Beni kaynanamdan kurtar özleem

Mevlütün tek artısı toplu gelmeleri oluyor herhalde. Her misafire ayrı hazırlık yerine hepsini aradan çıkarmış oluyor.
Dıger türlü de Hızmet etmez ki doguran.
Ben bısey yapmamıştım
Banane ben dogurmusum
Yiyecek isteyen yıyecegı alsın gelsin beraber yiyelim

Dıger türlü de Hızmet etmez ki doguran.
Ben bısey yapmamıştım
Banane ben dogurmusum
Yiyecek isteyen yıyecegı alsın gelsin beraber yiyelim
Bana çok nazlısın dediler bir hafta sonra bulaşık makinesine eğiliyodum çamaşır makinesine felan iki haftayı doldurudktan sonra çok rahat bütün işlerimi kendim ypatım millete çay bile verdim. Ay kız otur sen diyip yerlerinden kalkamayan misafiri ağırladım. En komiğide eşim bi gün bulaşık makineisni boşaltırken kv gördü diyoki yarı kırkın çıksın artık işlerini yapabilirsin. Eşim zaten yapıyor işlerini diyo oda diyoki makineisni boşaltır.

Leş

Haklısn lohusayken senle çok uğraşmış kötü olmuş tabi

Aa çok yanlış yapiyo tabi ki saçmlamasın verme bebeğini sakın sende gelende odana kapan gitsin ne düşünüyorsa düşünsün

Allahım evlerden ırak. Nasıl insan bu kadın yahu... Bosver görüşme kapıyı dahi açma. Kaostan besleniyor resmen..

Allahım evlerden ırak. Nasıl insan bu kadın yahu... Bosver görüşme kapıyı dahi açma. Kaostan besleniyor resmen..
Sorsan kendisi melek. Bi insan oturdugu heryerde kendini bu kadar övğyorsa övündüğü herşeyi yapıyordur. Geçen durdu durdu ben kimsenin evini karıştırmam dip köşesini bilmem dedi bir hafta sonra eltim anahtarını bırkamış kadının dip köşe bırakamdan evini karıştırmış evin kilerindeki içeceklerin hesabını kadına soruyor. ben şok. Ya sen onalrı nasıl buldun.

İnsanlar bu kadına güvenip nasıl anahtar bırakıyor acaba.. İnsallah sizin evin anahtarı yoktur

İnsanlar bu kadına güvenip nasıl anahtar bırakıyor acaba.. İnsallah sizin evin anahtarı yoktur
Var ben evden çıkarken ekstra oda kitliyorum anahtarı ben vermedim. Bendne önce yedek anahtarı almış ben tahmin ettim ama saklıyordu kp bi gün deidki senin anahtarın var kv de. Yalanladı yok yok felan dedi kp getirid bak bu dedi gösterdi. Taktın ya geçen gün anahtarlıgına diyor. Bi gün benimde yatak odama gircekken odanın kapısnı kitli görüp beni aradı sen niye odayı kitledin havalandırıcaktım dedi. Telefonu suratıma kapattı bir buçuk ay konuşmadık.

Bırak eşin düşünsün kardeşlerinin altın getirip getirmeyeceğini, sen işlerine karıştırma onları.
Ben götürdüm o da getirsin devri kapanalı çok oldu, inşallah getirirler ne diyimm

İyide bana altın takan birine altın götürmem için mevlüt okunması şart degilki. Alır altınımı veririm uygun bir zamanda. Hele ki kardeşlerinden bahsediyorsun. Mevlüt okunmasa amcaları halaları bebek hediyesi vermeyecekmi yani?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…