benim kocam aldatmaz demeyin

action tamam canım şimdi anlayabilirim seni

yani "ben herkesin kocaı aldatır demiyorum,sadece büyük lokma ye büyük konuşma diyorum" demişsin eğer düşüncen buysa seni nlayabilirim.

ama hakkaten bende kocama sonuna kadar güveniyorum bu sana komik geliyorsa yada ilginç buluyorsan işte bunu asla anlayamam.
Canım teşekkür ederim anlamana sevindim ya tabiki hepimiz eşlerimize güveniyoruzki evlendik değil mi ama hani yok hayatta yapmaz benim kocam diyenler vardır ya onları diyorum ben canım asla büyük konuşmamak lazım çünkü:))))

Ne diyeceğimi tam bilemiyorum ama ne biliyim yanında bir destek gibi algılarsın belki yazdıklarımı yine de.
Aldatılmak hele de sevdiğin güvendiğin biri tarafından , çok çok acı..
Özrü kabul görür mü görmez mi bence tartışılır , eskiden böyle düşünmüyordum tabi ama evlilik çok başkaymış aynı annemin dediği gibi , şimdi hiçbirşey hakkında kesin konuşamıyorum..
Yaşadığın olayda bence üstünde durman gereken tekşey yalan söylemesi , yalan söylemesi aldatmasından bile acı bence insanın..
Aldattığını kabul etseydi , pişmanlığını dile getirseydi yaptığı safsatalardan daha az acı verirdi sanırım..
Bir kere aldatan bir daha aldatır mı bilemiyorum ama bir kez yalan söyleyen istemese de yalan söyler çünkü devamı gelir bunun çorap söküğü gibi , ufacık bir yalan dev gibi oluverir..Çığ gibi yıkılır sonra yalan söylenenin üzerine..
Umarım yaptıklarından pişman olmuştur.
Ben erkeklerin tek eşli olamayacakları düşüncesindeyim bence hepsi aldatmaya meyilli.

Çok üzüldüm yaa çok kötü olmuş :KK43:
nolursa olsun ayrıl bence,
arkadaşların dediği gibi,kim bilir senin bilmedğin daha neler neler yapmıştır,kimlerle düşüp kalkmıştır,ısırık izi diyorsun...
hiç bi erkeğe güvenesim kalmıyor ben nsl bi yuva kurucam yaşım 24 olmuş
bunları okudukça duydukça nefret ediyorum erkeklerden,hepsi yapar gözüyle bakmaya başladım resmen paranoyak oldum,bazen diyorum keşke bu siteye üye olmasa mıydım,bu kadar karamsar olmazdım sanırım

kadının sorununu birakip yine kendi aranizda tartismaya baslamissiniz
cogu konuda boyle oluyor zaten

arkadasım hayat senın hayatın en dogru kararı sen verıceksın ALLAH yardımcın olsun

sakın inanma sakınnnnnnnnnn

hep inkar ederler, ben gözümle gördüm o anda bile inkar etmişti...bende güzel bir kadınım ama avcumun içinde diye düşündüğünden güzellikmiş,sevgiymiş aşkmış tınlamıyorlar...

bence ,imkanın varsa boşan canım,çünkü affdilmeyen tek şey ihanettir

Canım senin bu çevre takıntını anlıyamadım benim çevreden ne kastediğimi anlayan anladı zaten üzgünüm sana anlatmak içinde vakit kaybetmeyeceğim. Herkesin eşi aldatır diyen yokki zaten burda büyük lokma yiyip büyük söz konuşmamaktan bahsediliyor.Sen böyle polyanacılık oynayarak mutluysan böyle ol güzelim kimene:)))

polyannacılık ha :nazar:

ilginç...

kimin polyannacılık oynadıığ ortada gülüm...:1closedeyes:

bana anlatmanı istediğimi de hatırlamıyorum ya neyse şakkıdı

bütün erkekler aldatır diye bir cümle kullandın...

bak ben hemen sana sentezini yapayım şakkıdı

bütün erkekler aldatır =herkesin eşi aldatır ...

bütün kelimesi zaten tüm erkekleri kapsar şakkıdı

neyse vaktimi kıymetli vaktimi boşa harcamayım ...

bu durumda ne soyleyebiliriz ki....bosan desek bir turlu,bosanma desek bir turlu....demek ki her erkek aldatabilirmis.bunu ogrenmis olduk...zaten hep bu internet yuzunden ...boyle kotu siteler olmasa belki de bu kadar fazla aldatma olmazdi ..bilmiyorum kilitlendim kaldim,ne diyebilirim ki..
Allah yardimcin olsun,hakkinda hayirlisi..

çok üzücü bir durum bu...
ailenle bunu paylaşmanı tavsiye ederim..
kalbinin sesini dinle,çocukların için bile olsa işkence çekmek zorunda diilsin..
senin gördüğün zararı,onlarda görücek bir şekilde sonuçta...
kendini mutlu,huzurlu hissedebileceğin durum ne ise onu yap...

Allah yardımcın olsun bir bayan için çok kötü ve çok onur incitici bi durum. çok üzülüyorum böyle şeyler duyunca inan. diyecek bişey bulamıyorum . hakkında hayırlısı olsun.

polyannacılık ha :nazar:

ilginç...

kimin polyannacılık oynadıığ ortada gülüm...:1closedeyes:

bana anlatmanı istediğimi de hatırlamıyorum ya neyse şakkıdı

bütün erkekler aldatır diye bir cümle kullandın...

bak ben hemen sana sentezini yapayım şakkıdı

bütün erkekler aldatır =herkesin eşi aldatır ...

bütün kelimesi zaten tüm erkekleri kapsar şakkıdı

neyse vaktimi kıymetli vaktimi boşa harcamayım ...
Güzelim yazık ki okumanda yok senin sanırım msjlarımın hepsine bakarsan öyle bir cümle olmadığını göreceksin eminim. Hem anlayamadığım benim eşim asla aldatmaz diyorsan bu konuda işin ne konunun başlığını bi oku istersen.:a015:

bu hatayı bende yaptım benim başıma gelmez dedim,ama gerçek böyle değilmiş her an herşey başına gelebilirmiş insanın.2 tane gül gibi evladın varmış,allah bağışlasın!bu durumda sana hiç bişiy diyemem,kendi yüreğinin sesini dinle!ama biliyormusun benim annemde böyle şeyler yaşadıktan sonra 3 kızım var diye devam etmiş,ben hala çok kızıyorum anneme,böyle güvensiz gergin bir ortamda büyümekte inan hiç kolay değil!ben annem olmayacağım dedim boşanma kararını alırken,ama benim çocuğum yok,senin psikolojini bilemem.Allah yardım etsin arkadaşım,rabbim yar ve yardımcın olsun.....

Güzelim yazık ki okumanda yok senin sanırım msjlarımın hepsine bakarsan öyle bir cümle olmadığını göreceksin eminim. Hem anlayamadığım benim eşim asla aldatmaz diyorsan bu konuda işin ne konunun başlığını bi oku istersen.:a015:

okumam yoksa sana nasıl yanıt veriyorum...şakkıdı

bu konu sahibine yorumumla yardımcı olmak için buradayım eşim tarafından aldatıldığım için değil...

lütfen birşey yazmayınız çünkü artık yanıt vermeyeceğim müsadenizle :1closedeyes:

konu sahibi arkadaştan özür dilerim kendi adıma,konunu saçma bi neden yüzünden dağıtan 2kişiden biri olduğum için....

okumam yoksa sana nasıl yanıt veriyorum...şakkıdı

bu konu sahibine yorumumla yardımcı olmak için buradayım eşim tarafından aldatıldığım için değil...

lütfen birşey yazmayınız çünkü artık yanıt vermeyeceğim müsadenizle :1closedeyes:

konu sahibi arkadaştan özür dilerim kendi adıma,konunu saçma bi neden yüzünden dağıtan 2kişiden biri olduğum için....
Evet çok yardımcı oldun canım konu sahibine benim kocam asla aldatmaz demek eminim çok yardımcı olmuştur :1closedeyes: bencede cevap yazma tatlım.

cnm Allah yardımcın olsun çok kötü bir durum ben daha evlenmeden önce arkadaşlarımla konuştugumda eşim beni aldatırsa ne olursa olsun ayrılırım diyordum şuan evlendim ve bir kızım var şuan düşünüyorum da aldatırsa bir kez daha düşünürüm diyorum çünkü çoçukların anne baba sevgisine ihtiyacı var ama bir yandan da bir erkek aldattıysa yine aldatır uslanmaz yani bilemiyorum Allah yardımcın olsun

Gerçekten çok zor bir durum Allah yardımcın olsun. Aldatıldıysan hemen ayrıl demesi kolay gelde onu yaşayana sor, iki çocukla maddi güvencesi de olmayınca nasıl ayrılsın hemen, hayat o kadar kolay mı?
Ayrılık kararı almasanızda almış gibi davranın bence, biraz gözdağı verin. Eşyalarınızı falan topluyor gibi ne bileyim içi bi cız eder belki o vesileyle sizde ona son şans verdiğinizi söyleyerek biraz daha gözlemlersiniz eşinizi, bakalım düzelecek mi.
Benim şahsi önerim bu, tabi sen daha iyi bilirsin, çocukların olmasa bi dakika durma derdim ama

Arkadaslar bu nekadar zor bir durum. Yuvayi disi kus yapar diye bosuna dememisler.
Hep kadinlar düsünüyor cocuklari, aileyi birarada tutmayi.
Esin hic düsünmeden güzelim aile hayatini riske atiyor, birde piskinlik yapiyor.

Bende kesinlikle esim aldatmaz demiyorum. Simdiye kadar hic süphelendigim bir
durum olmadi ama. Zaten kadinlar anliyor, cünkü erkekler bu konuda pek beceriksiz.
Kadin gibi ince fikirli olmadiklarindan hemen farkettiriyorlar.

Canim sana esinden ayril demem. Bunun kararini sen vereceksin. Allah yardimcin olsun.
Insallah hersey düzelir.

Canim keske maddi imkanin olsa ve keske bosanabilsen. yani bu yenilir yutulur birsey degil. esin aliskanlik yapmis, ne kadar yemin etse de ki zaten belli bos yere yemin edebiliyor buyuk ihtimalle gene yapacaktir ve sen hep o kusku ile yasayacaksin.
bence kendini esinden de mahrum et.mumkunsen anne git ciddiyetini anlasin. cocuklarini ozlesin bakalim biraz. e yapiyorsa bunlari da goze alacak.
bunlar ne derece cozum bilemiyorum ama okurken benim canim acidi seni dusunemiyorum bile. Allah esinin cezasini hem bu dunyada hem ahirette versin.

boşansan da nafaka alırsın 2 çocuğun varmış, onlara bakmak mecburiyetinde.. ballandıra ballandıra anlatmış sana arabam var işyerim var diye, nafakayı da öyle öder pis adam!

çocuklarının büyüyünce kızacağını sanmıyorum, haksız yere boşanmak istemiyosun ki.. aksine gururlu ve güçlü bi kadın modeli olursun gibime geliyor.. örneğin annen sana dese baban beni aldattı onun için ayrıldım diye ne derdin? anne bunu nası yaparsın hiç mi üzülmedin adamcağızı bırakırken filan mı? neyse, y,ne de karar senin tabi ki..

canım gerçekten çok zor bi durum ama bence hemen yuvanı yıkma anlık zaaflar işte demekki yoksa senden boşanırdı her insan hata yapabilir erkekler ve kadınların hataları farklı oluyo işte o seni seviyo ama maceradanda kalmıyo sen net tavrını koy gözünü korkut ama ayrılma derim 2 melek için allah yardımcın olsun

X