benim kocam aldatmaz demeyin

umarım bana kızmazsınız ama anlık zaaflar işte diye geçiştirilecek bi durum değil her aldatma anlık zaaftır neden boşansın ki adamın gözü doymuyo hem boşansa kim ypacak onun işlerini temizliğini yemeğini ütüsünü erkekler aldatır ama aldattığı kadın için karısından boşanmaz yani mahkeme kararıyla boşanmaz ama kafasında yatağında boşanır karısından acı ama gerçek, baksanıza adam zaten arkadaşla ilgilenmiyomuş bile yani kocası olarak ,
bazen allah teknolojinin belasını versin diyorum
daha kaç yuva yıkılacak bu internet cep telefonu ve bi nevi kötü kullanılan teknoloji ürünü yüzünden
allah sabir versin bu konunun sahibi arkadaşa
affederseniz bidaha olacak bikez affettiğiniz için bi daha yaptığında yine affedeceksiniz hep affedeceksiniz
ama yuva yıkma yönünde öğütlemek istemem sizi bçyle birşeye allah da razı olmaz benimde yuvam var
allah hakkınızda hayırlısını versin
umarım herşey sizin için en hayırlı şekilde çözümlenir üzülmeyin ne olur
a.s.

canım ben de diğer arkadaşlar gibi çok üzüldüm.
erkeklerin hemen hemen hepsi yapıyor ama kadınlar her zaman yakalayamıyor.
hem sevdadan hem de evlilikten çok uzun süre önce soğudum bile.kim bilir ne çok üzülüyorsun ((
bence de bayağı tepki göstermelisin.sadece ağlamak bişeye yaramıyor.iyice burnunu sürt yani.
çok zor olmalı senin için...kesinlikle derdi neymiş öğren...ve yaptığının kolay örtbas edilemeyeceğini öğrensin.

:teselli: benzer durumu yasadım.Aynı şeyleri yapmaya devam edecek.Tadını almış bir kere.Elindekileri kaybetmeden özgürlüğünü yaşayabiliyor.Kaç yaşına gelirse gelsin,cocukları olsa bile,eşi olsa bile nasılsa birileri ilgilenebiliyor.Birlikte olabiliyor.Daha ne isteyebilir ki.Nafaka alabilirsin.Cocukların seni suclayamazlar.Buna bu durumda hakları yok.Suc babalarının.Bu durum cok zor.Psikolojin cok kötü şekilde etkilenmiştir.Sinirlerin iyice bozulacak.Bu durum cocuklarına yansımadan bir psikiyatristle konusmalısın.Olayın travmasını yasıyorsun.Anlamsız bir sakinlik var ustunde.Erkeklerin %98 i ne yazık ki böyle.Sevgiliyken bu durumu yasamak zorken,evliyken ve 2 de minik yavrusu varken insanın mahvolur insan.Allah yardımcın olsun canım.Hersey lehine cok güzel bir şekilde gelişir umarım.

of ya ..nefret ediyorum erkek milletinden..doyumsuz yaratıklar..canım sana ayrıl diyemem haddime düşmez..en doğru kararı yine sen verirsin..maddi sıkıntıların olduğunu söylemişsin ona göre kendin karar vermelisinama böyle bi adamlada nereye kadar..dur bakalım belki pişman olur birdaha yapmaz...allah kolaylık versin canım hepimizin başına gelebilir bu tür şeyler..üzme kendini erkek milleti hepsi aynı bence..ben hep benim sevgilim yapmaz derdim ama artık yapar diyorum...yakalamadım bir şeyini ama yine de yapar diyorum..
kızlar bu arada benim erek arkadaşımda sürekli oyun sitelerine üye oluyor ya bu oda işi ne oluyo huylandım şimdi..??

Benim kocam aldatmaz diyemem..aldatabilir..garantisi yok bunun...

bence bir erkegi esi aldatsa dakika beklemez bosanir ne cocugu düsünür yada baska birseyi ama kadin sanki bunlar cekmek zorunda gibi..tabiki bosan yada bosanma diye birsy diyemem ama ayni evde o kisiyle kalmak nasil olur en azindan imkanin yoksa bi sekilde ona kaybetme hissini vermelisin seni kesede keklik görmemeli bence... birde ne oldu ne bitti bir yazsan iyi olur gelismeler neler..hayirlisini versin Allah sna

arkadaşlar, desteginizden dolayı size tüm kalbimle teşekkür ederim.hergün yazılarınızı tekrar tekrar okudum.gerçekten psikolojik olarak,hem iyi degildim hem saglıklı düşünemiyordum.bunu bu şekilde kabul edemiyecegimi düşünüp,herşeyi göze alarak,saglıklı bir karar vermem için de evden uzaklaşmaya karar verdim.ben hazırlık yaparken beni tlf la aradı,ama tlfnlarına cevap vermedim.31 defa cevapsız aramadan sonra,kapının anahtarla açıldıgını duydum. (bu arada anahtarını hiç kullanmaz) ve 15 dakikada arabasıyla 230 yaparak çok kısa bir zaman diliminde gelmiş.çok kötü bir durumdaydı öyle korkmuştu ki yüzü sapsarıydı.içeri girdiginde hazırlanıyor oldugumu görüp ne oluyor diye sordu.ben de hiç birşey olmamış gibi davranıp bu evliligi daha fazla sürdüyemiyecegimi söyledim.sen kararını vermişsin önüne geçmeyecegim artık.bana inanmıyorsun çünkü diyerek gözdagı verir gibi konuştu.benim ne kadar kararlı oldugumu görünce de, 90 derece döndü.ve ikna etmek için elinden geleni yaptı.tüm şartlarımı kabul ederek, bundan sonra kendisini bana ve çocuklarına adayacagını söyleyip,artık herşeyin benim istedigim gibi olacagına söz verdi.(bu arada hala inkar ediyor yaptıklarını)onun gözündeki kaybetme korkusunu gözlerinde gördüm.ve son bir şans tanıdım.şimdilik çok iyi.bu yaşananlar dün oldu inşallah allah şaşırtmaz bidaha.inşallah yanlış bi karar vermemişimdir.işyerindeki bilgisayar benim kontrolümde olacagını söyleyip haftada bikaç düzenlemeler yapacagımı söyledim.herşeyi kabul ediyor.canım arkadaşlarım hepinize tek tek teşekkür ederim.allah size böyle bi şey yaşatmaz inşallah.hoşcakalın

merhaba duygu...
ilk sorum su olacak: unutabilecek misin?
bir daha yapmasa bile sen unutabilecek misin o isirik izini??
ve sunu da soylemek istiyorum cok ozur dileyerek,bir daha yapma ihtimali %80...
biliyorum belki bana kiziyorsun,belki suan mutlusun ve ben baykusluk yapiyorum ama ne yazik ki buna benzer cok olay duydum... sen degil isyerindeki bilgisayari kontrol altinda tutmayi,hergun is yerine gidip kontrol etsen de yapmak istiyorsa mutlaka bir aralik bulup yapacaktir.
bir de sunu dusunmeni istiyorum : hayatin onun pesinde mi gececek? sen bu kadar degersiz misin,tek ugrasin o mu?
bak hayatim o adamin pesini birak... ayni evde cehennemi yasat ona madem bosanmiyorsun... kendine don ve kendinle o kadar ilgilen ki,ilgisi sana donsun...bu kadin ne yapiyor,acaba intikam almaya kalkar mi filan diye dusunsun..paranoyak et o adami..o derece birak pesini yANI... birseylerle ugras. ona hic zamanin kalmasin...bir kere bu saatten sonra ona karsi hicbir zaman eskisi gibi olma... mutlu ol,mutlu gorun ama onun icin hicbir fedakarlik yapma...herseyi ama herseyi degistir...
yok yapamam kontrol etmeden duramam diyorsan da hayatin surekli bu suphelerle ve yavas yavas baslayan psikolojik sorunlarla gececek(umarim ben yanilirim) ve ortada sen diye birsey kalmayacak...hep o olacak...
kimsenin alditilmama gibi bir garantisi yok... ben henuz yasamadim ve Allah en sevmedigime bile yasatmasin...Allah yardimcin olsun arkadasim...

canım allah yardımcın olsun ama keşke baştan önlemini alsaydın bu oyun sitelerinde birçok insan var böle gerçekten çok üzüldüm en doğru kararı ancak sen verirsin umarım vereceğin karardanda pişman olmazsın...

canım işin çok zor.allah yardımcın olsun.
en kötüsü ne biliyormusun 2 tane küçük çocuk ve maddi olarak eşine bağımlı olman.şu anda bulunduğun evinizden eşin gitse yaşantını sağlayacak maddi olanağı sağlar mı sana? o zaman çocuklar fazla hissetmez ortamları bozulmamış olur.
ayrıca eşin resmen nette aranmış. yani birini görüpte etkilenmemiş.birini bulabilmek için uğraşıyor.
böyle bir insan hayat boyu aramaya devam eder.
eşini seviyormusun? yani evliliğin devam etse bu olayı unutabilecekmisin?
çocuklar büyüdükçe sorunlarıda büyüyecek.babasız bu problemlerle baş edebilecekmisin
fevri karar verme .sakin kafayla doğru kararı vermeye çalış..
allah kolaylık versin...

bence hemen karar verme..ona bir şans daha ver..çocukların olmasa hemen boşan derdim ama çocuklar için bir şansı daha hakkediyor.ayrıca onun burnunu sürtmesi için bir kaç davranış sergile..belki bu sefer hemen akıllanır..

eşiniz bir hata yapmış ama akıllanmamış....ve 2.yi hatayı gerçekleştiriyor ..belkide 3. veya 4. idi bilemiyorum....pişman olur en fazla 1-2 ay uslu durur...sonra aynı şeyler tekerrür eder....

bu konuda söyleyebileceğim tek şey Allah yardımcınız olsun....sadece kendinizi dinleyin derim....

allah yardımcın olsun sana akıl sağlığı diliyorum cnm çünkü 2 evlat verdiğin insandan böle gurur kırıcı bir davranış aldatılmak aklından ne kadar zamanda geçse düzgün bir adam oldu artık hiçbir kaçamak yapmıyor bile desen hafızandan mümkün değil silip atamazsın bu elindekilerin kıymetini bilmeyen adamlar tiksindiriyor benikötükedihüso allah onlarada akıl fikir versin en kısa zamanda umarım... sanada cnm 2 çocuğunla sağlık dilerim en iyi kararı sen verebilirsin eşini ve yaşam koşullarını sen biliyorsun ayakta durabilirim dersen şimdilik en azından bi gözünü korkut bir süreliğine onu terk et bakalım davranışları nasıl olucak sen daha iyi bilirsin sevgilerr...a.s.

ayyyy nasıll bi erkek bu ya?
gözgöre göre tek ayak üstünde kaç yalan....ben olsam anında bırakırdım böyle bi adamı
o iki çocuğu niye tek sen düşüneceksinki..beraber yaptınız o çocukları o düşünüpo evine eşine bağlı bi erkek olsaydı..her şeyi kadın düşünmek zorunda değil...ailenle yaşayabilirsen dönebilirsen yanlarına bırak o adamı dön ailenin yanına..kabullenmek tekrarları da kabulleneceğini gösterir ve adam nasıl olsa yine affeder diye uslanmaz hiç bizaman..

bu durumda en dogru kararı verecek olan sensın.kımse senın sartlarını senden ıyı bılemez.ama boyle bır ınsanla surdurmek ne kadar dogru tartısılır :S

herkes aynı şeyleri söylemiş ama ben farklı bakıcam bu olaya evet kabul ediyorum.hoş davranışlar değil ama bu boşan deyecek kadar da kolay değil.2 çocuk var.bence oturup konuşmalısınız bu evlilikte bir hastalık var ama ne?bir yardım almayı düşünün.aile terapistleri var. ve eşiniz için çocuklarınız için mücadele edin inanın kimseye bir şey olmaz.eşini boşarsın erkektir yeni düzen kurar ve sen çocuklarınla başbaşa kalırsın.bence bırakma kendini sirkil ve kendine gel ama olumlu bak geleceğe.benim bir tanıdığım benzer olay yaşadı asla boşanmıycam dedi ki eşi ayrılmak istiyordu.ve başardı şimdi mutlu ama sabır ve gayret gerekiyor.allah yardımcın olsun....

kzılar yargısız infaz etmeyin her erkek bir değildir.iğneyi birazda knedişnize batırın şöelki misal erkeler de kocalarını,sevgillerini aldatan kadınlardan nefret eder bunlar tekrra bunu yapar diye bir kanıya varıyolar yani diyecepğim şu yargısız infaz yapmayın bencil düşüğnmeyin

buna sen karar verirsin en iyi.ama geleceğini düşün derim.ben olsam asla afetmezdim.ayrıca hukuk dene bişey var nafakanı alıp çocuklarına bakabilrisin.ve tazminatta alırsın.ve bir işede girebilirsin.ayrıca o çocuklaarı sen yanlız başına yapmadın.eşinede sorumluluk yükleyebilirsin.neden tek başına büyütesinki.öncelikle haklarını öğren bir avukattan. sonra neler yapabileceğine karar verebilrsin.bütün yükü sen neden omzuna alasınki.çok şükür akıl sağlığın yerinde ve sağlıklı bir kadınsın.güçlü olman lazım en azından işe girebilirsin.yinede sen karar vereceksin herşeye.umarım hakkında hayırlısı olur.ama bir kere yapan bir adam inan herzaman yapacaktır....etrafımda çok örneğine rastladım.umarım allah bana başka kimseye yaşadıklarını yaşatmaz .çünkü bir kadına yapılacak en büyük kötülüktür bence.dilerim mutlu günler seni bekliyodur..

Canim mesajlarini okudum.
Allah kimseye vermesin, cok zor bir durum.
Ben olsam unutamazdim, aklimdan cikaramazdim, ki seninde aklindan hemen cikacagini zannetmiyorum.
Su an barismissin, belkide mecburdun buna.
Madem bunu yaptin, simdi bundan sonra hakimiyet senin elinde olsun.
Uzun bir süre ona olan eski ilgin olmasin. Cabuk affetmissin, yine eskisi gibide davranirsan, tekrar ayni seyi yapma ihtimali cok yüksek. Seni sürekli cebinde bilmesin.
Ve ona güvenmediginide söylemelisin ona. Seni su an affettim ama bu sana güvendigimin kaniti degildir, zaman gösterecek herseyi, ikinci hatanda kesinlikle bitiririm dönüsümde olmaz demelisin.
Gözü korksun biraz.
Ona 1-2 saatlik korku yetmez.
Daha fazla korksun, her an gidebilecegini hissettir ona, ve uzun sürede bu stratejiyi uygula.
Akillanmasi icin zaman vermemissin ona ama umarim akillanma süreci su saatten sonra baslar.

Rabbim birdaha yasatmasin canim.

her an gidebilecegini hissettir ona İşte erkelere bu duygu hissetirebilmek gerekir...:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…