Beni kaynanamdan kurtar özleem

Eşim öyle düşünüyor bence takarlar.

Herkesin böyle bir kankası vardır ve bizim gibiler böylelerini sürükleyerek süslemeye çalışır. Onlarda bu durumlard aboğulucak gibi olur

Beni anam boğuyor. Allahım ben hayatımda böyle bir süs püs görmedim. Heryeri süslü dolabının kulplarına bile birşeyler bulur. Bende sadeliği çok seviyorum kankalarım benle takılmıyor neymiş efendim dalga geçiyomuşum

E herkes aynı olacak diye bi şey yok ben baştna aşagı pespembe giyinen biriyim. Ama sade giyinen arkadşarımı da severim ynai de arada bi parlak renkli hediyeler alıyorum giymiyorşar kullanmıyorlar

Senin kocandan bir cacık olmaz kusura bakma ama problemin temeli o. Bu kaçıncı konun

Kırk için okuma yapacaksan ille kırkıncı gün şart değil kimliğine bakıp aaaa 40 geçmiş demezler, elin evinde de yapma. Yap içinden geliyorsa kendi evinde ne milletin ağzına bakıyorsun ister gelir ister gelmezler. Kocanda altın derdine düştü ise istesin milletten öndüçlerini çoğu kişi takmaz bile bu devirde saçma fikirler

Kv yan apartmanda oturuyordu zırt pırt geliyordu. Şükür taşındım kurtuldum. Şimdi de hiç gidip gelmiyorsunuz hiç aramıyorsunuz diyor. Demek ki aramak gelmek istemiyorum ya bu bunu anlamayacak ne var ayda yılda bir görüşüyoruz aynı apartman cinnet sebebi.
Hele lohusa kadının evine habersiz yemekli misafir tam delirmelik. Taşınım . Ve ey genç
Kızlar aynı apartmandan uzak durun.
Hele birlikte yaşayan versiyonlar evlenmeyin evde kalın amiyane tabirle inanın daha hayırlı olur

Ben oğlum minicik bebek diye, elden ele dolaşmasın, milletin öpüp pis tükürüğüne bulaşmasın diye mevlit falan yapmadım. Kendim bile öpmeye kıyamıyorken. Siz de yapmayın yani ne saçma şey. İlla okutmak isteyenler camiye bağış yapıyor okutuyor, bebekleri milletin içine çıkarmadan. Altın takmak isteyenler yine getirdi sonradan. Zaten altın taktıklarınızın çoğu getirmeyecek onu da bilin de

Zaten geçti işte benim fikrim tam iki aylıkken yapmaktı onlar bu hafta istedi olmadı şimdi kv yaptıgı terbiyesizliğin üzerine kendi küsmüş. Bugün komşunun gleinine akıl veriyo kaynana kayınpeder kıymeti bilin onalr size bi zarar etmez bizimkiler böyle ediyo siz etmeyin diye akıl veriyodu.

İstiyorsan, istediğin zaman yap hazırla kayınvalideni de misafir gibi davet et. İlişkini de kes. Eşin bebeği alıp gidebilir ziyarete. Sen evde yokken de o gelebilir. Sana değer vermeyenle sen de ilişki kurma.

Son durum ne konu sahibi
Mevlütü yapmadım eşimin ailesiyle aramı açtım hepsi bana küstü. Eşim taşınacağız dedi kabullendi her şeyi. Her gün arkadşalarım bebek görmeye geliyo. Bebek seviyoruz komple. Kv benle konuşmaya çalışıyor ben konuşmuyorum. Oğlum da büyüdü ya çok tatlı yerim

Oh maşallah çok sevindim minnoşu öp benim için dee Arayı nasıl açtın peki

Aile apartmanindan cikin.
böyle insanlara aile apartmanından çıksanda uzaktan müdahale etmeye devam ederler mesela bende benzer şeyler yaşıyorum kv herşeyi organize edeyim yöneteyim ister alttan alttan verir gazı bakar benden yüz bulamaz eşime yanaşır ve istediğini yaptırır istediği olmazsada kusur bulur ama onu da kötü niyetinden söylemez asla hep iyi görünür nasıl başarıyo anlamış değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…