Benmki abartiyorum yardım edermisiniz

😂😂😂nerden geldi aklina yaaa supersin
Kadinlar surekli ilgi bekliyor,sanirim bizde bir gariplik var

bazen diyorum onlarınki evlilik ise bizimki ne bizimki evlilik ise onlarınki ne

benim çevremde de var böyle çok insan

oğlum kursa gidiyor kadın çocuğu getiriyor kadın kadına oturuyoruz adam işte o esnada

adam işi bitince arıyor ne yapıyorsunuz her hafta düzenli ve her hafta aynı cevap şu, şu, şu ile oturuyoruz

ben de geleyim mi tarzı bir şey diyor adam galiba

yok hayatım senin gelmene gerek yok, sen yorulma istersen eve geç

bir süre sonra konuşma bitiyor

neyse 45 dakika sonra tekrar arıyor işte şunu yaptım bunu yaptım bir şeyler diyor biz aynı yerde aynı pozisyonda oturuyoruz değişen tek şey çaylar tazelendi

sonra çıkışa yakın tekrar arıyor sizin bir planınız var mı yani çocuklar ve anneler olarak var yok işte ona göre konuşuluyor

bir yere gitti isek oradan da aranıyor biz şuraya gittik buraya gittik vs vs

bu aylardır her hafta böyle, bana fenalık geldi

bir de 50 civarında yaşları olan adlarının önünde koca koca unvanları olan insanlar bunlar

bu süreçte eşim beni en fazla eve geldi ve biz evde yoksak yani akşam 7 den sonra neredesiniz diye sormaya yahut iş ile ilgili bir şey sormaya arar yanımda velim olmadan da yaşayabildiğimi biliyor galiba :)))

Tamam ama asıl olayı görmüyorsunuz. zaten 1 defa doğru düzgün konuşulsa konu sahibi de aramayacaktır ama adam cenk beyleyim deyip kapatıyormuş bu ne saygısızlık?

konuşacak konu yoksa bir nasılsın da mı diyemiyor, üzülüyorum böyle adamlarla evli kadınlara

ama kadın aramış konuşmuş sonra çocuk istiyor deyip görüntülü aramış yine konuşmuş

ondan sonra tekrar akşam aramadı diye oluyor bunlar

sürekli neden "nasılsın" desin ki eşim bana onun sürekli beni aramasına, hal hatır sormasına ihtiyacım mı var

bak şimdi şehir dışında ikimiz de nasılsın diye aramayacağız zira işimiz var nasıl olabiliriz ki rutin her günkü gibiyiz

Bazı yorumları hayretle okudum.. bence haklısınız ama aldattığını - aldatacağını düşünmeyin.
müsait olsaydı arardı yazanları anlayamadım, adam canlı müzikte daha müsait nasıl olunur? toplantı yapılır sonra bir de biter aramamak için bu ısrar neden? konu sahibi toplasak 3 defa aramıştır bunun neresi sıkmak? bence aramayanlar ne önemsiyor nede önemseniyor.. meraktan ziyade insan sevdiğinin sesini duymak istiyor..

konu sahibi bence eşinizin yokluğunu fırsata çevirip dışarıya çıkın, bakın o zaman nasıl ardı ardına arıyor sizi..
İnanın çoğunu bende hayretle okudum ..kendi başlarına gelse bunları yapabileceklerini bilmiorum..evet aradım aramalarında zaten kapattı cenk beyle diyip konuşmadık ..ki inanın ben sürekli arayan bi tıp değilimdir ama surekli kapatması canımı çok sıktı ve çok üzüldüm sonrasında hakliymis gibi beni azarlayip kapatması..

dediğim gibi ben iş seyahatine veya eğitime hiç gitmedim ablamın eğitimlerinden gördüğüm örneği verdim ki ablam devlet memuru. haklı olabilirsiniz çok fazla işle güçle alakalı olabilirler ama 1 defa doğru düzgün açıp konuşsa belki ortada sorun kalmayacak. hiç mi odasına gitmedi bu adam? her şeyi geçtim evlilik yıldönümün de bir çiçek falanda mı gönderememiş? göndermedi bari iki tatlı söz etsin dili eskimez ki
Evlilik yildonumunu donuste kutlarlar nolacak. Onu dert etmem ben olsam. Kaldi ki adam ucaktan inince haber vermis. Surekli arayip soracak bir durum yok. Tabi beklenti meselesi. Ben fuara gittigimde sadece mesaj atardim aramazdim bile. Gereksiz buluyorum yani is icin gitmisim belli.

ama kadın aramış konuşmuş sonra çocuk istiyor deyip görüntülü aramış yine konuşmuş

ondan sonra tekrar akşam aramadı diye oluyor bunlar

sürekli neden "nasılsın" desin ki eşim bana onun sürekli beni aramasına, hal hatır sormasına ihtiyacım mı var

bak şimdi şehir dışında ikimiz de nasılsın diye aramayacağız zira işimiz var nasıl olabiliriz ki rutin her günkü gibiyiz
Aramış diyorsunuz ama aradığımda arkadasinda açıkladığı gibi konuşmadı cenk neyleyim sonra konuşalım dedi görüntülü aradığınızda da aynı şekilde yani .bana abes geliyo gün içinde bı kez dahi olsa fırsat bulur bı 5-6 dk ailesiyle konusr haber alır oğlunu sorar

oğlum kursa gidiyor kadın çocuğu getiriyor kadın kadına oturuyoruz adam işte o esnada

adam işi bitince arıyor ne yapıyorsunuz her hafta düzenli ve her hafta aynı cevap şu, şu, şu ile oturuyoruz

neyse 45 dakika sonra tekrar arıyor işte şunu yaptım bunu yaptım bir şeyler diyor biz aynı yerde aynı pozisyonda oturuyoruz değişen tek şey çaylar tazelendi

sonra çıkışa yakın tekrar arıyor sizin bir planınız var mı yani çocuklar ve anneler olarak var yok işte ona göre konuşuluyor

bir de 50 civarında yaşları olan adlarının önünde koca koca unvanları olan insanlar bunlar

bu süreçte eşim beni en fazla eve geldi ve biz evde yoksak yani akşam 7 den sonra neredesiniz diye sormaya yahut iş ile ilgili bir şey sormaya arar yanımda velim olmadan da yaşayabildiğimi biliyor galiba :)))
Evet sanirim bizdeki problem aynen bu. Koca olmadan yasayabildigimiz icin aramiyoruz/aramiyorlar.

Seninle gezmek lazimmis :KK66: basimizi dinleriz arayan soran olmaz 😂

Fuara gittigimizde cok yasarim ben bunlari. Hani ben ne giyecem hazirlamamissin sevgilim diye arayan koca gordu bu gozler. Meger esi her sabah donuna corabina varana kadar yatagin uzerine hazirlar oyle ise gidermis. Kadin soyledi de inanamadim,saka zannettim. Onun icin bile ariyorlardi. Goruntulu arayanlar,whatsaptan sesli mesaj yollayanlar vs vs. Hic de cekinmiyorlar ben yanimda insan varken o sesli mesaji acamam mesela,kim bilir icinden ne cikacak komik yani 😁

Merhaba arkadaşlar kısaca konuya girmek istiyorum eşim bu sabah iş seyahatine gitti bende oğlumda evde kaldık ..herneyse bu sabah uçağa bindi inince yazmış ben indim diye biz uyandigimizda zaten eğitimine başlamış bende aramadım rahatsız etmemek için öğlen ararım yemeğe çıktığında yada o arar diye düşündüm neyse öğlen oldu aramadı ben aradım yanında şirketinden bı yöneticiyle gittiler o var sürekli çabuk kanamaya calisiyo cenk beyle konuşuyoruz diyo .sonra görüntülü konuşalım mı oglumuz görmek istiyo dedim açtı yanında yine o adam ama kısıtlı hemen kapatma peşinde tamam neyse dedim akşam otele gitgide konusuruz iş hakkında konusuyolardir akşama kadar beni hiç araamfi akşam oldu 8 yine ben aradım yemek yiyoruz cenk beyle dedi yine kapatmaya çalıştı ama gün itibari ile konusmalarimiz 10 sn durmuyo neyse yemek sonrası o arar diye düşündüm çünkü gün içinde hiç konuşmadık ve artık işte deil serbest zaman otelde sonrasında msj atıyorum cvp verkiyo arıyorum acmio aradım en sonunda tekrar müzik geliyo otelin bahcesjndeyiz cenk beyle dedi tamam da ben seni iş saatinde aramiorum calisiosun şuan iş saatinde dilsin iki dk müsade isteyemionusun hiç konuşmadık dedim haklısın yine konuşmadan kapattık saat 11 oldu cvp yok sonra 12 ye doğru aradı anlayışsızsn dedi ve kavga ettik üstelik bgn evlilik yildonunumuzdu ve haklısın evet diyip hakliymis gbi tavır sergiliyo ...kendisine empati kurmasını söylediğimde ben aynı durumda olsam sen ne tepki verirsin diorum ssusuyo .konuyu değiştirip sen bana guvenmiosun sen anlayış gostermiosun diyip sinirlenip kalp kırdı sürekli..bende ben seni iş saatinde aramadjmki otele geçtiğinde aradım ondada açmadım açıp kapattın sürekli ve bı duruma kim olsa bozulur dedim yani cenk beyle olabilirsin iki dk kalkışan bı ariyip napiosunz hayatım oğlumuz nasıl desen Max 5-10 dkini almaz ben sadece bunu bekledim ben 7/24 arama i beklemedkmki dedim konuşurken ağladım kendimi tutamadım sinirlenip kalbimi çok kırdı çünkü beni şuan hiç bu suçun yokken aglatiosun farkindamisin dedim umrunda olmadı ağlamam ve ve telefonu yüzüme kapatti
(Kizlar öncelikle şunu belirteyim iş toplantısında olduğunu biliorum mailleri herşeyi var gitiigi birimde fotolari var. )
Kizlar siz olsaydınız alinmazmiydinz üstelik evlilik yildonunumuzdu sonuçta iş için orda bunu anlayabiliotim ama yan yana olamasakta iki güzel söz bekledim sadece yada onuda yapmasın geldiğimizde günümüzü degerlendirrdik ama o özel günümüzde bu kdr kalp kırılması kırıcı konuşması ..siz olsaydınız napardjniz inanın çok kırıldım ve çok ağladım yarın asla telefonlarını açmayı dusunmuorum
Lutf n bı fikir verebilirmisinjz
abartıyorsun

Bahsettiginiz sey egitim ama. İs gezisi farkli egitim farkli. İs icin gidildiginde hadi serbestsiniz demiyorlar. İs yapacaginiz kisilerle tanisiyor vakit geciriyorsunuz,belki anlasma imzaliyorsunuz ve onun uzerinde konusurken sohbet uzuyor. Denmez ki dur bi karimi arayayim dur bi cocugumla goruntulu konusayim. En fazla mesaj atilir
Bende oğlum dogana kdr iş gezilerine gidiodum nitekim çalışma durumunu biliorum konu buysa ama hiçbir durum 5 dk bı arayıp hal hatır sormak engel deildi

İş seyahatindeysem telefonumun çalmasından nefret ederim. Eşim de arada napıyosun hayatım yazar. Kısaca bilgi veririm. Akşam müsait olunca da konuşuruz. Sen anlattın ben daraldım burada.

Bende oğlum dogana kdr iş gezilerine gidiodum nitekim çalışma durumunu biliorum konu buysa ama hiçbir durum 5 dk bı arayıp hal hatır sormak engel deildi
E siz aramissiniz zaten,konusmussunuz. Adam ucaktan indiginde de habersiz birakmamis. Goruntulu de aradiginizda konusmus. Daha ne yapsin?

Bence haklısınız. Ben olsam da sinir olurdum. Akşam müzik sesli ortamda olduklarına göre, keyfi aramamış.:110:

İş hayatından Bi haber kadınlar kocalarını darlayıp hayata küstürüyorlar, sonra niye totosu kalktı bu adamın
Bı haber olduğumu nereden biliyorsunuz? Benim hiç iş hayatına iş seyahatine çıkmadığım nereden biliyorsunuz.lutfen yorum yazarken karşındakini biraz düşünün..biz eşimle aynı mesleği yapıyoruz ve oğlum dogana kdr da çalışan bı bayandm ..ve haftada bı iş seyahatine olurdu ..

Aramış diyorsunuz ama aradığımda arkadasinda açıkladığı gibi konuşmadı cenk neyleyim sonra konuşalım dedi görüntülü aradığınızda da aynı şekilde yani .bana abes geliyo gün içinde bı kez dahi olsa fırsat bulur bı 5-6 dk ailesiyle konusr haber alır oğlunu sorar

arkadaşım ben seni anladım da şunu soruyorum ne konuşmayı bekliyorsunuz

yani aradınız o da cenk beyle yemek yiyoruz dedi

zira ne yapıyorsunuz sorusunun cevabı bu sonra ayrıntılı konuşuruz dedi

sonra çocuk ile konuştu görüntülü

bundan fazla ne konuşulabilirdi

cidden ben biri beni aradığında bunları konuşuyorum

eşinizi, sizin olayı unutalım

şimdi işteyim telefonum çaldı ne yapıyorsun diyene iyiyim işteyim çalışıyorum sen ne yapıyorsun diyorum

eğer özel bir amaç yoksa yani bri davet bir konu hakkında bilgi vermek vs vs konuşma burada bitiyor işte

o nedenle benim ölçütlerime göre konuşmuşsunuz

demişsiniz ya "bı 5-6 dk ailesiyle konusr haber alır oğlunu sorar" onlar gerçekleşmiş

evdeki çocuğun ekstra nesini soracak

mesela bana oğlumu soruyorlar ne yapıyor iyi okula gidiyor koşturuyor çocuk kendi çapında diyorum

eşim ben evde iken ne yapıyorsunuz diye aradığında oğlum sokakta oynuyor ben de yemek yapıyorum diyorum mesela yani öyle 5-6 dakika konuşacak bir durum yok ki evde

Eşimde şehir dışına çok çıkar iş dolayısıyla, gun içerisinde hiç aramam,mesaj atmam o müsait olunca arar.

Siz aradınız, müsait olmadığı için geri dönmediyse eşiniz arayana kadar hiç aramamaliydınız bana kalırsa.

Bir kursa devam ediyorum iki haftadır. Yetişkin kursu çoluk çocuk yok. Evli olup da piremses olmayan tek kadın benim o kursta. İzmirin Alsancak gibi bir semtinde saat 9.30-10.00 civarı bitiyor diye kurs, kocalar kapıda sıra oluyor karılarını almak için. Almak derken araba falan da yok ha, otobüsle gelip otobüsle dönüyorlar haftanın her günü. Yoksa karılarını alsancaktaki yakışıklı gençler etkileyebilir sanırım. Kel amcalar göbekli teyzeleri bekliyor kapıda. Ben de arada vapuru kaçırıp bi saat bekleyip 12' de falan bir başıma eve giriyorum işte...

Merhaba arkadaşlar kısaca konuya girmek istiyorum eşim bu sabah iş seyahatine gitti bende oğlumda evde kaldık ..herneyse bu sabah uçağa bindi inince yazmış ben indim diye biz uyandigimizda zaten eğitimine başlamış bende aramadım rahatsız etmemek için öğlen ararım yemeğe çıktığında yada o arar diye düşündüm neyse öğlen oldu aramadı ben aradım yanında şirketinden bı yöneticiyle gittiler o var sürekli çabuk kanamaya calisiyo cenk beyle konuşuyoruz diyo .sonra görüntülü konuşalım mı oglumuz görmek istiyo dedim açtı yanında yine o adam ama kısıtlı hemen kapatma peşinde tamam neyse dedim akşam otele gitgide konusuruz iş hakkında konusuyolardir akşama kadar beni hiç araamfi akşam oldu 8 yine ben aradım yemek yiyoruz cenk beyle dedi yine kapatmaya çalıştı ama gün itibari ile konusmalarimiz 10 sn durmuyo neyse yemek sonrası o arar diye düşündüm çünkü gün içinde hiç konuşmadık ve artık işte deil serbest zaman otelde sonrasında msj atıyorum cvp verkiyo arıyorum acmio aradım en sonunda tekrar müzik geliyo otelin bahcesjndeyiz cenk beyle dedi tamam da ben seni iş saatinde aramiorum calisiosun şuan iş saatinde dilsin iki dk müsade isteyemionusun hiç konuşmadık dedim haklısın yine konuşmadan kapattık saat 11 oldu cvp yok sonra 12 ye doğru aradı anlayışsızsn dedi ve kavga ettik üstelik bgn evlilik yildonunumuzdu ve haklısın evet diyip hakliymis gbi tavır sergiliyo ...kendisine empati kurmasını söylediğimde ben aynı durumda olsam sen ne tepki verirsin diorum ssusuyo .konuyu değiştirip sen bana guvenmiosun sen anlayış gostermiosun diyip sinirlenip kalp kırdı sürekli..bende ben seni iş saatinde aramadjmki otele geçtiğinde aradım ondada açmadım açıp kapattın sürekli ve bı duruma kim olsa bozulur dedim yani cenk beyle olabilirsin iki dk kalkışan bı ariyip napiosunz hayatım oğlumuz nasıl desen Max 5-10 dkini almaz ben sadece bunu bekledim ben 7/24 arama i beklemedkmki dedim konuşurken ağladım kendimi tutamadım sinirlenip kalbimi çok kırdı çünkü beni şuan hiç bu suçun yokken aglatiosun farkindamisin dedim umrunda olmadı ağlamam ve ve telefonu yüzüme kapatti
(Kizlar öncelikle şunu belirteyim iş toplantısında olduğunu biliorum mailleri herşeyi var gitiigi birimde fotolari var. )
Kizlar siz olsaydınız alinmazmiydinz üstelik evlilik yildonunumuzdu sonuçta iş için orda bunu anlayabiliotim ama yan yana olamasakta iki güzel söz bekledim sadece yada onuda yapmasın geldiğimizde günümüzü degerlendirrdik ama o özel günümüzde bu kdr kalp kırılması kırıcı konuşması ..siz olsaydınız napardjniz inanın çok kırıldım ve çok ağladım yarın asla telefonlarını açmayı dusunmuorum
Lutf n bı fikir verebilirmisinjz
cenk beyle aynı odada yatmıyordur heralde en azından herkes çekildikten sonra arayabilirdi kaldıki ben bi eşimle görüşeceğim die ayrılsa adam bırakmayacak değil ya insan en kötü bir lavoboya gideyim der yine arar bence biraz bahane aramış.

E siz aramissiniz zaten,konusmussunuz. Adam ucaktan indiginde de habersiz birakmamis. Goruntulu de aradiginizda konusmus. Daha ne yapsin?
[/QUOT
Aradım evet ama şu anlasilmio Cenk bey yanımda diyip kapattı 🤣görüntülü aradığımda aynı şekilde görüşme sitemiz 10 saniye bile sürmedi hepsinde Cenk bey yanımda dedi ve kapatti

Anlatmaya çalıştığım bu ne güzel yazmissiniz

Aramak istememiş demek ki. Belki biraz uzak kalmak istedi, kafa dinlemek istedi. Belki size defalarca cenk bey yanımda deyip kapattığı halde cenk bey yanındayken konuşmak istemediğini anlamadığınız için sinirlendi. Eşleriniz için dünyanın sizin etrafınızda dönmediğini anladığınızda daha mutlu olursunuz.

X