Benden 11 yaş büyük ve dün akşam ondan hoşlandığımı anladı. Şimdi ne yapayım ?

dilek_88

ayaklı astroloji kitabı
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
384
37
35
mrb ablalarım ailemizin dertli kızı gene geldi....
annemle sorunlarımı hallettikten sonra başka bir derdimi anlatmak isitiyorum.

şimdi 1.5 sene önce yaz stajı yaptığım yerde birisi vardı.serviste beraber binerdik.ben sigorta bölümünde stajerdim o emekklilik bölümünde bölüm müdürü ve ben 19 o 30du.şimdi 31inde ama 25gibi durur hayet bakımlı hoş birisi.işte neyse serviste sabahları beraber binerdik.yol boyuda konuşrduk.çok kafa birisidir.28inde müdür olacak kadar akıllı ve hırslıdırda.ne bileyim ozamanlar ona hayranlıkla bakardım.idolümdü resmen.özel hayatı hakkında hiç konuşmazdık ama neyse bnm staj bitti bi gün bi mail atmıştı kız ardkımdan ayrdıldım cnm sıkkın demişti.ben ne bileyim salakça bi cvp yazmıştım kafanı rahat tut mutlu olmaya bak falan.sonra geçen yaz gönüllü staj için oraya başvurdumda yine o bana aracı olmuştu.torpil yani.ama staj işi olmamaıştı.face bookumdada ekli.iş çıkışı bi 5 dk girer slm falan der knşrdk azıcık.ama tuhaf bi büyüsü vardı.onu görünce bi tuhaf olurdum.gelecekteki halim geçmişteki acılarımdı sanki.ama öyle ciddi bi hoşlanma yoktu ki bu aradada yazdım başka birisi oldu hayatımda.
sonra eylülden beridir görüşmedikti.tam 29 aralık günü bi arkdşımdayım.evde net yok ondan nete girmiştim.bu resimler ekelemiş.bi taneside böyle yandan kaset kapağı pozu gibiydi. xxxxx abi albüm kapağı gibi poz vermişsin die yorum yazdımdı.sonra bi anda bana bişiler oldu sanki içimde birşeylerin pimi çekildi!ben bi adam ciddi ciddi hoşlanmaya başladım adamdan!arkdşlarıma falan söledim.hepsi ya adam çok büyük sen manyakmısın dediler.kültürel olarak aynıyız.zevkler aynı.servisteyken konuşmaya başlayınca susmazdık.kafalarımız çok uyuyor.bide onda dikkatimi çeken şey.hayatını yaşamayı seviyor.tatile çıkması gezmesi.birde stajdayken arkdşımı kız kulesine yemeğe götürcem demişti.ben sonra bu arkdşın ayrıldığı bayan oldunu öğrendim.sevglimden arıldım canım sıkkın die mail attında.bana istediğim o hür ve mutlu evliliği verebileceğini düşünüyorum açıkçası.
neyse asıl burada başlıyor olay!
ben bi akşam özellikle facebookta onu beklerken yeni bi msn adresi aldını gördüm.madem o beni eklemedi ben nie ekliyim diyordum ki bi anda esti ve ekledim.msndeymiş ona sen çok tatlı cana yakın birisin.resimlerinde üzgün çıkmışsın.hale evlemnmedim die dert ediyosun galiba dedim.evt biraz öle dedi.bende sen hiç kendini sıkma mecnuna leyla gözüyle bakmak gerek mecnun başka düşünür dert etme dedim.neyse ertesi akşam gene muhabbet okul ders falan.ben salı günü msne ekledim.salı çrş prş muahbbet.prş günü dedimki yarın akşam iş çıkışı görüşlim.sana bi kahve ısmalıyım oturup konşuruz dedim.oda o zaman aç gel birlikte yemek yeriz dedi bende tmm dedim.arkdşlarıma söledim.görüşmyi kabul etmesi ilginç heleki seni yemeğe çıkartması.neyse 30 ocak akşamı bzm burada buluştuk.ben bi kafede onu bekliyom.onu beklerknde bi neskafe içiyordum.tmm o gelince kalktık ama öle bişiki onu görünce heyecandan neskafenin parasını ödemeyi unuttum.sonra beni güzel bi yere götürdü.1 saat falan oturduk ama ben baston yutmuş gibiyim.o bişi sorarasa cvp veriyom.ama bi arkdşı telde aradığında ona bzm şirkettei stajer beni yemeğe çıkarttı dedi.halbuki o beni yemeğe çıkarttı.ardkşı rahatsız ettim galiba dedi.bu yok ne rahatsızlığı konuş sen dedi.ben e tabi ben getirdim yemeğe diyemez dedim önemsemedim.sonra bu sohbetin içinde bak işte özel sektöre girme okulda kal.ileride xxxxx abi demişti dersin dedi.ben burada kaldım.abi??ki ben ona abi diye hitab etmiyom ya sen diyom yada hiç bişi demiym.ama ismiylede hitab etmiyom tabi :)

işte ben o akşam yemekten sonra tmm artık olay bnm için kapanmıştır diyordum.sonra o akşam neskafenn parasını unuttumu ona yazdım.aa bak böe bii oldu die. (ceb nosuda var bu arada.)oda ertesi sabah bana "beni görünce heyecanladın ondanmi acaba :) " diye yazmış.ben yok dalgınlık die geçiştirdim.dün akşam ona ya sana 9bin tane soru sorcam hiç msnde denk gelemiyoz falan dedim.oda tmm başla dinliym dedi.neyse ben dereden tepeden saçma sorulrla bunalttım adamı :))
bu bana başka bişi kaldımı dedi.ben ha bişi daha die başka saçma bişi söledim :) bu dilek seninle bi anlşma yapalım dedi.tabi ben görmedim yazmaya devam ediyom.artık bu en sonunda patladı!dilek dilinin altında bi bakla var bana ne anlatmak istiyorsun dedi.işte burada bilin bakalım ne oldu!annem geldi dilek kapa şu pc yi valla şarteli indiririm dedi.ki manyaktır yaparda.ben çıkmalıyım dedim.dilek dur bi hele dedi.ama en msni kapadım sonra ona msj attım.annem geldi kapadım msni sonra knşrz eğer msnde denk gelirsek :) iyi geceler dedim.oda bana ii geceler :) yazmış sanki.sıkıysa denk gelme.alıcam ben senin ifadeni der gibi yazmış.

biraz uzun bi yazı oldu ama tek tek ayrıntıları soracağınızı bildiğim için hepsni baştan yazdım.ve şimdi sorun şu!

bu adam beni msnde görüdğü ilk an evt dilinin altındaki bakla ne dicek.ki ben leyla mecbnn falan derken belli ettim.ki bence anladı artık yani.ama şimdi öle kritik bi noktadayımki.bir adım dah atsam seni seviyorum desem hiç bişi eskisi gibi olmıcak.ama hiçbirşey onun dostluğundan değerli deil.ki eminim bana yakın davranıyor ama iyi niyetinden sevgiyle alakası yok.ki imdi herkes adam müdür ya.3.800maaşı var.kesin adama yamanmak için yoksa 20sinde kızın ne ii olur onla falan denilir.ki bnm anne babam 45inde insanlar.evlenmeye kalksam bu sefer beni çocuk olarak görmesi.
ama o aslan burcu ben yay.astroloji süper uyumlu oluyor diyor ama :))
ha bu arada şuan sevgilisi yok.ocak başında mail atmıştım.laf arası ağzını aramıştım.yeni saçların kötü oluş.senmi yoksa sevgilinmi karara verdi die.buda mailde açıkça kız ardkşım yok demşti.birazda buaradan cesaret aldım yani :)

ama adamda bana karşı bişiler yok.adım gibi eminim o yüzden iyisimi ben burada noktayı koyayım.ona abi demeye devam edeyim.amaaaa adamıda meraklandırdık!şimdi akşama ben ne dicem?

bi fikri olan varmı? :))

okudum, sonunda bitti.sırnaşık şey

bende yazdıklarından anladığım kadarıyla adam sana karşı bişeyler hissetmiyor ama sen fazlasıyla belli etöişsin. anlamaması mümkün değil. eğer ondan bi ışık olsaydı bu kadar pasa mutlaka bir karşılık verirdi zaten.

sende sorduğu zaman bakla falan yok de. bu kadar da üzerine gitme. arayı aç biraz derim ben.

Canım sen bu adama abayı yakmışsın.. ve ilk yeşil ışığıda sen yakmışsın. Anlamadığım şey neden msn de adamı soru yağmuruna tuttun. Onun yazdıklarını görmeyecek kadar kendini kaptırıp adama yazdıkca yazmışsın eeee adam ne anlasın başka... Bence bu adam hayatı yemiş yutmuş cinsinden... sen ona fazlaca hayranlık duyuyorsun ama adam ne düşünür bilemem...onun hayatı sana cazip ve ilgi çekici gelebilir. Ama unutmaki hiçbirşey göründüğü gibi değildir. Dikkat et derim ve ne olursa olsun bu durumda ilk adımı sen atma.. çünkü adam sana hiç yeşil ışık yakmamış...Sanki çok rahat ve umarsız bir adammış gibi geldi bana ... birde sen eklemişsin msn ne....resmen adama ilgin olduğun anlaşılmış...şimdiden havalara girmiştir.. Peynir ekmek gibi gelmeyesin ona..fisfisfis

açıkçası bende yan çizmeyi düşünüyordum ama nsl yapsam diyordum.oldu direk bakla falan yok derim.güzel tabi ısrar eder.neyse boşver boş bişi zaten falan derim ama kesin ısrar eder.artık bakıcaz bişiler :)

bak bu sefer kısa yazdım :))

yoo iyi birisi ama bana çok destek olurda iyi niyetinden.kötü biri deil yoksa.açıkçası bencede çok umursamaz geldi.bnm bi seni seviym demedim kaldı bişi varsa o desin artık..msnde daha önceden vardı yeni adresine eklememişti.ama ekledim die kızmadı.biraz hava verdik tmm ama ben kendime hakim olabilirim.konuyu burda kapatçam zaten.

Konu çok uzun, biri bana özet geçsin lütfen. Ben hasta ve yaşlı bir kadınım

Ohhh sükür sonunda bitti,gözlerim $e$ be$ olacakti nerdeyse..sositososito
Simcikk gelelim sana.madem aciica senden hoslaniyorum be abi diyemiyorsun..O sordugunda evet benim bir sorunum var ama nasil cözecegimi nasil icinden cikacagimi bilemiyorum,sanirim bu konuda yardimina ihtiyacim var dersin ve baslarsin..

Ben birinden hoslaniyorum,onu görünce icimde tarif edilmez duygular basliyor,belki bunun ismi Ask belkide begeni yada vs iste tam bilemiyorum..Ama onun haberi yok bundan yada biliyorda benim acilmami bekliyor sanirim..Yani anlayacagin kafam biraz ona takildi dersin.

Ama bunu uygulamani tavsiye ederim..Zaten sana karsi ilgisi varmi yokmu yada ne gibi duygular besliyor anlarsin..En azindan bu konusmada sana soracaktir nasil biri yada böyle davran gibi taklikler verecektir..

Birde canimcim 20 yas kücük bir yas degil he cok büyük yasta degil.Aranizda okadar ucurum gibi bir yasta yok.O daha 30 küsür sen 20,ikinizde daha cok gencsiniz..hani adam 40 falan olur sen 20 ya dur derdik ne yapiyorsun...

Zaten ucuk bir tipe benziyorsun bu iside sen halledersin..
Ama canim dikkat et 30 lu yas erkekler pek havadan sudan konusmayi sevmezler.Mantikli konusmalar yapacaksin hep..

Hadi bol sans.

of ya oku oku bıtmedı yazılarda cok kucuk olmus....
okudum ama ıyı ya ben bır seyde anlamdım.....

konu sahibi adama hislerini belli etmiş.. ama bence adam da konu sahibine karşı aşk meşk hissiyatı yok... ben bunu anladım..

bence msn den engelle ne ara ne sor..

Konu çok uzun, biri bana özet geçsin lütfen. Ben hasta ve yaşlı bir kadınım

sımdık bu bacı bı adamı sevyo ama adam buna fazla yüz vermıyo bu hep ılk adımı atıyor sorularla adamı bunaltıyormuşkaydirigubbakcemile3 dıyokı bendende yaşca buyk ıdol olarak onu beğenıyorum napım aman kafam karıstı haa en son konudan sonra:bbo:

Canım sen yeteri kadar duygularını belli etmişsin
Kendini geri çek ne ara nede msn de konuş bir süre görüşme
En iyisi bu bence unuttur kendini:teselli:

ilgimi çekmese kesin yarısında keserdim.....ama aşk hikayelerine bayılırım........bikere sen kendini biraz geri çek artık ..yeter ...birazda onu dinleme zamanı....veyahutta birazda kaçmayı dene ...deneki oda sana ne hissetiğiyle ilgili biraz muhasebe etsin .....birde o 31 ben 20 ...sanki çok fark varmış gibi sonuçta 31 yaşta genç. 20 de

bu olyı tam bu noktada bitirirsen bişi olmaz gibime geliyo.anlamış olabilir veya azından laf almaya çalışıyor da olabilir.öyle geldi...
geçiştirirsen, ben yanlış anlamışım filan der.
bencede kendini çeksen iyi olur gibi

Bence bu adam kendine fazla güveni olan biri..Seni konuşturmaya çalışıyor..Peşinden koşma durumu yapmayan biri, e tabi yaş 30 tavırları oturmuş artık haliyle.. Ama soğuk filan da değil sana, dediğin gibi sadece arkadaş gibi de görüyor olabilir... Yaş olarak bir problem yok bence gayet normal..

a.s.

bencede sen elinden geleni yapmışsın hatta fazlasını yapmışsın,senin yapacakların bitmiş zaten onda bişi varsa bu saatten sonra o gelecektir sana,msn.de falan karşılaşma bence.senin no. biliyodur zaten bu kadar belli etmeye onun bişiler yapması lazım hoşlanıyosa dimi. ama kızlar sanki bi yandan da bu ilgi hoşuna gidiyo gibi çok da umutsuz gelmedi bana açıkçası,benmi senin aklını karıştırdım, hadi baklayı söle falan ne biliyim

Son düzenleme:
yaş farkı normal boyutlarda ama artık kendini geri çek tatlım bence.azıcık kaç ondan.msn'de karşılaşma.cepten arasın ulaşsın çok istiyorsa.sen çok bile belli etmişsin,artık o yapsın bakalım ne yapacak,yapmazsa da daha fazla üstelememiş olursuna.s

senı cocuk gıbı gormesıne asla ızın verne ya

unuttur o dedıgını
bı arkadas arama sorma dıye bı yorum yapmıs :) nasıl yanı ya bak staj fln dıyorsun ılerıkı hayatında arkadaslıgı bıle sana yarar saglıyacaktır bence

kaybediyorsun hoşlandıığın kişiyi söyleyeyim ben sana
seni çocuk görmesine izin verme kaydirigubbakcemile
şimdiden uzaklaş hoşlanıyorsa seni arayacaktır, aramasa artık şansını kaybettin diyorum

belli etmişsin biraz, artık kendini geri çek.. hem çok ilgi gösterirsen hem de çocuk gibi davranırsan kaçar senden.. bi süre konuşmayın, bırak o arasın.. saçma sapan sorular da sorma, oturaklı ol biraz,olgun ol.. yine eğlenceli olursun, ona engel diil bu dediim.. biraz zamanlza belki kıvama gelir.. yoksa müdür adam neden stjyerle yemeğe çıksın ki ne saçmalık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…