Bereket, rızık ve iş için dua

ferdaw

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2019
792
1.110
35
Merhaba arkadaşlar

İşlerimizin açılması için Kehf süresinin 10. ayetini okuyalım arkadaşlar. Katılım olursa buradan liste yapar birlikte okuruz, daha etkili olur. 7-8 kişilik bir liste yapsak yeterlidir. Önemli olan devam edecek arkadaşların katılması. Lütfen katılın arkadaşlar, bu zor günlerde birbirimize destek olalım.
Günde 70 kere okunacak, sayısı kişi sayısına böleriz.

Nasıl okunacağından ayrıca bahsederim, ayeti aşağıya ekliyorum.

Bismillahirrahmannirrahim

“Rabbena atina min ledunke rahmeten ve heyyi’ lena min emrina reşeda”

Anlamı:”Ey Rabbimiz, bize katından rahmet ver ve işimizde bizim için muvafakiyet hazırla.”

Öğlen namazının farzından sonra bu dua çok faziletlidir bir bilseniz bu duanın her gün sabırla devam edildiği zaman rızık kapılarının açıldığını borçlu borçtan kurtulur,fakir rızıklanır,iş isteyen hayırlı bir iş bulur.

Y yasemin_90 özellikle seni bekliyorum canım.

Son düzenleme:
Merhabalar katılmak isterim fakat şu anda müsait değilim ancak 4 gün falan sonra okuyabilirim .

B Belki Olur
Y yasemin_90
M Minikbirmucizemeselesi
Safir Taht

Şimdilik böyle küçük bir listemiz var arkadaşlar. 8 kişiyi tamamlasak yeter. Kişi başı 10 defa okuma düşecek, onun için kalabalık bir grup olmaya gerek yok, kendi halimizde güzel, samimi bir grup olsak yeter.

Abdestli okunacak, mazertlı arkadaşlar yerine gruptan herhangi biri okuma yapacak, hemen başlayamayız zaten.

Kızlar ne için okunuyor ben tam anlayamadım afedersiniz ya. İşlerimizin açılması derken meslek anlamı da iş mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…