benim kocam aldatmaz demeyin

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
hep duyardım, çevremden karılarını aldatan erkekleri.ama kendi kocama hiç yakıştırmıyordum bu sözü.eşimle birbirimizi severek ve mücadele vererek evlendik.2 çocugumuz oldu. ve eşim 4 ay önce ciddi şekilde degişimler gösterdi. demekki her erkek aldatırmış.daha 2 hafta önce kocamın beni aldattıgından şüphe duyarak ayrılmaya kalktım.kocam aramızda hiç bir sorun yokken 1 bucuk ay benimle ilişkiye girmedi,ve bana olan davranışları da çok kötüyd.bana ve çocuklarına hiç bir neden yokken evde terör estirir olmuştu.ve ben, eşimin banyodan çıktıgı bigün giyinirken vucudunda çok belli şekilde ısırık izi gördüm.vucudunun görünmeyen bi yerinde.ve bu ne diye sordugumda.bu ısırık izine benziyor dedigimde,bilmiyorum deyip geçiştirmeye çalıştı ben ısrarla sordukca carpık cevaplar veriyordu. daha sonra ayrılmayı göze aldıgımı görünce,haberim yokken annemleri almış gelmiş eve.ben kızınızdan şikayetciyim bana böyle böyle yapıyor diye bi sürü yemin billah sözler felan inandırmaya çalıştı.sonra o izi türlü sözlerle ört bas etmeye çalıştı.3,4 aydan beri yüzüme bile bakmayan kocam ( bu arada güzel bi kadınım ) benimle ilgilenmeye başladı.ama bu 1 hafta sürdü.ben hareketlerinden şüphelendigim için sürekli girdigi bir oyun sitesine degişik bir isimde girerek 5 gün takibe aldım.hep aynı oyun sitesinin içindeki odaya girmesi beni kuşkulandırmıştı.sonra 5.gün beni oyuna davet etti.ve kabul ederek oyuna girdim hemen muhabbete başladı.nerdensin adın ne felan gibi benim aynı şehirde oldugumu ögrenince kurlar farklı yöne gitti.benimle görüşmek istedigini,evi arabası işyerinin oldugunu ve kendisi hakkında herşeyi anlattı.2 günün sonunda beni çok görmek istedigini söyleyip buluşma teklif etti.bu arada benide sık sık arayıp acaba ben olabilirmiyim diye hem tlf da hemde msn denetliyordu.ben olmadıgıma emin olduktan sonra,bulaşacagı günü belirleyip,kendisinin olmayan tlf nosunu verdi.ben artık daha fazla dayanamayıp, msn görüştügü kişinin ben oldugumu söyleyip herşeyin bittigini söyledim.20 dakika sonra yanımdaydı .bi sürü yeminler yalvarmalar ben senin oldugunu biliyordum bu oyunu nereye kadar sürdüreceksin merak ettigim için bende bu oyunu sürdürdüm. diyerek kendini savundu.bu sırada tam bi suçlu gibi davranıyor.bundan sonra benim istedigim gibi bir insan olacagını v.b gibi yalanlarla beni ikna etmeye çalıştı. o gün buluşmak için arabasını yıkamış traş olmuş her şeye hazır yani.2 çocugum var hiçbir maddi yönden gelirim yok.cocuklarım biri 7 digeri 2 yaşında ileride cocuklarım beni suçlarmı sizce.bile bile devam mı etsem, yoksa ayrılsammı kafam çok karışık ve moralim son derece bozuk.kendisi bişey yokmuş gibi davranmaya çalışıyor fakat ben yapamıyorum. ben oldugumu bilmeden yazdıgı sözler beynimde kurşun yemiş gibi duruyor.ne yapacagımı bilmiyorum ve kendimi çaresiz hissediyorum.işyerindede ben oldugumu bilmedigi isimi,erkek ismi olarak kaydetmiş.peki bu ne diye sordugumda sen oldugunu biliyordum seni tam inandırmak için yaptım diyerek çok saçma bi şekilde kendini savundu.arkadaşlar ne olur sizin fikrinize ihtiyacım var.yardımcı olun.

• Konu Sahibi EU1
canım hepsini okudum oyun sitelerinde böyle adamlar çok oluyo onlardan birinin karısı oldugun için üzüldüm senin adına.sana bi sürü yalan söylemiş hiç inandırıcı gelmedi bana
böyle biriyle daha fazla sürdürme bence belli ne oldugu kimbilir kaç kişiyle buluştu bu yolla
Allah tez zamanda seni o adamdan kurtarsın

• Konu Sahibi EU1
canım ne diyeceğimi bilemiyorum allah yardımcın olsun
hiçbir yerden gelirim yok diyosun çocuklarında küçüklermiş(allah bağışlasın) yani boşanırsan çocuklara baka bilecekmisin ayrıca bir yuvanın yıkılması kolay birşey deyil
birkez daha şans versen belki düzelir gerçekten
kolaylıklar dilerim

• Konu Sahibi EU1
canım benim cok üzüldüm
ne diyim allah ıslah etsin
ailenin yanına git sana destek olsunlar
annen cocuklarına baksa sen de calısırsın
o adama bağımlı değilsin

• Konu Sahibi EU1
bu tür haberler aldıkca evlilikten daha bi soguyorum

• Konu Sahibi EU1
kimse kimseye bosan diyemez. bu cok agir bir tavsiye olur.Ama kendisinin yaptigi da asla affedilmez bir durum.Allah yardimciniz olsun,Kalbinizin sesini dinleyin.

• Konu Sahibi EU1
Allahım yardımcın olsun..
ben dicem ama sen takılma..
ben her ne olursa olsun ayrılırım..büyük de konuşurum bu konuda..
ama sen ayrılamayacak durumdasın anladığım kadarıyla..yani psikolojik olarak bile hazır değilsin..
burnunu sürt eğer boşanamıyorsan..sadece bunu diyorum inan.
çok üzüldüm..:teselli:

• Konu Sahibi EU1
Şuan içinde bulunduğunuz durumdan ötürü böyle bir genelleme yapmışınız.

bence her erkek yapmaz,ben hala bunu savunuyorum ,sizin eşinizin içinde varmış demek ki dışa vurmuş zamanla,bu bariz....

buara ben yerinizde olsam fazla katlanmazdım,bir kere yaptı mı hep arkası gelir bi kere.

Evde nedeni yokken terör estirmesi,size yalanlar söylemesi,boynundaki ısırık izi ,haberiniz yokken ailenizi alıp eve getirmesi ve onlara sizden şikayetçi olduğunu söylemesi hepsi hepsi tek kelimeyle iğrenç arkadaşım...

Eşiniz hatalı olduğunu bal gibi biliyor da onun için böyle saçma sapa karaktersizce hareketler yapıyor .

Eğer aileniz ayrılma durumunuzda yanınızda olacaklarını söylerse bence hiç düşünmeyin ve hemen boşanın,böyle yürümez çünkü,çok dayanmaz böyle iyi rolüne,tez zamanda gene düşürür maskesini...

• Konu Sahibi EU1
aldatmaz demem erkeklerden hersey beklenir :1closedeyes:
Allah ıslah etsın kocanı ne diyeyım tam sopalık
sevgin varsa ona karsı dersini almıştır bi şans ver derim çocukların için
maddi durumun ve çocukların ihtiyacları filan tabı en ıyı kararı sen verırsın

adamın bunu alışkanlık ettigi belli
bize sölemek düşmez ama tavsiye diyelim
tabiki bizim lafımızla gidip boşanmaz onun da içinde varsa olur

bende çok üzüldüm ama keşke daha serinkanlı davranıp onu reddedemeyeceği şekilde yakalasaydın
şimdi olay muhallakta gibi kalmış en azından ayrılmaya kalktığında ileride çocukların sana sebep sorunca içinde daha rahat olurdu yani şimdi yüreğinin bir köşesi hep yanılıyormuyum diyordur allah yardımcının olsun senin ve çocukların için için en hayırlısı neyse o olsun

canım ALLAH sabır versin yardım etsin sana
hepimizin başına gelebilir bunlar diyorum
ben çok güvensizim zaten eşim bir sıra işi bırak evde otur demişti ama sırf kendimi garantide tutmak için işimi bırakmam ne olur olmaz ALLAH korusunda
ama benim başıma gelirse böyle bişey evliliğimiz biterdi aklımdan çıkmazdı olanlar çünkü
ama çalışmıyorsun 2 küçük yavrun var iyi düşün zor bir karar :Saruboceq:

canım çok geçmiş olsun .gerçekten çok zor bi durum. . .şahsen böyle bişey benim başıma gelse sanırım hiç durmadan boşanma davası açardım fakat senin maddi ve manevi olanakların bunun için yeterli deil.yapacağın tek şey evliliğe devam etmek .eşinin yapmış olduğu hatalardan ötürü ne derece sağlıklı bi aile düzeni kuracağınız meçhul açıkçası.tek temennim Rabbim eşini islah etsn ve bi daha bu denli hareketlere yeltenmesnn((

Tüylerim diken diken oldu inanamiyorum yaaaaaaaaaaaaaaaa Allah yardimcin olsun canim cok cok üzüldüm neden böyle oluyo hep neden´???????? offffffffffff Ne diyecegimi bilmiyorum resmen

bir kere affedersen daha çok kereler affetmek zorunda kalırsın...
bekara karı boşamak kolay derler, dışarıdan baktığım için ben de ayrılığı tavsiye ederim.
Ama, çocukların var, gelirin yok...
İyice düşün, olmazsa biraz uzaklaş evden, ailesine ve ailene anlat eşini de rezil et.hiç utanma. O utansın yaptıklarından

keşke ona senin olduğunu söylemeseydin ailenden birinide yanına alıp gitseydinki görsün rezilliğini. inşallah adam olmuşturda bi daha bu pohu yemez

bence ailenle konuş meseleyi bilsinler belki onlarda bir fikir verebilir sana allh yardımcın olsun

yasadıklarınızı okuyunca gercekten cok uzuldum ama bence bı yuva kolay kurulmuyo ve kolayda yıkılmamalı once annenıze gıdın bıraz kafanızı dınleyın esınızde onu bırakacagınıza ınansın.bıraz burnu surtsun sızı kaybetme duygusunu yasasın belkıde aklı basına gelır pısman olur ve duzelır cunku ortada ıkı cocugunuz var en cok onlar zorlanıcak bu durumda oyuzden ıyı dusunun ve bı sans daha verın

off yaa düşünemiyorum bile başıma geldiğini
Allah ıslah etsin ne diyim anlamıyorum şu erkekleri hiç
iyi bi burnunu sürtmek lazım onun
ailenle konuş ve fikirlerini al yanında sana her konuda destek olacak birilerine ve yakınlarına ihtiyacın var
Allah yardımcın olsun

Hayatımda bu kelimeyi hiç kullanmadım ve kullanmıcam....işte yine bir örnek...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…