Beni kaynanamdan kurtar özleem

Mevlütün tek artısı toplu gelmeleri oluyor herhalde. Her misafire ayrı hazırlık yerine hepsini aradan çıkarmış oluyor. 😁
Dıger türlü de Hızmet etmez ki doguran.
Ben bısey yapmamıştım
Banane ben dogurmusum
Yiyecek isteyen yıyecegı alsın gelsin beraber yiyelim 😂😂😂

Dıger türlü de Hızmet etmez ki doguran.
Ben bısey yapmamıştım
Banane ben dogurmusum
Yiyecek isteyen yıyecegı alsın gelsin beraber yiyelim 😂😂😂
Bana çok nazlısın dediler bir hafta sonra bulaşık makinesine eğiliyodum çamaşır makinesine felan iki haftayı doldurudktan sonra çok rahat bütün işlerimi kendim ypatım millete çay bile verdim. Ay kız otur sen diyip yerlerinden kalkamayan misafiri ağırladım. En komiğide eşim bi gün bulaşık makineisni boşaltırken kv gördü diyoki yarı kırkın çıksın artık işlerini yapabilirsin. Eşim zaten yapıyor işlerini diyo oda diyoki makineisni boşaltır. 😂

Bana çok nazlısın dediler bir hafta sonra bulaşık makinesine eğiliyodum çamaşır makinesine felan iki haftayı doldurudktan sonra çok rahat bütün işlerimi kendim ypatım millete çay bile verdim. Ay kız otur sen diyip yerlerinden kalkamayan misafiri ağırladım. En komiğide eşim bi gün bulaşık makineisni boşaltırken kv gördü diyoki yarı kırkın çıksın artık işlerini yapabilirsin. Eşim zaten yapıyor işlerini diyo oda diyoki makineisni boşaltır. 😂
Leş

Ödlek eşim yeni yeni ikna oldu. Sürekli üstünü kapatıyordu. Bana hediyeler alıp sürprizler yapıp susturuyordu artık yok dedim bu numaralara karnım doydu. Şimdide o yaşlı yarın öbürgğn ölürse diye vicdanıma oynuyo dedim yarın ben ölürsem nolucak bana yaşattıklarınızla ben kaç senemi çöpe attım nolucak ömrümden çaldıkalrınız
Haklısn lohusayken senle çok uğraşmış kötü olmuş tabi

Hayır demek isteidğim yanlış yapıyolar bebek bakma konusunda sıfırlar ya geçen çocuga aşure verdi çocugun agzını açıp mendille temizledim ben kendi çocukalrımad averidm diyo. Yok işte burnunu tutup çekecem burnu güzel olsun diyo allah seni inandırsın eşimin burnu bi kaza geçirmiş gibi yamuk. Meğer bu yüzdenmiş. Doktorlar ne bilir ne bilir diyip bildiğini okuyo her banyosunda açocugun genzine su kaçırıp bana sen bunu üşütüyorsun diyo. Yoksa tbaikide kınayamam. Ne haddime. Demek istediğim bu
Aa çok yanlış yapiyo tabi ki saçmlamasın verme bebeğini sakın sende gelende odana kapan gitsin ne düşünüyorsa düşünsün

Bildiğiniz üzere aile binasında oturuyorum ve daha bir buçuk aylık bebeğimle kaynanamla savaşıyorum. Neyse bebek dogdu bizim kılıçlar çekildi bebeğin annesi benim kavgalarımız başladı. Ve bu savaşı ben kazandım kaynanam benden nefret etmeye başladı. Ama bebek ve oğlu için sürekli bize gelmeye devam ediyor kendince bi işin ucundan tutup peşine bana elli tane iş kitliyor. Durduk yere evime yemeğe misafir çağırmak gibi. Asıl konuya geliyorum.
Biz bebeğe kırk mevlüdü olutucaktık ben kırkı çıkınca bir hafta sonra okuturum dedim kv ameliyat olacakmış tamamen iyileşmesinid ebeklersek çok geç olurmuş bu hafta okut hemen dediler. Benim hazırlanmam imkansız. zaten hastalandık hastanelerdne çıkamıyoruz hep bir agızdan bi hediyelik al bide yemek tamamdır diye bagıra çagıra üzerime geliyolar. Şunu yapıcam, masa hazırlıycam dediğimde ne gerek var diye üstüme saldırdılar benim bütün hevesim kaçtı. Dedim tamam sizin deidğiniz gibi olsun. Bu sefer hediyelikte yaptırmam ona vereceğim parayla bir yere bağış yaparım dedim. Bunu duyan kv delirdi çıldırdı kaça kaça evine gitti. Eşim gece çalıştıgı için kız kardeşim benimle kalıyor. Akşam otururken kapı çaldı ama o kadar sessizce vuruyoki anlamadım bile heralde kapı çalıyo dedim (laf sokmaya gelmiş kv hediyelik için belli yani hırsından) koşarak kapıya gittik kardeşimle kv koşa koşa aşağı iniyor. Bir yandan da bagırıyor. -Ben geldim kaç saattir kapıyı çalışıyorum açmıyorsunuz g.zekalılar vs vs gitti. Ben kucağımda bebek kardeşim agzı açık kaldık öyle. Eşime ertesi gün hesap sormak için yanına gitti eşime küsmüş konuşmuyo. Bende mevlüt felan yok benim evime gelen misaifre g.zekalı diye bagırıyo bende onun misaifirni evimde ağırlayamam dedim iptal ettim. İlk bebeğim di bütün hayallerim çöp oldu eşimde gelmiş o kadar kişinin bebeğine gititk altın takacaklardı gelip takmayacaklar oda çöp oldu diyo. Bi moralim bozuldu. Kv le konuşmuyoruz şimdi ameliyatta olacak gitmiycem iyice kavga gürültü kızlarınıda bana küstürmüş bir haftadır bir tanesi bile bebek nasıl diye sormuyo bile.
Allahım evlerden ırak. Nasıl insan bu kadın yahu... Bosver görüşme kapıyı dahi açma. Kaostan besleniyor resmen..

Allahım evlerden ırak. Nasıl insan bu kadın yahu... Bosver görüşme kapıyı dahi açma. Kaostan besleniyor resmen..
Sorsan kendisi melek. Bi insan oturdugu heryerde kendini bu kadar övğyorsa övündüğü herşeyi yapıyordur. Geçen durdu durdu ben kimsenin evini karıştırmam dip köşesini bilmem dedi bir hafta sonra eltim anahtarını bırkamış kadının dip köşe bırakamdan evini karıştırmış evin kilerindeki içeceklerin hesabını kadına soruyor. ben şok. Ya sen onalrı nasıl buldun.

Sorsan kendisi melek. Bi insan oturdugu heryerde kendini bu kadar övğyorsa övündüğü herşeyi yapıyordur. Geçen durdu durdu ben kimsenin evini karıştırmam dip köşesini bilmem dedi bir hafta sonra eltim anahtarını bırkamış kadının dip köşe bırakamdan evini karıştırmış evin kilerindeki içeceklerin hesabını kadına soruyor. ben şok. Ya sen onalrı nasıl buldun.
İnsanlar bu kadına güvenip nasıl anahtar bırakıyor acaba.. İnsallah sizin evin anahtarı yoktur

İnsanlar bu kadına güvenip nasıl anahtar bırakıyor acaba.. İnsallah sizin evin anahtarı yoktur
Var ben evden çıkarken ekstra oda kitliyorum anahtarı ben vermedim. Bendne önce yedek anahtarı almış ben tahmin ettim ama saklıyordu kp bi gün deidki senin anahtarın var kv de. Yalanladı yok yok felan dedi kp getirid bak bu dedi gösterdi. Taktın ya geçen gün anahtarlıgına diyor. Bi gün benimde yatak odama gircekken odanın kapısnı kitli görüp beni aradı sen niye odayı kitledin havalandırıcaktım dedi. Telefonu suratıma kapattı bir buçuk ay konuşmadık.

Tabikide öyle ama eşimin kardeşlerine altın taktık biz hep. Eşimin gözü onlarda yoksa benim ailem altında taktılar beni kaç kere alılveirşe götürüp bebegin büyük küçük tüm ihtiyaçlarını aldılar. Her gelişinde babam benişin cebine para koyar. Bide benim ailemin maddi durumu iyi değil eşiminki iyi ama bize yapmazlar
Bırak eşin düşünsün kardeşlerinin altın getirip getirmeyeceğini, sen işlerine karıştırma onları.
Ben götürdüm o da getirsin devri kapanalı çok oldu, inşallah getirirler ne diyimm

Tabikide öyle ama eşimin kardeşlerine altın taktık biz hep. Eşimin gözü onlarda yoksa benim ailem altında taktılar beni kaç kere alılveirşe götürüp bebegin büyük küçük tüm ihtiyaçlarını aldılar. Her gelişinde babam benişin cebine para koyar. Bide benim ailemin maddi durumu iyi değil eşiminki iyi ama bize yapmazlar
İyide bana altın takan birine altın götürmem için mevlüt okunması şart degilki. Alır altınımı veririm uygun bir zamanda. Hele ki kardeşlerinden bahsediyorsun. Mevlüt okunmasa amcaları halaları bebek hediyesi vermeyecekmi yani?

X