Benden 11 yaş büyük ve dün akşam ondan hoşlandığımı anladı. Şimdi ne yapayım ?

11 yas huhhhhh,amannnnnn o benim pesime dussun ben neden onun pesine dusucemki derdim ben hic gelememmmmmm......birdefa yas farkida cok fazlaaa......

bence onda bir şey yok...seni kendine hayran küçük kız olarak görüyor olabilir, muhtemelen bu da hoşuna gidiyordur.
ben de böle düşünüyorum ...
onunla beraber olmak için olgunlaşmana gerek yok daha 19 yaşındasın ve bir daha bu yaşta olmıcaksın bence yaşına uygun davran...
bi de hislerini çok iyi tanımla hayranlıkta bazen aşk gibi gelir insana...

evt nihayet 2 gecedir msnde olmayan adam geldi..
ben çevrım dışıyım bişi yazmıyom.dediğiniz gibi kendimi çektim artık.herşeyi açık açık konuşmak yerine böyle liseli çocuk oyunları beni sıkıyor.ihtimaller içerisinde boğluyorum senağlama
evde sürekli annemle sorun yaşıyorum.iş zaten yorucuydu geçen hafta carefordaki part time işi diyorum yani.yani ne bileyim çok bunladım hiç birşeyle uğraşacak halim yok...

Çevrimiçi olup hiç selam filan yazmasan daha iyi bence...Msn'e girdi ama birşey yazmadı bile bana der...

Bencede Cevrim ici ol ama hic bir sey yazma :) ve kendini meskul olarak ayarla arada bir de:KK66: bisi derse meskulsun falan diye de hayranlarim rahat birakmiyo filan diye:p

oynamak istiyorsa,oyna sende
ama........

1) asla kankası gibi davranma

2) fazla sohbetin her erkeği sıkacağını düşünüyorum,malum erkekler ilgi duyacakları kadınları sohbet ederken hayal etmezler.

3) ağırdan sat,emin ol daha fazla şay hayal edecektir seninle ilgili.

4) biraz kaç,kovalasın,bırak abklayı kendisi çıkarsın.

5) duruşun yaşını bastırsın,bu seni daha istenir kılar

not(aşk uzmanı gibi oldum,noluyo bana ya-tatlicadiarzu-)

kızlar sizden sonra msnden çıktı.1 dk sonra ben girdim msne.nsl olsa gitti die.ve iletime.gidişini ağalayarak izledim yazdım.ki hakikaten akşam çok doluydum.ona söylemek istediğim o kadar çok şey varki.ama hiç bişi diyemiyorum.hakikaten ağlamaklıydım msnde.ben msne girdim ya.adam 5 saniye sonra geldi! :1shok:
ve bnm başımın değişmez belası annem geldi kapat şunu çabuk die bi bağırdı.mecbur kapattım yine o akşamki gibi..(20 yaşımdayım hala çocuk gibi azar iitiyorum kadından!)

şimdi adam hakkımda ne düşünecek kimbilir?arkamdan ağlıyor ama nie konuşmuyor bnmle.cesaretimi yok falan.yine baya bi kafası karışmıştır... :çok üzgünüm:

Son düzenleme:
canım hemen çevrimci olmuşsun az bekleseydin bide ilerine öyle yazmasaydın daha iyi olurdu neyse olan olmuş bakalım bu işin sonu ne olacak umarım dilekcim bu işin sonun üzülmezsin canım :)

sadece yüeğinin sesini dinleme birazda mantığını kullanmay çalış derim ..canım

bazı şeyler sadece kalple düşünülür onla halledilmeye çalışılır ..ne yazıkki bi zkadınlar için geçerli bu -tatlicadiarzu- erkekler yürek açısından düşünmezler ..

Ben sana gercek bır ornek verıyım, annemle babamın arasında 11 yas var 30. yıl donumlerını yenı kutladık.
nıye bılmıyorum senın mutlu olmanı ıstıyorum olumlu bıseyler olsun ınsallah

biri bana özetleyebilirse belki bi fikir beyan edebilirim...çünkü çooook uzun ve çoook küçük yazılmış :KK43::KK43:::KK43:

bence msn e girdiginde de kişisel iletine imalı sozler yazma .. egosunu şişirme su adamınkötükedihüso
biraz daha olgun konusmalısın .o yazmadan asla yazma konusken konuyu asla aşka getirme .
uzulmeni istemem:1no2:

ya sadece ben mı boyle hıssedıyorum bılmıyorum ama ben msn gıbı facebook gıbı seylerı bende kullanıyorum ama bırıne ozellıkle ondan hoslanıcamı soylıceksem yuzyuze soylemeyı tercıh ederım. o anda yuzunun nasıl oldugunu, tavrını nasıl tepkı verıcenı gormek ıcın.
eger cesaretını toplayıp ona acılıcam dıyosan bunu onu bı sonrakı gormende yuzyuzeyken yap
bu benım fıkrım tabı sen bılırısın

2 -kız...cenesi düşük ,ilgiye ihtiyacı var

allah ileğini vermesin.doğru çenem baya düşük! kaydirigubbakcemile3

bu arada hepinize teşekkür ederim.hepinizle aynı fikrdeyim.bu adam beni süründürmeye çalışıyor.ha bu arada zaten yeterince uzun oldu dahada uzatmıyım die yazmadım ama bi kaç şüpheli hareketide oldu.mailin bi tanesinde işte kız ardkşım yok.msn nie boşta kız arkdşım yok die boştadır belki.sen bnm gözümde küçük bi kız deilsin kocaman bi genç kızsın.beyzademizde biraz kaşınıyor aslında.heleki o yemek tam şey oldu.resmen başbaşa yemek yedik yaa :eek:

neyse normalde şuan msne gelir ama yok demekki işleri uzadı.9da çıkar işten.10da falan msne gelir.zaten o sattede ben msnde olamam.beklesin dursun odun.1.5 senedir ben sürünüyorum birazda o sürünsün! :1closedeyes:
ceb numaram var.çok merak ediyorsa dilek gel buluşlım der bana.o zaman bakarız.
ben dün resmen şiir okudum adama.yani hakikaten bi seni seviyorum demediğim kaldı.artık o yapsın bişiler.beni süründürmeye çalışıyo ama sürürnen kendisi olucak yani :1closedeyes:

bundann sonraa ondann bekle artıkk birşeyler

canımm bu seferde msn e birşeylerr yazmışsınn yinee dikkatii üstüne çekmişsinn

X