Bereket, rızık ve iş için dua

Canım bende Gül arkadaşım gibi kısa bir dua olursa katılırım

DantelKiz DantelKiz canım aynı konuda farklı bir ayet okuyacağımız bir liste yapıyoruz. Katılmak ister misin? ilk listeye katılamamıştın.

İki arkadaş daha vardı, ikinci listeye katılırım diyen ama isimlerini bulamıyorum. İnşallah burayı görürler.

Çoğunluk burada anladığım kadarıyla. Canlar benim önerim aşağıda. Onaylayanlar beğen ifadesi onaylamayanlar üzgünüm ifadesi bırakırsa oylama yapmış oluruz.
Günlük 70'i geçecek şekilde okuruz. Kişi başı 15-20 tane düşer. Kısa sürede biter, kimseye de külfet olma
z.

Enbiyâ Süresi 87-88 ayetler

Hz. Yûnus'un Balığın Karnında iken Okuduğu Dua :
لَٓا اِلٰهَ اِلَّٓا اَنْتَ سُبْحَانَكَۗ اِنّ۪ي كُنْتُ مِنَ الظَّالِم۪ينَۚ

Lâ ilâhe illâ ente subhaneke innî küntü minez'zalimîn

"Senden başka hiçbir ilâh yoktur. Seni tenzih ederim. Gerçekten ben zulmedenlerden oldum !"

Anlamını çok severim bu ayetin. İnsanoğlnu çok iyi anlatır bence. Kabul ederseniz bunu okuruz.

@ M Minikbirmucizemeselesi
@ Safir Taht Safir Taht
@ minik kalp0753 minik kalp0753
@ KurkmantoluS KurkmantoluS
@ ferdaw ferdaw
@ F FairyTale89
@ Y yasemin_90
@ N Nan85
DantelKiz DantelKiz

Son düzenleme:
Çoğunluk burada anladığım kadarıyla. Canlar benim önerim aşağıda. Onaylayanlar beğen ifadesi onaylamayanlar üzgünüm ifadesi bırakırsa oylama yapmış oluruz.
Günlük 70'i geçecek şekilde okuruz. Kişi başı 15-20 tane düşer. Kısa sürede biter, kimseye de külfet olma
z.

Enbiyâ Süresi 87-88 ayetler

Hz. Yûnus'un Balığın Karnında iken Okuduğu Dua :
لَٓا اِلٰهَ اِلَّٓا اَنْتَ سُبْحَانَكَۗ اِنّ۪ي كُنْتُ مِنَ الظَّالِم۪ينَۚ

Lâ ilâhe illâ ente subhaneke innî küntü minez'zalimîn

"Senden başka hiçbir ilâh yoktur. Seni tenzih ederim. Gerçekten ben zulmedenlerden oldum !"

Anlamını çok severim bu ayetin. İnsanoğlnu çok iyi anlatır bence. Kabul ederseniz bunu okuruz.

@ M Minikbirmucizemeselesi
@ Safir Taht Safir Taht
@ minik kalp0753 minik kalp0753
@ KurkmantoluS KurkmantoluS
@ ferdaw ferdaw
@ F FairyTale89
@ Y yasemin_90
@ N Nan85
DantelKiz DantelKiz
Namazın arkasından mı yoksa her hangi bi zaman mı okuycaz canım bi de mazeretliyken okuycaz mı? Ben haftaya mazeretlenebilirim. Okunmuyorsa önden bana fazla ver hak geçmesin

Namazın arkasından mı yoksa her hangi bi zaman mı okuycaz canım bi de mazeretliyken okuycaz mı? Ben haftaya mazeretlenebilirim. Okunmuyorsa önden bana fazla ver hak geçmesin
Namaz arkasından okunmasına gerek yok bildiğim. Ayet olduğu için abdestli okunması gerekir. Tamam canım, sana fazla veririm. Son arkadaşa da okuyalım, hemen devam etme niyetindeyim.

Namaz arkasından okunmasına gerek yok bildiğim. Ayet olduğu için abdestli okunması gerekir. Tamam canım, sana fazla veririm. Son arkadaşa da okuyalım, hemen devam etme niyetindeyim.
Tmm canım 🤗benim içim rahat etmiyor mazeretliyken herkese yük gibi hissediyorum.gönüllü okuyan olur okumayan olur hak geçmesin

Tmm canım 🤗benim içim rahat etmiyor mazeretliyken herkese yük gibi hissediyorum.gönüllü okuyan olur okumayan olur hak geçmesin
Ben okurum yahu, böyle dert etmeyin. Topiği ben açtığım için yazmıyorum ama mazeretli arkadaşlar yerine hep okuyorum. İçin rahat olsun canım.

@ M Minikbirmucizemeselesi (12 adet)
@ Safir Taht Safir Taht (12 adet )
@ minik kalp0753 minik kalp0753 (Mazeretli):KK200:
@ KurkmantoluS KurkmantoluS (12 adet)
@ ferdaw ferdaw (12 adet) :KK200:
@ F FairyTale89 ( Mazertli):KK200:
@ B Beto2012 (12 adet)
@ Y yasemin_90 Y yasemin_90 (12 adet)
@ N Nan85 (12 adet)

:KK200: Öğlen namazının farzından sonra ya da sabah namazının farzından sonra okuyoruz, :KK200:arkadaşlar.
Okumadan önce

3 defa "Estağfirullahellezi la ilahe illa huvel hayyul kayyume ve etübü ileyh"

1defa
"Allahümme entes selamü ve minkes selam tebarakte ya zel celali vel ikram" okuyoruz. Ardından ayetimizi okuyoruz ve duamızı ediyoruz.

Bismillahirrahmanirrahim:
Rabbena atina min ledünke rahmeten ve heyyi’lena min emrina raşeda. Rabbişrah li sadri. Ve yessirli emir.

3 defa peygamberimize salavat getirip bitiriyoruz. "Allahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala Ali seyyidina Muhammed "

N Nan85 N Nan85 kardeşimiz için okuyoruz. Adı Songül.
Duası "sağlıklı bir doğum sonra borçların bitmesi ve bir ev sahibi olmak istiyorum."

Hayırlı Cuma’lar hanımlar Rabbim dualarımızı kabul etsin. Yeni listede katılmak istiyorum mazeretim devam ediyor maalesef biter bitmez okumalara devam edicem her gün takipteyim sizi.

X