Beni rahatsiz eden birşey var bu adamda ama ne

Kesin bir dil ile görüşmeyeceğimi belirttim kendisine
Icine sinmiyor ise gorusme, bunu dusunmene bile gerek yok. O icine sinmeyen, adlandiramadigin sey ne ise kesin dogrudur. Ayrica aylarca bekleyen erkek yoktur, bosta kalmis erkek vardir

Bi kadını şüphe içinde bırakan adamla olmaz o yüzden çok düşünmeyin derim. Ayrıca bir yerlere gitmek olsun buluşmak olsun aşırı ısrarcı olanlardan ışık hızıyla soğuyorum tamamen bencilce bi hareket. Erkeklere hayat çok basit ve kolay geliyor o kız ailesinden izin alamayabiliyor, işi çıkabiliyor, sınavları oluyor bunu düşünmesi gerek. Ben mesela geç saatte ailem karışmamasına rağmen dışarı çıkmayı sevmiyorum bilmiyorum nedenini ama geç dediğimde akşam 8 9 civarı çıkmak istemiyorum buna rağmen sevgilim değil liseden görüştüğüm yakın erkek arkadaşım inatla saat 11 de arıyor hadi çıkalım lan 11 de nereye gidicem ben pavyona mı bunu söylüyorum çünkü yaşadığımız şehir küçük öyle gece saatlerinde caddeler hareketli değil tek hareketli yerler var oda bar Bikaç kafe açık gece yarısına kadar oda kafeye gidelim diyor ama ben geç saatte çıkmak istemediğimi zaten bunu teklif etmesinin bile saçma olduğunu belirttiğim halde saat erken demesi yok mu öyle soğutuyor ki kendinden beni kesinlikle anlatamam yaşadığım hissi Ona göre erken tabi. Ben istesem gece de çıkarım Allah var annem bi şey demiyor ama kadın bi şey demiyor diye gece sürekli dışarı çıkmak saygısızlık gibi geliyor bana ve asıl takıldığım şey karşımdaki insanın beni ciddiye almaması. Yani nasılsa özgür bi kız kafasında oldukları için sürekli ısrarcı bir hale bürünüyorlar. Bende kız arkadaşlarımla çıksamda onlarla çıkmıyorum kesinlikle gündüz aradın aradın aramadın akşam sakın arama açmam diyorum. O yüzden sizi bu denli rahatsız edici düşüncelere iten biriyle düşünmeyin bence.

Ayy
evet ya ayy dedim bunaldım ve görüşmeyecegimi söyledim cunki 6. Hissim kuvvetidir bu adamda birşeyler var çözemedim ama benim için doğru olmadığını her hücrem ile hissediyorum

Uzak durun

1. İlk olarak boşanma travma yaratmış
Yardım al
Bütün ilişkilerine yansır yoksa

2. Olarak boşanmak en az evlenmek kadar doğal
Sen bu konuda kendini ezik hissedersen bu diğer insanlara da yansır o enerji ve insanlar da seni öyle görür.

3. Kabul etmediğin adamla daha görüşmem
Benimsemiş olsaydın o zaman olurdu
Hayır de ve bitir.

Boşanmış olmamı asla sorun etmiyorum gayet özgüveni yerinde bir insanım bu arada çocuğu da reddettim benim derdim insanlarla tanışmak istememek yanlızlık bagimlilik yaptı sanırım

Duyguların sana ne diyorsa doğrudur adamda huzur veren duygu yoksa uzak dur , belamı arıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…