor gibi güzel bir şeylere denk gelirsem söylerim :) benim de artık uyumam lazım sabah çok erken kalkmalıyım telefonu bırakma vakti :)
İyi geceler :)

Gunaydin :)
Youtube guzel ama guzel seyler bulmak gerekli cok kolay ulasilamiyor videolara.Arama sonuclari yetersiz sanki.

Gunaydin :)
Youtube guzel ama guzel seyler bulmak gerekli cok kolay ulasilamiyor videolara.Arama sonuclari yetersiz sanki.
Doğrudur ben genelde bir Kanala girdiğimde önerilenlerden devam ettiğim için sıkıntı yaşamadım çok arama yapmadığım için takip ettiğim İnstagram hesaplarının önerilerine bakacağım haftaya bu haftayı da yoğun bir şekilde kapatıyoruz şükür inşallah haftaya vaktimi kendime ayıracağım :)

Onerilenlerden bende devam ediyorum ama sonra onlar hep ayni olmaya basliyor :)
Instagram aklima gelmedi orada var mi takip ettigin bize yonelik birseyler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…