Benden 11 yaş büyük ve dün akşam ondan hoşlandığımı anladı. Şimdi ne yapayım ?

konu kapanmamış anlaşilan 1 saatten fazladır da okuyorum, nasıl sürükleyici bir hikayeymiş hayatın film şeridi gibi gözümün önünden geçti resmen sırnaşık şey

her yazdığın mesajı heyecanla okudum yoksa şimdi mi oldu birşeyler dedim ama sanırım sonuç belli, ama hakkında hayırlısı neyse o olsun canım.
Buradaki herkesin dediği gibi adam senden hoşlansa direk harekete geçerdi hatta 1 hafta bile beklemezdi, o yaştada insan artık karşındakinin gözünden niyetini anlar hale geliyor o kadar birşey yapmadan öncesinde de anlamıştır zaten.

İnsan gönlünü kimlere kimlere kaptırmıyor ki, karşılıksız bile olsa sen en azından düzgün birine kaptırmışsın bu adam fesat biri olabilirdi, hoşlanmadığı halde senden yararlanmaya çalışabilirdi vesaire. Hakkten adam gibi adammış ki seni ruhen ve bedenen incitecek hiçbirşey yapmamış, umarım hayat bundan sonra hep karşına böyle iyi insanlar çıkarır ve sen de çok mutlu olursun. Sorunlarını da bir an önce geride bırakırsın. Zaten sorun dediğin şey bizi üzse de aslında geride kalmaya mahküm birşey. bundan 10 snee sonra bu yaşadıklarını gülümseyerek hatırlaman dileği ile.... :)

Adamın parası için ona aşık olabileceğin aklımın ucundan bile geçmedi, kaldıki burada bir çok kişi konunu takip ediyor, onlarda böyle hissetmediklerine göre için rahat olsun canım. Ayrıca konunda kapanmasın gelişmeleri takip ediyoruz.

Canım bence de konu kapatma yorum yazmasamda takip ediyorum yazdıklarınızı sadece konuyu ilk açtığında yorum yazmıştım. Canım içinden nasıl hareket etmek geliyorsa öyle yap ve yaptığın şeylerden asla pişmanlık duyma.:teselli: Umarım herşey gönlünce olurhihoyyyt

Kızlar dün dilek atılganla konuştu..Atılgan '' Bana karşı birşeyler mi hissediyorsun'' demiş.. Böylece konuşulmuş...Neyse dilek size anlatır gerçi konu kapaacaktı ama.. :uhm: Bazı yorumlara üzülüyormuş bu yüzden kapatmak istiyordu da..

Dilek gelir yazar zaten...
Öptüm.. a.s.

Konu sahibinin isteği üzerine,konu yorumlara kapatılmıştır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…