Benmki abartiyorum yardım edermisiniz

Ne güzel anlatmissin giden o ben niye arayayım diye☺benim eşime tavır koysanda anlamaz keşke anlaşma belki bu kdr uzamaz daha çok sinirlenir öyle konuştuğum için ve haksizsada kabull etmez
İlişki dinamiğinizi en iyi siz bilirsiniz. Can damarı nedir, neye nasıl tepki verir... Ama bence bir süre sessiz kalmak en mantıklı olanı. Sorarsa da lafı gediğine koyarsiniz

Bazı erkekler odun oluyor maalesef, yanındaki adam sanki karısı da sizle konuşunca onunla geçireceği vakitten çalıyormuş gibi size trip atmış birde. Valla insan da şans olacak. Kimi erkek hiç üstüne düşmese eşi bile arayıp duruyor. Esiniz sanırım yanında hangi arkadaşı olursa olsun ona ayıp olur mantığıyla yada kılıbık imajı vereceğini düşündüğü için size ilgisiz davranıyor olabilir. Benim esim de biz sevgiliyken yanımda arkadaşım varsa uzun süre konuşmam haberin olsun derdi, o kadar kavgalar ettim ki laf anlatamadım. Sonra o bekar arkadaşları sevgili bulunca gözleri kızdan başka bir şey görmez olunca eşimi de birkaç defa ekince kız arkadaşları için benimkinin gözündeki perde biraz olsun kalktı da rahat ettim
O yanındaki cenk bey evli mi?

valla yanında cenk bey yoksa bile 20 dk konuşsa da anlamazdın bence kıskançlık yapmıyorsun sadece evlilik yıl dönümünüz olduğu için duygusal hareketler bekliyorsun çok normal geldiğinde gönlünü alır inşallah :)

Ayy okurken ben bunaldım yaptıklarınızdan içim şişti, Bi günde konusmayıverin nolcak ki yiyolar mı kocanızı. Benim eşim amerikaya gitti Bi ay müsait oldukça aradı Bi kere görüntülü aramadım

Öfff ben bi yere gidince de eşim arar beni darlar böyle hayattan soğuyorum yeminle hiç hoşlanmam aranmaktan ve hatta kardeşimi arkadaşımı da sevgilisi zart zurt arayınca sinirlenir kalkar giderim bana göre saygısızlık

Kalp kırmaya vakit bulan adam 5 dk karısının ruhunu oksamasini bilmez ama. Kırılan kalbinizin hesabını Rabbim sorsun üzülme kardeşim şu mübarek günde döktüğümüz gözyaşlarını Allah görüyor

Abarttigini dusunuyorum. Is gezileri egitimler biraz oyle oluyor. Insanlarin yaninda rahat olamiyorsun.

İs seyahatlerinde mesai saati diye bir sey yoktur cunku surenin tamami isle ilgili yemekler,sohbetler cay kahveler esliginde gecer. Yani otelde serbest zaman zannettiginizde de o kisilerle beraber olur insan. Siz surekli aramissiniz yok mesaj yok goruntulu konusma bilmem ne diye adami cevresine rezil etmissiniz. Bir gun de oglunuzun ve sizin hatrinizi sormayiverse nolur ölmezsiniz.

Erkeklerin bu konularda ayrıcalığı var (!) ama hele sen yap aynısını. Alınmakta tabiki de haklısın.

Koskoca bir yalan...Ne yani sabahtan gece 12 ye kadar meşhur Cenk Bey ile yapışık ikiz gibi mi dolaştılar? Ailesi tabiki arayacak konusacak eşin...Ne demek aranızda sorun mu var diye sormuş...10sn lik konuşmadan bunu mu çıkarmış elin adamı...Bu da seni suçlu hissettirmek için yalan...

Olay şu orda müzikli ortamda artık cenk midir cavidan mıdır kimleyse sohbetler etmek istedi veya başka bişey, seni istemedi o anda...Kızarak üste çıkıyor..Ama bişeyler çeviren bi adam bile en azından karısıyla normal konusup şüphelendirmeden başından savardı, bu onu bile yapmaya gerek görmemiş...Sen bunu çok şımartmışsın...Ben olsam o gelene dek ortadan kaybolurum o da bana ulaşamaz...

Eeee tuvalete git ara, bir görüşmem var de müsade al ara ne yani. Sen az bile abartmışsın ben daha çok abartırdım hele de evlilik yıldönümünde yapacak bunu. Oldu

Ilk günü olduğu için cidden fazla rahatsiz etmezdim. Gün asiri kac defa aramişsin. Adami cidden rahatsiz ettin.

Ve eğer evlilik yildönümü olmasa, adam hakli olurdu. Yani iki dakikada bir kutlama, bir mesaj, insanin fazla zamanini almiyor.

Ancak sen yaptiklarin ile hakliyken, haksiz oluyorsun. Trip atacaksan, bu sürekli aramak ile olmaz, suskunluğunu korumak ile olur.

Özel gün ve halen sen kaç defa ariyorsun
Bu şekilde değersizleşirsin.

Ki ben diğerlerin aksine, süphelenecek birşey olmadiğini düşünüyorum. Adam işinik peşinde.

Bazı yorumları hayretle okudum.. bence haklısınız ama aldattığını - aldatacağını düşünmeyin.
müsait olsaydı arardı yazanları anlayamadım, adam canlı müzikte daha müsait nasıl olunur? toplantı yapılır sonra bir de biter aramamak için bu ısrar neden? konu sahibi toplasak 3 defa aramıştır bunun neresi sıkmak? bence aramayanlar ne önemsiyor nede önemseniyor.. meraktan ziyade insan sevdiğinin sesini duymak istiyor..

konu sahibi bence eşinizin yokluğunu fırsata çevirip dışarıya çıkın, bakın o zaman nasıl ardı ardına arıyor sizi..

Benim eşime güvenim tam şuan hamileyim zaman zaman aylarca yurtdışına şehir dışına çıkıyor . Benim kafamda zerre kadar şüphe tereddüt yok. Ben gün içinde bazen o kadar fazla mesaj atıyorum ki gerçekten çok fazla o bazen akşam sadece bir emoji ile cevap veriyo ya da bi emoji ve iyi geceler dileğiyle cevap veriyo. Telefonda uzun uzun konuşmuyoruz hafta da iki ya da üç ,sorunlu bir durum varsa dört kere konuşuyoruz. Mesajlarım ona ulssa da hatta görüldü de kalsa da bunu hiç sorun etmedim .
Eğer eşimle aramda başka sorunlar olsaydı bunu da onların üzerine ekler kafama takar birşeyler yapmam gerektiğini düşünürdüm tepki gosterirdim ama eğer başka sorun yoksa pek önemli bulmuyorum hatta hiç önemli bulmuyorum

Sen sürekli arayıp adamı daralmışsın oda patlamış sonunda
O seni arardı zaten resmen taciz etmişsin adamı
Şimdi o Benim kocam diyeceksin de Yani bir insanın bu kadar üstüne gidilmez ya
Sürekli aramışsın oda akşam sinirlenip aramamış
Yok görüntülü konuşalım yok bilmem ne
Böyle yapınca aldatma ihtimalini mi yok ettiğini sanıyorsun yapacak olan her türlü yapar ya

Doğru söylemiş
Ben bir iş arkadasımla oturuyorum kocası sürekli arıyor zırt pırt saçma sapan
Bu ne ya derim yani
Senin eşine hiç güvenin yok mu?
Zaten adamı sabahtan beri aramışsın sonra bide akşam işi bitince aramadı diyorsun e zaten arardı ama sen darlayınca sinirlenip aramamış.

benim hiç iş seyahatim olmadı, ablamın eğitimleri oldu. gittiği otellere rezervasyon yaptırıp bende giderdim. öğlene kadar eğitim olurdu öğleden sonra herkes istediği gibi takılırdı. hiç şahit olmadım insanların oturup iş hakkında konuştuğuna, böyle iş aşkıyla yanıp tutuşan insanlar olduğunu da çok düşünmüyorum. zaten toplantılarda yeterince kafaları ağrıyor ve biraz kafa dinlemek istiyorlar. konu sahibinin eşi bu dinlenmeyi eşi ve oğluyla yapmak yerine cenk beyle yapmayı tercih etmiş ki bana göre çok kırıcı bir durum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…