Benden 11 yaş büyük ve dün akşam ondan hoşlandığımı anladı. Şimdi ne yapayım ?

açıkçası yemeğe çağırdığında kankam ve sevgiliside öle demişti.dilek bu adamda bişiler var sanki diye.ama stajer lafı ve ilerde x abim demişti dersin lafında resmen beni sınadı aslında.ama bene hiç tepki yok.belli etmedim bozulduğumu ama bozuldum yani.msnden silmedim.ama hep çevrımdışıyım şuan ve o hala yok.dikkatimi çekti nedense.yarın okulda sınav var.ancak çrş akşamı 11gibi msnde grşbiliriz belki.o bişi yazmadan yazmam ama bişi sorarsada ne baklası der aaayy gene annem çağırdı der kaçarım artık :1closedeyes:

kızlarr bu arada günlük burcum bile zamana bırak diyor bana :))

Bugün herşeyi içinizde biriktirerek bir yerlere varamazsınız. İçsel sesinizin doğruluğu, çevrenizdeki olayalara bakış açınızı olumsuz etkileyebilir. Güvensizlik duygusu yaşadığınız zaman, herşeyi zaman bırakın ve bekleyin. İlahi adalet size istediğiniz sonucu verecektir. Adalet duygunuzla bugün içli dışlı olacaksınız.

canım hayırlısı olsun
ama deminki yazımdada dedigim gibi çok da heveslenme belki tam terside olabilir o dedigi laflar seni sınamak için degil gerçekte olabilirr
annem çagırdı diyede kaçma ozamnda belli olur ne baklası der başka konular açılırsa konuş konuşursun
merakla sonuçları bekliyoruzzz

Valla resmen çocuk gibi davranışlar bunlar.:1closedeyes:
Biraz büyüyün

dilekcim adam çok malın gözü bir tipe benziyor. zaten genç yaşta müdür olmasından da belli. bu adama yakınlaşmaya çalışan çok kız vardır. benzer bi olayı yaşadım. hatta başta aynı ortamda bulunmanın rahatlığıyla çok yakın davranıp ilgi gösterip sonra alakasız tavırlar içine girerler. çünkü bu adam belli bi kariyer sahibi ve tipinden pek bahsetmemişsin ama hele bir de yakışıklıysa tamam bitmiştir olay. baş etmek çok zor. hislerini daha fazla belli etmemeye çalış. msn de bırak o selam atsın. muhabet sırasında da o 3 yazarsa sen 1 yaz. mesafeni koru canım sonradan üzülme.

dilekcim bence de biraz gaza basmalısın canım
çocuğun niyeti ağzından laf almak belli
ya oda hoşlanıyor senden teyit almadan açılmak istemiyor ki böyleleri burnu düşse eğilip almaz

ya da yine ağzından laf almak istiyor sırf merakını gidermek adına.

her iki türlüde kendinden emin.belki bişeyler hissediyor ama bacayı sarmadığı için üstüne düşmüyor..

eğer kendini kaptırmayacaksan msn de vs. muhabbetini yap bence

lafı aşka meşke getirmeden

tabi kendini tutman gerekecek

bunu yapabilirsen iş anlamında olsun arkadaşlık anlamında olsun bişeyler kapabileceğin biri hırslı ve başarılı olduğuna göre.olaya bu açıdan da bakabilirsin .gamyoncuiremsu

diyeceğim şu ki
bence başindan savma
sende kendinden emin ol,tutarlı davran ve senin duygularını açığa vurmak istemesine engel ol.
sende 21 yaşindasın tatlım
ilköğretimli değilsin ki bu kadarını beceremezsin diyelim dimi...a.s

laf dönüp dolaşıp romantik konulara gelirse de yap makaranı işte(sululuğa kaçmadan )
belli etmeden onun bakış açısını öğreniver aşka,ilişkilere,evliliiğe,hayata.
ne çok soru sorarak
ne de kendi rengini belli ederek
merak etmek bi zaman sonra kendi kendine açılma ,anlatma ihtiyacı hissedecek eğer cidden bişiler varsa onda.
takipteyim

bncede egr adam tekradan bakal var agzında söle derse ozman yooo sana ole gelmiş de.bişi değildi demk isetdıgım de.adam senden ondna hoşlandıgını duymk istemiş.sendne hoşlansa bu sekılde yaklaşmazdı canım.ona senden duymk istedıgınıs akın söelme.zamana bırak bak eger o sana gerı donerse yanı msnde facebokkta yada cepte ozman konuş diğer turlu mesla msnde gördun slm yazma ha döner sana slmyazrsa aa farketmedım msnyı açtım ama kımvarkım yok bakmadım biiler arştıryodum de :)

annem cagırdı der kaçarım dmeişssin ole aypma ozman sana kucuk kız muamelesı yaapr canım

sahsen hoslaniyor olsam bile asla bi erkegi "basbasa" bi yere davet etmem. Zaten onda bisey olsa benden once atlar diye dusunurum, erkekler pek beklemez cidden hoslaniyorsa.

Bu adam seni kucuk sirin kiz olarak goruyor ve senle takilmayi eglenceli buluyor olabilir bir de bence etrafa da hava atiyor kizlar beni suraya cagiriyor buraya cagiriyor falan diye. Telefondaki arkadasina "stajer beni yemege cikardi" demesinden bariz belli.

Lutfen kendini kullandirma ve agir ol.

o kadar çok belli etmişsinki msn deki konuşmalarınıza bakarak ben bile anlardım yani! :)) neyse sen yeteri kladar belli etmişsin,artık onda sıra eğer ondada bişeyler varsa,ama çok anasının gözü bu,herşeyin farkında durum hoşunada gidiyor,ilgin yani!seni çocuk yerine koymasına izin verme,kaç,kaçan kovalanır,msn de falan denk gelme onunla,olduki denk geldin onu görünce meşgule al,yazarsada şu anda musait değilim de geç!
yaş meselesine gelince benimde aramda eşimle 11 yaş var,çok değil yani,hem ne mutlu ona çıtır kız bulmuş. :)) havasını atıyor işte.

stajer beni yemeğe çıkardı demeside bir tuhaf,acaba bu şekilde söyleyerek arkadaşına havamı atmaya çalıştı,ben olsam bir arkadaşla dışardayım derdim,sonuçta telefondaki senin ne yaptığının ayrıntısını bilemezki!

Son düzenleme:
Afedersin ama bu adam bu kadar anlama kıtlığımı yaşıyor ilkokuldaki çocuğa bu tavrı sergilesen anlar neyin ne olduğunu ama bir o anlayamamış:))))))))))

malen arkadaşımız benim demek istediklerimi belirtmiş zaten söylenecek söz kalmamış..........sositososito

11 yaş öle olmaz denecek sınırlar içinde değildir. bence neden olmasın.. sen sadece giyimine özen göster, gözlerinin içine bak. tavla kısaca. sana karşı birşeyler hissetmese ne işi var yemekte. gerçi dalga geçer gibi 'beni görünce heyecanlandınmı' demeside ilginç. kendini beğenmişmidir nedir.. sonuçta erkek yani zaafı kadınlar sırnaşık şey çıktığı yok, sende onu seviyorsun.. açık açık söyleme ama ima et onu aşık et yapacak başka birşey görünmüyor ve asla bu adam 3 lira 5 lira maaş alıyor bana bakmaz deme..

çünkü o genel müdür ama senin daha önünde yıllar var müdürlerin müdürü olabilme imkanın var. kaldıki hep kızarım o bana bakmaz bu bana bakmaz denmesine sonuçta o da insan sende.. psikoloji hocamız anlatmıştı bi tek Türkiyede varmış insanları yaptığı işe göre değerlendirmek siz bu yanlışı yapmayın derdi. kolay gelsin a.s.

benden holanıyorsa bile saçma gururu çok yanlış.gerçi adam 31inde.davranışları oturmuş ağır vakur bişi.ama şu tavrı sinirimi bozuyor.resmen ladese tututştuk ya.bakalım ilk kim konuşacak..
beni msnde gördüğü ilk an bekler ben lafı açayım diye.sonra direk ee dilek nerde kalkdık hadi çıkar şu baklayı der.direk konuşur o hiç lafı dolandırmaz.harbiden anasının gözüdür o kaydirigubbakcemile3

3ay setrviste gittiğimiz zmanlar aşk evlilik kafasnın içini öğrendim.ona göre kadın bağlı olmalı.ve erkeğin sözünü dinlemeli.hür evlilik diye birşeyden bahsetmiştim ya ona göre evlilik eğlenceli olmlaıdır.eşinle sevgili gibi olmalısın.o büyü bozulmamalıdır der.zaten bu sözleri hoşuma gitti yaa...:1closedeyes:

mademki akıl oyunu istiyor o zaman bende ona oynarırım.ama bütün ablaların dediği gibi kendimi çekicem ondan.
gerçi bi abla demişti küçük şirin bi kızla vakit geçirmeyi seviyordur belki diye.hoşlanmıyor ama yakın ben açıkçası böle bişi düşünüyorum kafamda.

annem cagırdı der kaçarım dmeişssin ole aypma ozman sana kucuk kız muamelesı yaapr canım

annem çağırdı muhabbeti şu.bnm annemle ciddi sorunlarım var daha doğrusu ailemle.kız olduğum için beni pek sevmiyorlar.annem kaç kere msndeyken elektirik şartelini indirmiş pc mi yakmıştır.ki oda sorunlarımı biliyor.eylülde gittimde epey konuşmuştuk.yine annem çağırdı dersem iyi bir bahene olur.
ayrıca biz bu konuyu nie msn de konuşuyoruzki?msnde konuşulacak kadar basit değil.ben bi erkek olsam çağırırı yüzyüze konuşurum.hiç....
harbi odun bu..:1closedeyes:

birde şunun yüzyüze bir göreyim.nsl bi tavrı var die merak ettim o yüzden çağırmıştım ama ben kahve içmeye dedim hani 1 saatliğine o beni yemeğe çıkarttı.doğrusu buydu.
üstteki ablaya yazdım.büyük ihtimal ona güzel vakit geçirten küçük şirin kızım ben.birde hava atmayı sevebilir.çünkü 31imdeyim ama evde kaldım bunalımı var kafasında ki kabulde ettibunu.telde belki arkdşı gel görşlm dedi o yüzden dedi belki ama sonuçta işin aslını demedi odun.

karşımda tam anasının gözü bi adam var.harbiden çok dikkatli olmam lazım... :teselli:

hem ne mutlu ona çıtır kız bulmuş?allah ney etmesin seni kaydirigubbakcemile3

kaçan kovalanır çok doğru söz.normalde ben aceleci ve çok doğrucuyumdur.evladım gel buaraya gel evladım ben sana aşıüım sen?yokmu hadi eyv der çeker giderim.ama hepte avucumu yalarım!bu sefer sabretçem kaçan kovalanır madem.şimdi o kovalasın..:1closedeyes:

üzgünün ma abencede bişe yok onda sana karşı bu dostluğu kaybetme derim inan dost çok zor bulunan bişe bak kafa adammış sohbetini et dertlerini paylaş ama o gözle bakmayı bırak daha çok gençsin karşına başkalarıda çıkar

vayyy bu nee yaaakaydirigubbakcemile3 ee sonucu yok mu bunun:sm_confused:gamyoncuiremsugamyoncuiremsu

canım bencede anlamış.sende açık yürekli davran doğruyu söyle.bilinmez belki ondada bişeyler vardır sana karşı

aaaaaaaaaaaaa durun çok önemli bişeyi unuttum msn konuşmalarında hani adama ağız açtırmıyordum o ara dilek seninle bi anlaşma yapalım demiş.
eğerki denk gelirsek ona baklanın ne oldunu sen biliyorsun.o yüzden konuşmaya gerek yok desem ve şu anlaşma neymiş.şartlarını söyle.ve karşılığında ne istiyorsun diye sorsam? çok cesur bi çıkış olurmu?

ve o akşam msnde saçma die kestiğim kısımda bi konuşma vardı.ona ayrıdlığın kız ardkşın o resimdemiydi die sordum.bi resmi kaldırmıştı topluluk halinde çekilmiş bi resim.oda bnm hayatımdan bir sürü kii girdi çıktı.izleri kaldı ama hiç biri için üzlmüyorum ben önüme nakıyorum demişti.bende aynen bendensin demiiştim.ona bende ilişkilerime başlarken çok ii düşünürüm aylarca.ve ayrılık kararını alan hiç ben olmadım hep kendimden emindim demiştim.oda söyleyeceklerin bitimi başka bişi kaldımı demişti.bu lafımda sanki ona msj gibi olmuş aslında..CADIARZU

ya aslında açıkça desem...
çeşke sen böyle oyun oynamasan,herşeyi açık açık konuşabilsek desem....
çeşke diyebilsem....:teselli:

bence onda bir şey yok...seni kendine hayran küçük kız olarak görüyor olabilir, muhtemelen bu da hoşuna gidiyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…