Benden 11 yaş büyük ve dün akşam ondan hoşlandığımı anladı. Şimdi ne yapayım ?

sen sansini denemissin.simdi birak bakalim olaylar nasil gelisecek.

ANALİZ RAPORU
1-Adam...sengözlerimebaksanab mevki iyi ,gelir iyi karizma yerinde yani elini sallasa ellisi ve bence elli değilse bile 20 garanti var...ve ilgiden hoşlanıyor senin ilgini çektiğinin farkında oynuyo..dikkat böyle tipler birtaneyle yetinmez..moralin bozulmasın ama sna göre değil okuduklarımdan ve hayat tecrübemden bu kanıya vardım
2 -kız...cenesi düşük ,ilgiye ihtiyacı var kaydirigubbakcemile3
aman yolun daha basıdasın 20 yasındasın kapılma kendini cek ve aslada itiraf etme

okuyamadım canım hepsini ya..kafamçokkarıştıüzgünüm...benneyaptımki başka bi topikde inşallah yorumlaşırız..a.s.

2 -kız...cenesi düşük ,ilgiye ihtiyacı var

allah ileğini vermesin.doğru çenem baya düşük! kaydirigubbakcemile3

bu arada hepinize teşekkür ederim.hepinizle aynı fikrdeyim.bu adam beni süründürmeye çalışıyor.ha bu arada zaten yeterince uzun oldu dahada uzatmıyım die yazmadım ama bi kaç şüpheli hareketide oldu.mailin bi tanesinde işte kız ardkşım yok.msn nie boşta kız arkdşım yok die boştadır belki.sen bnm gözümde küçük bi kız deilsin kocaman bi genç kızsın.beyzademizde biraz kaşınıyor aslında.heleki o yemek tam şey oldu.resmen başbaşa yemek yedik yaa

neyse normalde şuan msne gelir ama yok demekki işleri uzadı.9da çıkar işten.10da falan msne gelir.zaten o sattede ben msnde olamam.beklesin dursun odun.1.5 senedir ben sürünüyorum birazda o sürünsün! :1closedeyes:
ceb numaram var.çok merak ediyorsa dilek gel buluşlım der bana.o zaman bakarız.
ben dün resmen şiir okudum adama.yani hakikaten bi seni seviyorum demediğim kaldı.artık o yapsın bişiler.beni süründürmeye çalışıyo ama sürürnen kendisi olucak yani :1closedeyes:

ağırdan sat kendini bacım..adam mevki sahibi bi tip olabilir ama sen de liseli kız değilsin..
sana ağzındaki bakla ne diye sorduğunda..
hatırlamıyorum bile o gün konuştuklarımızı pardon konu neydi diye geçiştir..
msn'e girdiğinde çevrimiçi olsan bile hemen dalma muhabbete..bırak o başlatsın..
yok başlatmıyorsa abimiz başka denizlere yelken açmış olabilir..sengözlerimebaksanab

bazı erkekler. hele,hele sürekli ciddi ortamda kalmaya maruz kalmışlarsa...sevimli konuşkan kadınlardan hoşlanabilir..sende benim gibi neşeli bir yay burcusun galiba...bence olmaz diye bir şey yok ama kendinle, oynatma adamı.. dikkatli ol

okuyamadım canım hepsini ya..kafamçokkarıştıüzgünüm...benneyaptımki başka bi topikde inşallah yorumlaşırız..a.s.

olayıon özeti şu:ben staj yaptım yerde bi adamla tanıştım.benden 11 yaş büyük.yakışıklı cana yakın cazip bi tip.adamdan hoşlanıyorum.ama son 1 aydır baya sıkı fkı olduk.çünkü ondan şüpheli bi kaç hareket gördüm.beni yemeğe çıkarttı iş çıkışı.neyse akşam msnde dilek dilinin altında bi bakla var ne anlatmaya çalışıyorsun dedi.ve tamda orada annem geldi pc yi kapattırdı.şimdi laf oarada kaldı.ama adım gibi eminimki adamda zerre hoşlanma yok.sadece kafamı karıştırdı odun! kaydirigubbakcemile

şimdi ne yapıyım diye soruyorum.herkeste bana madem ilgini belli ettin adama.şimdi kendini geri çek bakalım ne yapacak diyorlar.

özet bile 1 paragraf oldu yaa kaydirigubbakcemile3

ayy durun ben size o akşamki msn geçmişini yazayım!

23:27) dilek: o 9bin SORUYU gerçekten merak etmiyormuşsun
(23:27) dilek: :)
(23:27) x: ediyorum
(23:27) x : :)
(23:27) dilek: 15DK DIR MSNDEYİM
(23:27) dilek: İNSAN ATLAT HEMEN
(23:28) dilek: ne sabırlı adamsın
(23:28) dilek: atlar
(23:28) x : öyleyimdir :)

23:30): evet 9000 bin soru var
(23:30) : ilkinden başla
(23:30) dilek: bişi desem çoğu aklımda deil
(23:30) dilek: ya aslında bnm niyetim muhabbeti açıp ondan sonra sormaktı
(23:30) dilek: direk sormak biraz özel
(23:30) dilek: ayıp olur die
(23:30) : açtın işte
(23:30) : şimdi sorabilirsin demektir
(23:30) dilek: ama öle bişiki tam muhabbeti açıyo ya sen gidiyom ya ben
(23:31) dilek: ya hiakten ancak mahşerde yakalıcam seni!
(23:31) dilek:
(23:31) : bence şimdi hazır yakalamışsın
(23:31) : bu fırsatı kaçıtma

bnm saçma sorularımda resimlerini kim çekti.işte o tatilde giydiğin mayo çok kötüydü.çok aradınmı falan :))

23:49) : bana söylemek istediğin her şeyi söyledin mi peki
(23:49) : anlatmak istediklerini
(23:49) : bak seninle
(23:49) : şöyle bir anlaşm yapalım
(23:49) dilek: haa bişi daha
(23:49) dilek: bnm jeton sonradan üşer ya hep
(23:49) dilek: hani ben neskafenin parasını unutmuştum yaa
(23:49) dilek: :)
(23:50) dilek: msjıma karşılık olarak
(23:50) : ee
(23:50) dilek: ee??
(23:50) dilek: :)
(23:50) dilek: beni görünce heyecanladında ondanmı falan yazmıştın ya sonradan dank eytti sanki biraz alaylı yazmışsın ya
(23:51): yaw ne alayı
(23:51) : öylesine yazmıştım
(23:51) : espri yani
(23:51) dilek: hee
(23:51) dilek: eyi
(23:51) : ?
(23:52) dilek: iyi yani
(23:52) dilek:
(23:52) : :)
(23:52) : sorun yok o zaman
(23:52) dilek: sabaha kadar gülücük
(23:52) dilek: :)
(23:52) dilek: :)
(23:52) dilek: şekilinde
(23:52) : dilek
(23:52) dilek: hee dinliym
(23:52) : sen bana ne anlatmak istiyorsun
(23:52) : sanki dilininaltında bir bakla var
(23:53) dilek: annem
(23:53) dilek: kızdı gene
(23:53) dilek: çıkıcam
(23:53) dilek: ama ya şimdi söylenicek bişi deil
(23:53) dilek: belki ilerde sölerim yada hiç sölemem
(23:53) dilek: herşeyi zamana braktım ben
(23:54) : dilek
(23:54) dilek: bütün hayatımı
(23:54) : dur hele dur
(23:54) dilek: annem şarteli indircem dioo
(23:54) dilek: gitmlym

dilek yazan bnm adamın ismini diliğim için o boşluk şeklinde.
23:54 : dur hele dur gibi

hadin kolay gelsin :))

bu adam var ya. herşeyin farkında. okudum şimdi. yazışmanızı...... ama şunu düşünüyorum... oynuyor... bu işten de acaip zevk alıyor. ve çok soğukkanlı...

Hımmmmm.......! Ya cnm adam anlamış zaten, ki senden belli etmişsin oldukça..Zamanla ne olur göreceksin artık...
Sen niye, adam kesinlikle benden hoşlanmıyor biliyorum, diyorsun?

bence uzak dur bana adam felegin çemberinden geçmiş gibi geldi..bi de yazında istedigiğim hür evliliği onla yasayabilirim yazmışsın hür evlilik derken eclilik hür olmaz bagımsız yasayamazsın..
bi stajer yemege cıkardı beni demesi cok garip bir arkadasımla yemekteyiz diyebilirdi..gerçi sen kahveye davet etmişsin...dikkat et duygusal boşlugunu doldurma adamın canım sonu belli olmaz daha yasın küçük..

dilek_88 okudum canım zamana bırak sen yapacanı yapmışsın zaman herşeyin ilacı gerisi ondan gelsin aşk cesaret sevgi yürek ister

Sizin birşeyleri net olarak anlatmanız gerekmiyor; o zaten herşeyi hissediyor.
Ama böylesi hoşuna gidiyor bence. Sizi konuşmanız için bir şekilde yönlendiriyor.
Sanki işin eğlencesinde. Bence uzak kalmakta en azından daha fazla ilgilenmemekte
fayda var. Bakalım gerçekten ilgisi varsa bu kez o dile getirir.
CADIARZU

Dileeekkk Yavrucum ablasi bitanesi,annem bak iki seyine kiziyorumklava:

1-Bu tür erkeklerle cok gevezelik yapmayacaksin(cocukca yani)

2-Olgun bir kiz gibi davranacaksin ki(bu tipler olgun kisilikleri cok severler)

3-Arada simariklik yaparsin,muhabbet edersin tamam,da hergün hergün cocukca konusmak bütün erkekleri bogar..Muhabbetine yetisemez..

4-Msn konusmalarina baktin adam 6 kelime yazmis masallah senin dil papuc gibi konudan konuya atlamissin..Adamin o 6 kelimeside havada ucusmus.

5-Biraz kendini geri cek (ablalarinda bunu diyor)ama onu denemekten,de geri kalma.
Hoslandigini belli etmissin zaten yada kurnaz adam anlamis biraz.

6-Böyle odunlar havali olur ondaki havadan sende,de olsun be yavrucum demi..şakkıdı​

ahaha en az benimki kadar uzun yazmışsın.rekorumu mu geçmeye çalışıosunsırnaşık şey
bide kusura bakma ama cok sacma geldi bana bunlar,ortaokula mı gidiosun?ağırdan sat kendiniyani.bence bişi olmaz aranızda...

Son düzenleme:
Hımmmmm.......! Ya cnm adam anlamış zaten, ki senden belli etmişsin oldukça..Zamanla ne olur göreceksin artık...
Sen niye, adam kesinlikle benden hoşlanmıyor biliyorum, diyorsun?

belli yani hoşlansa oda bişiler belli ederdi şu 1 ayda yani..

beni yönlendirdiğini düşünüyorum bende.pusuya yatmış tilki gibi.yemi veriyor ondan sonra bnm ortaya çıkmamaı bekliyor sanki.biraz tuhaf bi benzetme oldu ama düşüncem bu :)

tmm ablacım söz frene basçam.zaten arara ara gelip msni kontrol ediyom.hala yok.tahmimnce o beni yine carefourda çalıp 10da işten çıkar.11de msne gelir die bekliyor.
ya gevezelik yaptım.ama ben sonda konuştum.normalde fırsat veriyom onada konuşsun die :)) ama size özellikle o kısmı göstermek için ayırmıştım.birde ne bieyim içimde knşçk şeyler birikmişti.hep böle okul nsl dilek.ee işler nsl x abi muhabbeti vardı.biraz heyecena katayım dedim olaya :)

zaten kesinlikle geri çekeceğim.sabretmeyide öğrendim zamanla.ya birde ne bileyim 1.5senenin sonucu herhalde içimde "e adam artık anla yani!" gibi bir bıkkınlık vardı.birazda bilerek belli ettim.

sonuca gelirsek.isterse mail atar.isterse iş çıkışı çalıştım yere carefoura gelir(tatilde part time bayrampaşa carefourda çalışıyorum.belki tanırsınız beni çok konuşmamdan kaydirigubbakcemile3 ) olmadı cepten msj atar.bana çok rahat ulaşır yani.

ama ben size ne olcağınıda söyleyim.hiç tepki vemicek.aradan bi ay geçer.bu bi anda msnde gördünde 1 ay önce nerde kalmıştık hadi anlat şu baklayı der.ki bende neydi unuttum der sepetlerim.hayatımı kendim üzerinde kurdum ben.onun üstüne deil.açıkçası olmaz diyede oturup ağlayacak değilim :1closedeyes:

doğal halim bu cnm kaydirigubbakcemile3 bende biliyom bişi olmıcanı ama şimdi adamı başımdan nasıl sepetliyim die soruyom.doğru biraz coştum ama artık anla yani be adam demek için.

ben diyeceklerimi dedim gerisi ona kalmış...

canım hikayeni okudum sonucunuuda meakla bekliyorum
sana söylemek istediklrime de gelirsek sen çok belli etmişsin zaten ona karşı hislerini
ama bence oda sanki boş degil gibi nedeniise
bir seninle zman geçirmekten kaçınmamiş yemek olsun pc başında olsun eger onun aklındanda öyle şeyler geçmeseydi bence seninle zman geçirmezdi ve yemekte arkadaşından telefon gelicence
hiç stajer kız o yemege çagırdı lafları felan senin tepkini sınamışta olabilir bu laflarıylaa
ama tabiiii tam terside olabilir
arkadaşlar yazmışlar çok üstüne düşme bende katılıyorum ama birdende msnden silip mesajlara cevap vermemekte resmen ondan bişey görmedigin için kaçmış olmandır buda fazlasıyla dikkat çeker
üstüne çok düşme ama kaçmada sadece ondan bişiy gelene kadar arkadaşca davran ve çok içine düşme
bugün yada sonra görüştügünüzdede yo ne baklası der geçiştirirsin
inşallah hayırlı bir şekilde sonuçlanır ya arkadaşça yada sevgülüce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…