Benmki abartiyorum yardım edermisiniz

Bence arıcaktı adam ama konu sahibi darlayınca adam kızdı aramadı
Ya bilmiyorum ben burayı okuyunca çok rahatmışım diyorum
Kimseyi böyle darlamam.özgüvensiz davranmayın çok itici birşey.şüpheli bir durum varsa gizlice takip edin
Kaldı ki böyle yaparak aldatmayacağı varsada aldatır yani böyle üstüne gidilmez ki
Bak bu tip kadınları sevmez erkekler söyleyeyim bunalır .yıpratırsun evliliğini
Biraz rahat ol ya.çek kendini adamdan .o arasın merak etsin anlayışlı ol kendine güven..

eşinizle öncesine dayanan güven probleminiz yoksa, rezil etmişsiniz adamı gerçekten.
iş için gidilen kongreler, eğitimler, yoğun geçer.
eğitim dışı zamanlarda insanlarla tanışmaya, yeni bağlantılar kurmaya, fırsat yaratmaya yarar.
ve odasına çıkana kadar vakit bulamamasını ben anlıyorum. normal geliyor.

evlilik yıldönümünüz için bir girişimde bulunmaması ayıp olmuş.
normalde kutlar mı?
düşünceli adam olsa eve bir çiçek yollayabilirdi, gelince telafi edeceğim notu düşerdi oldu bitti.
ama değil belli ki.
bu konuda haklısınız.

kocan aklınca hava yapmış otelde yoplantıda yanında cenk bey
birde cenk lafı sokunca iyice atarlanmış ,

ben senın yerında olsam o kocayı birdaha asla aramam ,

Suratina teelefon kapatana kadar o hakliydi. Kapatinca is degisti. Donene kadar asla telefonlarina cevap vermem ben olsam. Ve aramam..

Merhaba arkadaşlar kısaca konuya girmek istiyorum eşim bu sabah iş seyahatine gitti bende oğlumda evde kaldık ..herneyse bu sabah uçağa bindi inince yazmış ben indim diye biz uyandigimizda zaten eğitimine başlamış bende aramadım rahatsız etmemek için öğlen ararım yemeğe çıktığında yada o arar diye düşündüm neyse öğlen oldu aramadı ben aradım yanında şirketinden bı yöneticiyle gittiler o var sürekli çabuk kanamaya calisiyo cenk beyle konuşuyoruz diyo .sonra görüntülü konuşalım mı oglumuz görmek istiyo dedim açtı yanında yine o adam ama kısıtlı hemen kapatma peşinde tamam neyse dedim akşam otele gitgide konusuruz iş hakkında konusuyolardir akşama kadar beni hiç araamfi akşam oldu 8 yine ben aradım yemek yiyoruz cenk beyle dedi yine kapatmaya çalıştı ama gün itibari ile konusmalarimiz 10 sn durmuyo neyse yemek sonrası o arar diye düşündüm çünkü gün içinde hiç konuşmadık ve artık işte deil serbest zaman otelde sonrasında msj atıyorum cvp verkiyo arıyorum acmio aradım en sonunda tekrar müzik geliyo otelin bahcesjndeyiz cenk beyle dedi tamam da ben seni iş saatinde aramiorum calisiosun şuan iş saatinde dilsin iki dk müsade isteyemionusun hiç konuşmadık dedim haklısın yine konuşmadan kapattık saat 11 oldu cvp yok sonra 12 ye doğru aradı anlayışsızsn dedi ve kavga ettik üstelik bgn evlilik yildonunumuzdu ve haklısın evet diyip hakliymis gbi tavır sergiliyo ...kendisine empati kurmasını söylediğimde ben aynı durumda olsam sen ne tepki verirsin diorum ssusuyo .konuyu değiştirip sen bana guvenmiosun sen anlayış gostermiosun diyip sinirlenip kalp kırdı sürekli..bende ben seni iş saatinde aramadjmki otele geçtiğinde aradım ondada açmadım açıp kapattın sürekli ve bı duruma kim olsa bozulur dedim yani cenk beyle olabilirsin iki dk kalkışan bı ariyip napiosunz hayatım oğlumuz nasıl desen Max 5-10 dkini almaz ben sadece bunu bekledim ben 7/24 arama i beklemedkmki dedim konuşurken ağladım kendimi tutamadım sinirlenip kalbimi çok kırdı çünkü beni şuan hiç bu suçun yokken aglatiosun farkindamisin dedim umrunda olmadı ağlamam ve ve telefonu yüzüme kapatti
(Kizlar öncelikle şunu belirteyim iş toplantısında olduğunu biliorum mailleri herşeyi var gitiigi birimde fotolari var. )
Kizlar siz olsaydınız alinmazmiydinz üstelik evlilik yildonunumuzdu sonuçta iş için orda bunu anlayabiliotim ama yan yana olamasakta iki güzel söz bekledim sadece yada onuda yapmasın geldiğimizde günümüzü degerlendirrdik ama o özel günümüzde bu kdr kalp kırılması kırıcı konuşması ..siz olsaydınız napardjniz inanın çok kırıldım ve çok ağladım yarın asla telefonlarını açmayı dusunmuorum
Lutf n bı fikir verebilirmisinjz
Erkekler ne yazık ki çok ince düşünemiyor. Sen de aramasaydın o kadar onun aramasını bekleseydin.Çok sık aradığın için adamın yanında mahçup olduğundan kızmış

Yanında Cenk Bey olsa ne oluyor onu anlamadım. Ayıp mı sizinle konuşması? Cenk Bey gardiyan filan mı? Çoluklu çocuklu adam neticede. Yani ailesini merak edip, iki dakika müsaade isteyip onlarla konuşsa, hiçbir patron bunu sorun yapmaz herhalde. Eşinizdeki panik hali anlamsız geldi bana da.

Ancak siz de rahatsız etmemek için aramadım diyorsunuz ama 4 kere filan aramışsınız. Güveniniz tamsa, azıcık rahat bırakabilirdiniz. Eşiniz dönünce, daha uygun bir zamanda güzelce yıldönümü kutlaması yapabilirdiniz. Ağlamalar, çatmalar filan, biraz fevri davranmışsınız.

sayfaları okumadım ama bana göre çok abartmışsınız da sizin ilişkinizin dinamiğine göre farklı olabilir

yani olağan iş zamanların gün içinde adam sizi hep arıyor ise aramasını beklemeniz makul olabilir

ama ben iş için şehir dışına çıkınca kimseyi aramak istemiyorum aranmak da istemiyorum

orada iş var, bir ortam var, kırk yıldır görüşmemiş gibi ev ahalisi ile konuşmak bana çok garip geliyor

eşiniz de cenk bey ile takılıyor o esnada, sürekli arayan bir eşi olması garip

yine çocuk görüntülü aramak istiyor vs bana çok gereksiz geldi

yani adam 3 aydır yok değil ki sabah gitmiş siz şehir dışına gitmediği günlerde de gün içinde görüntülü arıyor musunuz

ben konuyu okurken eşiniz indim diye mesaj atınca siz ona cevap yazmadınız diye bozuldu sanmıştım mesela zira toplantısı vardır diye öğlene kadar aramadım deyince

mesaj toplantıyı etkilemezdi onun indim mesajına cevap yazabilirdiniz "kolay gelsin" dahi yeterdi

Merhaba arkadaşlar kısaca konuya girmek istiyorum eşim bu sabah iş seyahatine gitti bende oğlumda evde kaldık ..herneyse bu sabah uçağa bindi inince yazmış ben indim diye biz uyandigimizda zaten eğitimine başlamış bende aramadım rahatsız etmemek için öğlen ararım yemeğe çıktığında yada o arar diye düşündüm neyse öğlen oldu aramadı ben aradım yanında şirketinden bı yöneticiyle gittiler o var sürekli çabuk kanamaya calisiyo cenk beyle konuşuyoruz diyo .sonra görüntülü konuşalım mı oglumuz görmek istiyo dedim açtı yanında yine o adam ama kısıtlı hemen kapatma peşinde tamam neyse dedim akşam otele gitgide konusuruz iş hakkında konusuyolardir akşama kadar beni hiç araamfi akşam oldu 8 yine ben aradım yemek yiyoruz cenk beyle dedi yine kapatmaya çalıştı ama gün itibari ile konusmalarimiz 10 sn durmuyo neyse yemek sonrası o arar diye düşündüm çünkü gün içinde hiç konuşmadık ve artık işte deil serbest zaman otelde sonrasında msj atıyorum cvp verkiyo arıyorum acmio aradım en sonunda tekrar müzik geliyo otelin bahcesjndeyiz cenk beyle dedi tamam da ben seni iş saatinde aramiorum calisiosun şuan iş saatinde dilsin iki dk müsade isteyemionusun hiç konuşmadık dedim haklısın yine konuşmadan kapattık saat 11 oldu cvp yok sonra 12 ye doğru aradı anlayışsızsn dedi ve kavga ettik üstelik bgn evlilik yildonunumuzdu ve haklısın evet diyip hakliymis gbi tavır sergiliyo ...kendisine empati kurmasını söylediğimde ben aynı durumda olsam sen ne tepki verirsin diorum ssusuyo .konuyu değiştirip sen bana guvenmiosun sen anlayış gostermiosun diyip sinirlenip kalp kırdı sürekli..bende ben seni iş saatinde aramadjmki otele geçtiğinde aradım ondada açmadım açıp kapattın sürekli ve bı duruma kim olsa bozulur dedim yani cenk beyle olabilirsin iki dk kalkışan bı ariyip napiosunz hayatım oğlumuz nasıl desen Max 5-10 dkini almaz ben sadece bunu bekledim ben 7/24 arama i beklemedkmki dedim konuşurken ağladım kendimi tutamadım sinirlenip kalbimi çok kırdı çünkü beni şuan hiç bu suçun yokken aglatiosun farkindamisin dedim umrunda olmadı ağlamam ve ve telefonu yüzüme kapatti
(Kizlar öncelikle şunu belirteyim iş toplantısında olduğunu biliorum mailleri herşeyi var gitiigi birimde fotolari var. )
Kizlar siz olsaydınız alinmazmiydinz üstelik evlilik yildonunumuzdu sonuçta iş için orda bunu anlayabiliotim ama yan yana olamasakta iki güzel söz bekledim sadece yada onuda yapmasın geldiğimizde günümüzü degerlendirrdik ama o özel günümüzde bu kdr kalp kırılması kırıcı konuşması ..siz olsaydınız napardjniz inanın çok kırıldım ve çok ağladım yarın asla telefonlarını açmayı dusunmuorum
Lutf n bı fikir verebilirmisinjz
Canım bu kadar sorun yapma erkekleri bazen çok sıkmamak lazım ters teper sen rahat ol huzurunu kaçırma değmez bi telefon konuşması için

Bazı yorumları hayretle okudum.. bence haklısınız ama aldattığını - aldatacağını düşünmeyin.
müsait olsaydı arardı yazanları anlayamadım, adam canlı müzikte daha müsait nasıl olunur? toplantı yapılır sonra bir de biter aramamak için bu ısrar neden? konu sahibi toplasak 3 defa aramıştır bunun neresi sıkmak? bence aramayanlar ne önemsiyor nede önemseniyor.. meraktan ziyade insan sevdiğinin sesini duymak istiyor..

konu sahibi bence eşinizin yokluğunu fırsata çevirip dışarıya çıkın, bakın o zaman nasıl ardı ardına arıyor sizi..

mesela konuşacak konu olmadığı için olabilir mi

o canlı müzikler yemekler o etkinliğin devamıdır

herkes orada otururken sen ay ben bir telefon edeyim diye zırt pırt kalkarsan eşin ille de görüntülü ara diye tutturursa en hafifinden bıyık altından gülerler kadına bak ikide bir kontrol ediyor diye

kabul ediyorum ben eski modelim biz sevgili iken cep telefonu bile yoktu daha ama eşim beni günde durduk yere 3 kere arasa derdin ne derim yani

telefon iletişim aracıdır adam da indim diye haber vermiş

konu sahibi darlamasa belki akşama da arardı ama arama isteği kalmamıştır ki

Şüpheden ziyade ben sadece müsait bı zamanında 5-10dk haber vermesi bile yeterdi bunu yapsa zaten aramazdm ben sürekli arayan bi tıp değilimdir asla inanın yani tuvalete de mi gitmiosun 5 dk çocuğunu beni soramiomusun ve işte dilsin

ama işte sıkıntı bu

aramış konuşmuşsunuz sonra neden tekrar arasın neyinizi sorsun

yani olağan şartlarda evdesiniz

Allah korusun kötü bir şey olsa haber verirsiniz

evde olanın hayatında ne değişiklik olur ki gün içinde arayıp hal hatır sorsun

deseydiniz ki su alan bir gemideyiz bizi aramıyor o zaman haklı olurdunuz tabii de olağan gün içinde cidden ne için arayacak

İş hayatından Bi haber kadınlar kocalarını darlayıp hayata küstürüyorlar, sonra niye totosu kalktı bu adamın
Ne alakası var allasen iş hayatından haberi olmamasıyla. Evlilik yıl dönümü bu adam tuvalete gidip 10 dk konuşsa ölmezdi. Biz de çalıştık. Ben bankaciyim ve özellikle ay sonlar
İ yıl sonlari gece 12 lere kadar çalıştım eğitimlere seminerlere iş gezilerine gittim ama bir kere bile eşimi ihmal etmedim hep aradım illa ki boş vakit bulunur. Kimse 1 saat konuşalım demiyor ki ara 2 dk 3 dk sen nasılsın oğlumuz nasıl de iyi ki seninle evlenmisim seni seviyorum de kapat. Çok mu zor. Hayır sizin bu ay ben çalışıyorum çalışmayan karın anlamaz ttipleriniz kime anlamış değilim. Çalışmıyorsa da çalışmıyor bu anlamayacagi anlamına gelmez. Siz bu üslupla kimseyi ezmeye calisamazsiniz. Lütfen dikkatli konuşun.

benim hiç iş seyahatim olmadı, ablamın eğitimleri oldu. gittiği otellere rezervasyon yaptırıp bende giderdim. öğlene kadar eğitim olurdu öğleden sonra herkes istediği gibi takılırdı. hiç şahit olmadım insanların oturup iş hakkında konuştuğuna, böyle iş aşkıyla yanıp tutuşan insanlar olduğunu da çok düşünmüyorum. zaten toplantılarda yeterince kafaları ağrıyor ve biraz kafa dinlemek istiyorlar. konu sahibinin eşi bu dinlenmeyi eşi ve oğluyla yapmak yerine cenk beyle yapmayı tercih etmiş ki bana göre çok kırıcı bir durum.
Bahsettiginiz sey egitim ama. İs gezisi farkli egitim farkli. İs icin gidildiginde hadi serbestsiniz demiyorlar. İs yapacaginiz kisilerle tanisiyor vakit geciriyorsunuz,belki anlasma imzaliyorsunuz ve onun uzerinde konusurken sohbet uzuyor. Denmez ki dur bi karimi arayayim dur bi cocugumla goruntulu konusayim. En fazla mesaj atilir

Benim eşimde çok yurt dışına çıkar ben hiç rahatsız etmem müsait olunca arar bazen gün içinde hiç atamadığı olur gece de arar az konuşuruz yorgun olur çok ama hiç aklıma kötü bişey gelmez sizde güven sorunu var sanırım

Yanında Cenk Bey olsa ne oluyor onu anlamadım. Ayıp mı sizinle konuşması? Cenk Bey gardiyan filan mı? Çoluklu çocuklu adam neticede. Yani ailesini merak edip, iki dakika müsaade isteyip onlarla konuşsa, hiçbir patron bunu sorun yapmaz herhalde. Eşinizdeki panik hali anlamsız geldi bana da.

Ancak siz de rahatsız etmemek için aramadım diyorsunuz ama 4 kere filan aramışsınız. Güveniniz tamsa, azıcık rahat bırakabilirdiniz. Eşiniz dönünce, daha uygun bir zamanda güzelce yıldönümü kutlaması yapabilirdiniz. Ağlamalar, çatmalar filan, biraz fevri davranmışsınız.
Yok hayır ben sadece yemeğe çıktığında aradim oğlum görüntülü konuşmak istiyor diye onu dışında otele gittiginde aradım birde aramalarında zaten kapattı konuşmadı cenk beyin yanındayım sonra konuşalım diyip konuşmadık hiç görüntülü aradığımda bile oğlumla konuşması ben zaten işteyken asla rahatsız etmedim akşam bı etkililiği birşeyi yoktu onuda biliorum ama ne bilim canım ben otele döndüm nasılsın die bı arâmasini bekledim ki evlilik yildonumumuzdu

Gerçekten adama yapışmışsın ya ben eminsem eğer kalkıp Bu şekilde sıkboğaz etmezdim

Ne alakası var allasen iş hayatından haberi olmamasıyla. Evlilik yıl dönümü bu adam tuvalete gidip 10 dk konuşsa ölmezdi. Biz de çalıştık. Ben bankaciyim ve özellikle ay sonlar
İ yıl sonlari gece 12 lere kadar çalıştım eğitimlere seminerlere iş gezilerine gittim ama bir kere bile eşimi ihmal etmedim hep aradım illa ki boş vakit bulunur. Kimse 1 saat konuşalım demiyor ki ara 2 dk 3 dk sen nasılsın oğlumuz nasıl de iyi ki seninle evlenmisim seni seviyorum de kapat. Çok mu zor. Hayır sizin bu ay ben çalışıyorum çalışmayan karın anlamaz ttipleriniz kime anlamış değilim. Çalışmıyorsa da çalışmıyor bu anlamayacagi anlamına gelmez. Siz bu üslupla kimseyi ezmeye calisamazsiniz. Lütfen dikkatli konuşun.
Ya içimi okumussunuz resmen anlatmak istediğimde tam olarak bu oğlum dogana kdr bende calisiodum ve haftada bı şehir dışına gidiodum konu buysa anliorum ama bende gitmeme rağmen otele gecpgimde bı eşimi arayıp sorardım yani yanımda yoneticimde varsa pardon bı görüşme yapicam derdim..bu çok zor olmamalı ya

mesela konuşacak konu olmadığı için olabilir mi

o canlı müzikler yemekler o etkinliğin devamıdır

herkes orada otururken sen ay ben bir telefon edeyim diye zırt pırt kalkarsan eşin ille de görüntülü ara diye tutturursa en hafifinden bıyık altından gülerler kadına bak ikide bir kontrol ediyor diye

kabul ediyorum ben eski modelim biz sevgili iken cep telefonu bile yoktu daha ama eşim beni günde durduk yere 3 kere arasa derdin ne derim yani

telefon iletişim aracıdır adam da indim diye haber vermiş

konu sahibi darlamasa belki akşama da arardı ama arama isteği kalmamıştır ki

Tamam ama asıl olayı görmüyorsunuz. zaten 1 defa doğru düzgün konuşulsa konu sahibi de aramayacaktır ama adam cenk beyleyim deyip kapatıyormuş bu ne saygısızlık?

konuşacak konu yoksa bir nasılsın da mı diyemiyor, üzülüyorum böyle adamlarla evli kadınlara

Bahsettiginiz sey egitim ama. İs gezisi farkli egitim farkli. İs icin gidildiginde hadi serbestsiniz demiyorlar. İs yapacaginiz kisilerle tanisiyor vakit geciriyorsunuz,belki anlasma imzaliyorsunuz ve onun uzerinde konusurken sohbet uzuyor. Denmez ki dur bi karimi arayayim dur bi cocugumla goruntulu konusayim. En fazla mesaj atilir

dediğim gibi ben iş seyahatine veya eğitime hiç gitmedim ablamın eğitimlerinden gördüğüm örneği verdim ki ablam devlet memuru. haklı olabilirsiniz çok fazla işle güçle alakalı olabilirler ama 1 defa doğru düzgün açıp konuşsa belki ortada sorun kalmayacak. hiç mi odasına gitmedi bu adam? her şeyi geçtim evlilik yıldönümün de bir çiçek falanda mı gönderememiş? göndermedi bari iki tatlı söz etsin dili eskimez ki

X