Bereket, rızık ve iş için dua

B Beto2012 canım okudum tekrar senin için.
Y yasemin_90 içinde okudum
F FairyTale89 arkadaş regli olmuş ama onada sayı verilmiş onun yerine de okudum.rabbim dualarımızı tez vakitte kabul etsin amin

Okudum rabbim kabul eylesin yasemincim

Kızlar yeni kişinin duasını yazsın da burda dursun ben ara ara girmeye çalışcam ama hafta sonu takip etmem çok zor yola gitçem kalabalık olacak ama muhakkak okurum geç yada vaktinde haber edemezsem tek benim için beklemeyin ben hepsini okur bitiririm inşallah

Oh o daha iyi yarın da onu bitiririm Pazartesi ye zaten dönmüş olurum

Bundan sonra ne okunacak
Listede çok bir dağılma olmazsa canım devam edelim istiyorum. Bizimki gibi küçük listeler hem çabuk bitiyor hem yormuyor insanı. Devam edelim isterlerse diğer arkaşdalarında fikrini alır, ona göre karar veririz.

Olur da katılmak istemezse arkadaşlar, üç dört kişiden az kalırsak yanı, okuduğum duaları düzenli yazacağım listeli bir dua topiğine çeviririm. Ya da kalanlı zikir çekebiliriz.

Ben katılırım arkadaşlar etiketleyebilirsiniz beni

@ M Minikbirmucizemeselesi (10 adet)
Safir Taht (10 adet )
minik kalp0753 (Mazeretli)
@ KurkmantoluS (10 adet)
@ ferdaw (10 adet)
@ F FairyTale89 (10 adet)
B Beto2012 (10 adet)
Y yasemin_90 (10 adet)
N Nan85 (10 adet)

Canlarım yarın son arkadaşımıza okuyorz. Aynı liste ile benzer bir ayet okumaya devam edelim istiyorum ben. Ne okuyacağımıza karar vermedik ama benim aklımda iş, bereket ile ilgili ya ayet ya esma okumak var. Çünkü diğer konularla (çocuk, çeşitli hacetler)ilgili topikler var, rızıkla ilgili pek aktif topik yok.

Devam etmek isteyen arkadaşlar siz de fikrinizi yazın lütfen. Katılmak istemyenler de katılamayacağını yazarsa ona göre devam ederiz.

Katılan ve katılmayan hepinizden Allah razı olsun.

Olur çok uzun duaya katılamam ama şuan okuduğumuz gibi olursa ben varım.

Adim songul öncelikle sağlıklı bir doğum sonra borçların bitmesi ve bir ev sahibi olmak istiyorum

@ M Minikbirmucizemeselesi (12 adet)
Safir Taht (12 adet )
@ minik kalp0753 (Mazeretli)
@ KurkmantoluS (12 adet)
@ ferdaw (12 adet)
@ F FairyTale89 ( Mazertli)
@ B Beto2012 (12 adet)
@ Y yasemin_90 (12 adet)
N Nan85 (12 adet)

Öğlen namazının farzından sonra ya da sabah namazının farzından sonra okuyoruz, arkadaşlar.
Okumadan önce

3 defa "Estağfirullahellezi la ilahe illa huvel hayyul kayyume ve etübü ileyh"

1defa
"Allahümme entes selamü ve minkes selam tebarakte ya zel celali vel ikram" okuyoruz. Ardından ayetimizi okuyoruz ve duamızı ediyoruz.

Bismillahirrahmanirrahim:
Rabbena atina min ledünke rahmeten ve heyyi’lena min emrina raşeda. Rabbişrah li sadri. Ve yessirli emir.

3 defa peygamberimize salavat getirip bitiriyoruz. "Allahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala Ali seyyidina Muhammed "

N Nan85 kardeşimiz için okuyoruz. Adı Songül.
Duası "sağlıklı bir doğum sonra borçların bitmesi ve bir ev sahibi olmak istiyorum."

Arkadaşlar listeyi yarınki okumayla tamamlayacağız. Aynı liste ile benzer bir ayet okumaya devam edelim istiyorum ben. Ne okuyacağımıza karar vermedik ama benim aklımda iş, bereket ile ilgili ya ayet ya esma okumak var. Çünkü diğer konularla (çocuk, çeşitli hacetler)ilgili topikler var, rızıkla ilgili pek aktif topik yok.

Devam etmek isteyen arkadaşlar siz de fikrinizi yazın lütfen. Katılmak istemyenler de katılamayacağını yazarsa ona göre devam ederiz.

Katılan ve katılmayan herkesten Allah razı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…