Benmki abartiyorum yardım edermisiniz

iyi de siz adama sizi arama fırsatı vermemişsiniz ki. belki adamdan ayrılıp odasına çekildikten sonra sizi arayacaktı?

biri bana bunu yapsa eşinizden daha sert tepki verirdim. bu kadar detaylı konuşacak bir şey yok ki çocuğu zaten gündüz görmüş, başına bir şey gelse söylerdiniz herhalde. “bari çocuğu sor” diyecek bir şey yok ortada.

Aramak istememiş demek ki. Belki biraz uzak kalmak istedi, kafa dinlemek istedi. Belki size defalarca cenk bey yanımda deyip kapattığı halde cenk bey yanındayken konuşmak istemediğini anlamadığınız için sinirlendi. Eşleriniz için dünyanın sizin etrafınızda dönmediğini anladığınızda daha mutlu olursunuz.
Ama ben onu iş saati dışında aradım ve o sürede Cenk bey yanındaki bilemem ki kaldiki yanında iki dk müsade istemek zor dil otelde ve canlı müzikte sonuçta iş ortamında değil ki ben müsait olduğunda sen ararsın demiştim hicmi fırsat bulamaz insan kaynakları di ve çocuğundan haber almak istemez

cenk beyle aynı odada yatmıyordur heralde en azından herkes çekildikten sonra arayabilirdi kaldıki ben bi eşimle görüşeceğim die ayrılsa adam bırakmayacak değil ya insan en kötü bir lavoboya gideyim der yine arar bence biraz bahane aramış.
Evet banada öyle geliyor

İnanın çoğunu bende hayretle okudum ..kendi başlarına gelse bunları yapabileceklerini bilmiorum..evet aradım aramalarında zaten kapattı cenk beyle diyip konuşmadık ..ki inanın ben sürekli arayan bi tıp değilimdir ama surekli kapatması canımı çok sıktı ve çok üzüldüm sonrasında hakliymis gibi beni azarlayip kapatması..
Haklisiniz.
İki tıkla adrese bi cicek gondermek iki dakika bunu tuvalette bile yapabilir bi insan. Tamam is toplantisi ama oyle yazilmis ki zannedersiniz adam ozel harekat onemli bi operasyon ustunde. Öglen aradiginizda hayatim su an musait degilim aksama isim bitecek deyip ilk firsatta arasa bi 5 10 dk zaten mesele yapmazsiniz. Ya da evlilik yil donumuzu atlamayip iki tıkla bi çiçek gönderse aramaları bile sıkntı yapmayacaginizi dusunuyorum.
Esiniz geldiginde fazla ustune gitmeyin bu konuda ama erkekler cabuk bunaliyor ve ters teper bu. Duzgun bi dille beklentim buydu sadece diye aciklarsaniz belki bi dahakine daha dikkatli olur.
Hayır biz de çok araşıyoruz ama bu özgüvensizlik degil bence, adam görevden döndüğünde bile ariyor iki dk ben de gün icinde merak eder ararim. Eslerin birbirini gun icinde 2 3 kez aramasi bana gore abarti degil.

Ama ben onu iş saati dışında aradım ve o sürede Cenk bey yanındaki bilemem ki kaldiki yanında iki dk müsade istemek zor dil otelde ve canlı müzikte sonuçta iş ortamında değil ki ben müsait olduğunda sen ararsın demiştim hicmi fırsat bulamaz insan kaynakları di ve çocuğundan haber almak istemez

Ama adam söylemiş degalarca cenk bey yanımda diye ve kapatmış. Bu cenk beyle olduğum sürece konuşmak istemiyorum demek. O canlı müzikler, yemekler hatta barlar pavyonlar da iş seyahatine dahildir. Bir çok kişi söyledi size bunu. Üç gün sürse uyku anları hariç ayrı zaman geçirilmiyor genelde. Plan program hep birlikte yapılıyor.

Çocuk evde siz yanındayken, acil bi durum yoksa neden haber almak istesin? Ne yedi ne içti ne oynadı diye mi soracak? Sormasa ne olacak?

adamın nerede olduğunu bılıyorsun zaten.iş için seminer.cenk beyde iş arkadaşı.fazla sık boğaz etmişsin.aynısını bana yapsa eşim kızarım bır rahat vermedın dıye.bayan bayana dışarı çıktığımızda bıle arasın istemem ki bende aramam.

Aramış diyorsunuz ama aradığımda arkadasinda açıkladığı gibi konuşmadı cenk neyleyim sonra konuşalım dedi görüntülü aradığınızda da aynı şekilde yani .bana abes geliyo gün içinde bı kez dahi olsa fırsat bulur bı 5-6 dk ailesiyle konusr haber alır oğlunu sorar
Eşiniz iş yemeğindeyken neden çalışma arkadaşlarının yanında görüntülü arıyorsunuz ki. Etrafındaki insanlara karşı küçük düşürmüşsünüz eşinizi.
Ben arkadaşlarımla normal cafede bile otururken erkek arkadaşım görüntülü arasa çok utanırım. Keşke mesaj atıp çocuk seni özledi müsait olursan bi ara filan deseydiniz.

Sizi merak etmesine fırsat tanımamışsınız ki. Ben de sürekli aranma beklentisi olduğunu bilsem arayasım gelmez. Sürekli de aramışsınız zaten. Her şey yolunda olduktan sonra evle ilgili ne konuşacaksınız? Çocuk yemek yedi, kaka yaptı, oynadı, uyudu. Sıkıntı olsa zaten mesaj atarsınız hemen döner.

Eşiniz sinirlenmekte haklı.
Defalarca aramışsınız, her defasında "cenk bey yanımda" demiş. Demek ki müsait değil, sizi aramak için ortamdan ayrılamıyor.
Biri size "x'leyim, müsait değilim" vs dediğinde o size dönene kadar aramamanız gerekir. Müsait olunca arar zaten değil mi?

Müsait olduğu halde aramadığını düşünüyorsanız yine haklı değilsiniz. Konuşmak istemeyen adamı darlamanın bir anlamı yok.

İş için gittiği yerde sanki yıllardır oğluyla görüşmüyorlar gibi "hadi oğlan seni görmek istedi" deyip görüntülü aramak bariz darlamak. Yanındaki adamı da o sırada görmüşsünüz. E bu güvenmemek oluyor. İnsanlar tabii ki de şüphelenir. Ben olsam asla konuşmazdım, kızardım da. Çocuğunuza söz geçirebilirdiniz babanın işi var vs. diyerek. Bence siz de güvenmiyorsunuz eşinize içten içe ve kontrol etmek istediniz. Eşinizle ilgili kısma gelecek olursak da 5 dakika ayırabilirmiş. Bu adam tuvalete de mi gitmedi? Siz üstüne gittiğiniz için soğumuş bana kalırsa ve aramamış. Sonra da tepki göstermiş. Karşılıklı gerilmişsiniz.

Bı haber olduğumu nereden biliyorsunuz? Benim hiç iş hayatına iş seyahatine çıkmadığım nereden biliyorsunuz.lutfen yorum yazarken karşındakini biraz düşünün..biz eşimle aynı mesleği yapıyoruz ve oğlum dogana kdr da çalışan bı bayandm ..ve haftada bı iş seyahatine olurdu ..
Ne alakası var allasen iş hayatından haberi olmamasıyla. Evlilik yıl dönümü bu adam tuvalete gidip 10 dk konuşsa ölmezdi. Biz de çalıştık. Ben bankaciyim ve özellikle ay sonlar
İ yıl sonlari gece 12 lere kadar çalıştım eğitimlere seminerlere iş gezilerine gittim ama bir kere bile eşimi ihmal etmedim hep aradım illa ki boş vakit bulunur. Kimse 1 saat konuşalım demiyor ki ara 2 dk 3 dk sen nasılsın oğlumuz nasıl de iyi ki seninle evlenmisim seni seviyorum de kapat. Çok mu zor. Hayır sizin bu ay ben çalışıyorum çalışmayan karın anlamaz ttipleriniz kime anlamış değilim. Çalışmıyorsa da çalışmıyor bu anlamayacagi anlamına gelmez. Siz bu üslupla kimseyi ezmeye calisamazsiniz. Lütfen dikkatli konuşun.
eşi zaten daha bir gün öncesinde gitmiş öğle yemeğinde kamera açıp oğlun seni görmek istiyo diyo, hanfendi çok güvensiz oğlu istediği için değil ortamı görmek için görüntülü konusma yapmak istiyo bakın dikkatinizi çekerim adam gideli daha 24 saat olmamış nedir bu ısrar kıyamet . çok bunaltıcı eşiniz sizi eğitimde yemekte sürekli arasa darlasa demek istediğimi anlardınız. ayrıca kimseyi ezmeye çalışmıyorum iş hayatını bilip üzerine böyle davranılıyosa durum daha da vahim.

ama kadın aramış konuşmuş sonra çocuk istiyor deyip görüntülü aramış yine konuşmuş

ondan sonra tekrar akşam aramadı diye oluyor bunlar

sürekli neden "nasılsın" desin ki eşim bana onun sürekli beni aramasına, hal hatır sormasına ihtiyacım mı var

bak şimdi şehir dışında ikimiz de nasılsın diye aramayacağız zira işimiz var nasıl olabiliriz ki rutin her günkü gibiyiz

damdan konu sahibi aradığında adam cenk beyleyim deyip kestirip atıyormuş ortada konuşma yok. zaten konuşma olmadığı için kadın 2-3 defa arıyor ya.
bence adam umursamaz, yahu insan hiç mi ne yapıyorsun demez evet evdedir çocukla uğraşıyordur belli bir şey ama insan nezaketen sorar. cenk bey daha önemli olmamalı

İnanın çoğunu bende hayretle okudum ..kendi başlarına gelse bunları yapabileceklerini bilmiorum..evet aradım aramalarında zaten kapattı cenk beyle diyip konuşmadık ..ki inanın ben sürekli arayan bi tıp değilimdir ama surekli kapatması canımı çok sıktı ve çok üzüldüm sonrasında hakliymis gibi beni azarlayip kapatması..

size yine aynısını söyleyeceğim, arkadaşlarınızla kardeşlerinizle kim varsa dışarıya çıkın. zahmet edip arayınca neden haber vermedin derse durumu izah edersiniz, arkadaşlarlayım deyip kapatırsınız.

burada ki insanları anlamakta zorluk çekiyorum. geçen bir konu açtım üyelerden birisi ne kıskançlığımı bıraktı ne hasetliğimi oysa ki ortada kıskandığım bir durum yoktu, üyenin konularına baktığımda kendi abisini kıskandığını okudum. yani insanlar kendilerinde olan kötü özellikler sende de varmış gibi düşünüp yorum yapıyor..
evet belki çok sık aramıyorlardır bence bu çiftler arasında ki iletişimsizliktir, gün içinde insan hiç mi sevdiği adamı - kadını özlemez aramaz, mesaj atmaz?
çoğu yorum yapan kişinin eşi telefonu pat diye kapatsın bakalım buraya konuyu nasıl açıyorlar

damdan konu sahibi aradığında adam cenk beyleyim deyip kestirip atıyormuş ortada konuşma yok. zaten konuşma olmadığı için kadın 2-3 defa arıyor ya.
bence adam umursamaz, yahu insan hiç mi ne yapıyorsun demez evet evdedir çocukla uğraşıyordur belli bir şey ama insan nezaketen sorar. cenk bey daha önemli olmamalı

işte bence Cenk bey daha önemli, bunu anlatmaya çalışıyorum

konu sahibi ile yapacağı boş beleş muhabbet yerine cenk bey ile yapılacak geyik daha önemli

zira konu sahibi ile gece aynı yatakta yatmış sabah kalkmış ve gitmiş

cenk bey ileyim demek de uzatma kapat demektir aslında

bana göre evde olan birine nezaketen hal hatır sorulmaz

biz orada uyuşamadık konu sahibi ve onun gibi düşünenler ile :)))

bence de biraz darlamışsınız.
müsait değilim veya cenk beyleyim dediğinde yapacağınız tek şey, ok kaçta arayabilirsin beni diyip, ondan saati alıpkapatmaktı.
arka arkaya arayınca ters tepmiş sanki.

işte bence Cenk bey daha önemli, bunu anlatmaya çalışıyorum

konu sahibi ile yapacağı boş beleş muhabbet yerine cenk bey ile yapılacak geyik daha önemli

zira konu sahibi ile gece aynı yatakta yatmış sabah kalkmış ve gitmiş

cenk bey ileyim demek de uzatma kapat demektir aslında

bana göre evde olan birine nezaketen hal hatır sorulmaz

biz orada uyuşamadık konu sahibi ve onun gibi düşünenler ile :)))

Yapma damdann nasıl elin adamı eşinden çocuğundan önemli olur :)

Yapma damdann nasıl elin adamı eşinden çocuğundan önemli olur :)

O an için önemlidir

7/24 eş çocuk mı düşünülür düşünse ne olur

İlk yorumunda da yazdım batan gemide değil olağan hayatını yaşıyor konu sahibi

O Zaman Adam iş saatlerinde sürekli evi arasın

Merak etsin çoçuğunu sorsun

O an için önemlidir

7/24 eş çocuk mı düşünülür düşünse ne olur

İlk yorumunda da yazdım batan gemide değil olağan hayatını yaşıyor konu sahibi

O Zaman Adam iş saatlerinde sürekli evi arasın

Merak etsin çoçuğunu sorsun

Ya yok öyle yapsın demiyorum, gün içinde biz eşimle mutlaka konuşuruz. işim var kapat dediğimiz de olur ama sonrasında ararız ne oldu deriz. 1 defa konuşulsun tam konuşulsun diyorum ben. mesela konu sahibi ilk aradığında cenk beyciğimizden 5 dk müsaade alıp konuşabilirdi. konu sahibi her aradığımda uzun uzun konuşsun demiyor ki

belli ki özel bir gün olduğu için bu kadar hassas davranmışsınız bence normal bir gün olsa bu şekilde davranmazdınız bence ikinizin de haklı olduğu taraflar var keşke ilk aramadan sonra bir daha aramasaydınız

X