Bereket, rızık ve iş için dua

M Minikbirmucizemeselesi B Beto2012 topikte tartışma oluşmasın lütfen. Birbirimiz için dua ediyoruz, içimizden gelmezse bir anlamı olmaz. Hoşgörülü olmaya çalışalım canlarım.
Yok canım tartışma olmaz içi rahat etmedi gibi geldi bana o yüzden tekrar okumak istedim. Sonuçta burda gönül işi yapıyoruz . Zaten iki dakikamızı almıyor okumamız.diğer arkadaş la birlikte farzdan sonra ikisine de ayrı ayrı dua ederim

Tesekkur ederim

Yasemin ben duam ise hayatimda bir düzen istiyorum belirsizliklerden sıkıldım hayırlı bir is ıstiyorum masa başı ve hayatımın duzene girmesini istiyorum okulumu da tez zamanda bitirip mezun olmak istiyorum hayatım da bazi seyler yarim yani devami gelmiyor kızlar bu yarım olan seyleri tamamlamak istiyorum Allah'ın izniyle. Tesekkur ederim şimdiden hepinize Rabbim hayırlısıyla hepimizin dualarini kabul etsin inşallah ferdaw

Şuan regl oldum son 2 arkadaş kalmıştı ama namaz kılamıcam haliyle okuyamıcam hakkınızı helal edin paylaşır mısınız benim sayımı da Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.
2. Tura dönerseniz eğer seve seve katılırım etiketleyebilirsiniz.

@ M Minikbirmucizemeselesi (10 adet)
@Luceyn (10 adet )
minik kalp0753 (Mazeretli)
KurkmantoluS (10 adet)
@ ferdaw (10 adet)
@ F FairyTale89 (10 adet)
@ B Beto2012 (10 adet)
@ Y yasemin_90 (10 adet)
@ N Nan85 (10 adet)

Öğlen namazının farzından sonra ya da sabah namazının farzından sonra okuyoruz, arkadaşlar.
Okumadan önce

3 defa "Estağfirullahellezi la ilahe illa huvel hayyul kayyume ve etübü ileyh"

1defa
"Allahümme entes selamü ve minkes selam tebarakte ya zel celali vel ikram" okuyoruz. Ardından ayetimizi okuyoruz ve duamızı ediyoruz.

Bismillahirrahmanirrahim:
Rabbena atina min ledünke rahmeten ve heyyi’lena min emrina raşeda. Rabbişrah li sadri. Ve yessirli emir.

3 defa peygamberimize salavat getirip bitiriyoruz. "Allahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala Ali seyyidina Muhammed "

Y yasemin_90 arkadaşımızda sıra. İsmi Yasemin

Yasemin ben duam ise hayatimda bir düzen istiyorum belirsizliklerden sıkıldım hayırlı bir is ıstiyorum masa başı ve hayatımın duzene girmesini istiyorum okulumu da tez zamanda bitirip mezun olmak istiyorum hayatım da bazi seyler yarim yani devami gelmiyor kızlar bu yarım olan seyleri tamamlamak istiyorum Allah'ın izniyle. Tesekkur ederim şimdiden hepinize Rabbim hayırlısıyla hepimizin dualarini kabul etsin inşallah.

Amin canım. Rabbim işlerimizi kolaylaştırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…