Bereket, rızık ve iş için dua

öyle deme canım elbet birgün olacak inşallah kötüyü çağırma
bence bayramdan sonra toplanıp yapalım birbirimize umut olur teselli veririz

Güzelim bak bu sözler hiç hoş değil yakışmıyor sana,anlıyorum seni heves bile kalmadı sende eminimki ama sen demekki böyle sınanıyorsun yanlış anlama ama ben yerinde olsam daha çok üzerine giderim pes etmem ozaman emin ol karşılığını bulacaksın ister devam ettir duayı ister ettirme onun için yazmıyorum o senin bilecegin birşey ben bunu genel konuşuyorum kabul et. Hayatında pes etmek olmasın. Rabbim birşeyi oldurmuyorsa ya hayırlı değildir yada daha iyisi olacak ve güzelleştiriyordur

Kızmayın bana yahu . Ne yapayım yani? şu geçtiğimiz aylarda hep dua edip umut besledim, bulduğum her işe sarıldım. Olmuyor ne yapayım yanı. Aynı motivasyonu nasıl sürdüreyim, yaşama isteği bile kalmadı içimde. Vermiyorsa Allah bir nedeni vardır. Zorla mı isteyeeceğim.

Kuzum benim kızmak değil ne olursa olsun motiven düşmesin diye hep yeniden ayağa kalk diye. Rabbim inşallah güzel kapılar açacak yakında sana emin ol.

Kuzum benim kızmak değil ne olursa olsun motiven düşmesin diye hep yeniden ayağa kalk diye. Rabbim inşallah güzel kapılar açacak yakında sana emin ol.
Ben motivasyon aşamasını geçtim canım. Sabah kalkacak nedenim yok artık.

bayramdan sonra bir okuma yapabiliriz ama yeni başlık açacağım. Hepinizi beklerim. Katılan olursa listede yaparız, en azından günahlarımız afi için okuruz. minik kalp0753

Ah kuzumyaaa.peki tamam nasıl istersen .

olur canım katılırım ben :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…