Benden 11 yaş büyük ve dün akşam ondan hoşlandığımı anladı. Şimdi ne yapayım ?

Canim resmi büyütsemde surati secilmez bulanik cikacak..
Dilek orjinalini buraya ekleyebilir..Cünkü o Atilgan ile facebookta arkadas..Ben arkadas olmadigim icin ancak kücük resmini arakliyabildimkaydirigubbakcemile3

Sissssssssssssst bagirma ablaya bak döverim ha:mymeka:
Kizlar merak ettiler ne yapayim..Hem sende öle bir ballandira ballandira anlattinki insanlar merak ediyor istekaydirigubbakcemile3.
Hadi dilek gir onun profiline buraya kopyala onun büyük resmide görelim:sositososito

Dimi kizlar ama?

bağırma değil o şaşkın ünlem sırnaşık şey

büyük resmi koyamam kızlar o kadarını yaparsam oldu oacak adamın adını soaydını tc kimlik nosunu,en sevdiği yemeğei falan herşeyini anlatayım ya.kızlar eğer onu tanıyan birisi çıkarsa harbi kötü olur bnm için..
görmek isteyen kızlar hemen msne yada face booka gelsin adamın boy boy resimlerini gösreteyim ama forumda çok tehlikeli.
biraz sonra msn adresimi yolııcam hemen msne ekleyin beni.ordan bakın kızlar

k bakmayın ama böyle birşeyde kulağına giderse fena kızar ya...

Yav ben facebook kullanmıyorum bile kaydirigubbakcemile2
E dilekcim 23 sayfa olmuş konu, bizde esas oğlan nasıl birşey merak ettik :roflol:
Hey Allahım yaa alemsiniz beee :roflol:

bu arada face bookta aslan burcuyla ilgili şötle bi yazı var tam onu anlatmış :)))

ukala, vurdumduymaz, umursamazdırlar. her$eyin en iyisini en kalitelisini isterler. dikkat çekmek uğruna her$eyi yaparlar. duygularını belli etmezler, o yüzden bazı tereddütler ya$arsınız. sıkıntıya gelemezler, üstüne dü$ülmesini hiç sevmezler, hemen daralırlar. sevdiler mi sonun kadar severler, her ne kadar kıskanç olmadıklarını söyleselerde yalandır çünkü kıskançtırlar ama hiç belli etmezler. kolayı değil zor olanı severler. eğer aslan burcu erkeğiyle güzel bir ilişki yaşamak istiyorsanız onun gibi vurdum duymaz davranacaksınız, üstüne dü$meyeceksiniz. kar$ısındaki kızla uğra$mayı sever kolay lokmadan hemen sıkılır, avucuna hemen dü$en kızlarla hevesenin alır ve hemen bırakır.

Haklısın cnm ya tabi ki, hatta bazı eski msjlarını silsen bile iyi olur gibime geliyor...
dilek atılgan yazsan gogoool amcaya burası çıkabilir :1shok:
Olur mu olur casus programından buraya üyeliğini bile bulabilir haa :1shok: Gerçi aklına gelmez ..

butun yazilari okuyamadim kizlara ama adamin evli!!! felan olmadigindan emin misiniz?? 31 yasina gelmis evlenmemis olmasi biraz tuhaf ustelik sende cok gencsin adama gore canim henuz 19 yas cok genc , medeni durumuna ozelikle dikat et bence simdiki zamanda babayin ogluna guvenmiyeceksin senin dikatini ceke bilmen icin bile kiz arkadasimdan ayrildim diye bilir !! kendilerine eglence cikara bilmek icin akla hayale gelmiyecek seyler yapiyor bu erkekler Çok üzgünüm çoook

abartmayin yaa :)) koskoca netde nerden bulunacak kadinlarkulubunde bile kaybolunuyor -tatlicadiarzu-bir yazdigin mesaji bulmak icin yarim ssat ugrasiyorsun:)) birbirinizi kaza getirip korkutmayin

E yok artık..-tatlicadiarzu-
Yok tatlım ya, o kadar da değildir, tanıyormş 1,5 yıldır filan..a.s.

abartmayin yaa :)) koskoca netde nerden bulunacak kadinlarkulubunde bile kaybolunuyor -tatlicadiarzu-bir yazdigin mesaji bulmak icin yarim ssat ugrasiyorsun:)) birbirinizi kaza getirip korkutmayin

Ya ben de hafif paranoyaklık var çok ince düşünürüm de :roflol:

dilekcim canım senden daha değerlı bişi yok.kendini bu kadar tüketme.boşver zamana bırak hayatım.yoruluyorsun hayatım.kımler çıkar daha karşına...seni seven,yormayan....
hepimiz birini sevdik olmadı acı çektik bunuda atlatırsın canımın içi..olmazsa olmasın dünyanın sonu değilyaa...
demek istediğim silkelen yahu boşver kendi hayatını yaşa.bak zaman geçıyor karşılığının yok olduğu düşünüyorsan ileride boşuna zaman harcamışım tükemişim kendini diceksin canım...
bu zamanlar geri dönmüyor bitanem...:1hug:

Dilek gitti...Sanırım annesi geldi kapat filan dedi...

doğru bildin cnm akşam gene geldi bağırdı çağırdı,kapattırdı.ama dediğim gibi cepten msne girdiğim için iyisimi beni msne ekleyin.açarız bi pencere dolrururum hepinizi oradan devam ederiz.hiç birşey bize mani olamaz! kaydirigubbakcemile3

çok sağollll:1hug:
ben onu zamana bıraktım gibi.ne bi adım eileri ne bi adım geri..gece gene msne geldi.yine karşılıklı oyunlar.çevrimdışı olup takip etme falan..bide hani kaçan kovalanır diyorlar ya doğrudur ama kovalayan ben olmıcam..:1closedeyes: hayır genç güzel olan bnm.o beni kovalasın.o değerimi bilsin o üzülsün bnm için :1closedeyes:
olmazsada olmaz.ben ileri adım atmıyorum ama geride gitmiyorum.çünkü gerye dönüp baktımda ahh çekşe bişi yapsaydım belki olurdu diye pişmanlıkla anmak istemiyorum.en ufak şüphe dahi kalsın istemiyorum.o yüzden beklemeye devam edicem.ama bana slm vermiyor konuşmuyor diye kendimi üzmem.
içimden onu tavlamak geçiyor.en azından denemek..
okul bugün başladı derslerim sabah 9da yani tam onun servise gittiği satte meydanda denk gelebiliriz artık.ki bende süslü havalı bir şekilde bir selamımı verip geçmek her sabah kafasına işlemek istiyorum.birde biz meslekdaşız aslında söylemiştim stajdan tanıştm diye.şimdi proje ödevlerim başladı.ödevler çiin yardım isticem ama ona hayran ağzının içine bakan saf bi kız gibi değil.azimli akıllı üretken dilek olarak.çünkü o beni ilk tanıdığında ben böyleydim.zorunlu stajımı 1 ay uzattırmıştım ki şirkette beni istemişti.stajerken bile normal eleman gibi çalışıyordum.şuan geçmişe dönüp bakıyorumda lisedeki o tarih delisi hazır cevab cıvıl cıvıl kız gitmiş soğuk depresyonda değerini ve kıymetini kaybetmiş bi kız var bedenimde.halbuki ben düşük viteste gidenaraab gibiyim şimdi.atılgan içi değil kendim için toparlanmam gerek!
ve yapıcam! cokacimcoook

aferin sana güzel olan genç olan sensin..bırakta değerini anlasın..belkide kk ya bu topiği açmasaydın hep kendini değersiz onu değerli görüp kendini yiyecektin...şimdi ben sana aşkından vazgeç demiyorum..vazgeçme ama kendine değer verdiğini ona hissettir

kızlar aklıma bi delilik geldi.madem adamın face bookuna giremiyorsunuzço zama nben bi resmine yorum yazayım sizde o resimden girip bakın?

selam. bana kalırsa sen bi bayan olarak yapılabileceklerin hepsini yapmıssın. msn sini bile önce sen eklemişsin.kave içmeye çağırmıssın. açıkçası bunların hepsi hoşlandığının belirtisi.ee bunu anlamayan erkek olamaz. anladına göre artık bundan sonra onun bi adım atması gerekir. eğer atmıyorsa sana karşı bişey hisstmiyor demek.

az önce işle giligli bi mail attım.daha doğrusu bnm proje ödevimle iligli.gayet resmi bişi oldu.bakalım napçak?

kızlar lacivert ile az önce msnde konuştuk.atılganla nsl tanıştımı analttım.güzel bi yazı oldu sizlerle paylaşmak istedim :)

Büsra:
atılganla nasıl arkadaş oldun , o müdürmüş ya sonuçta. Bu bile iyi birşey aslında :)
dilek:
bzm hikaye servisten başladı
dilek:
ilk 1 ay o başka bi ablayla sohbet ederdi birlkte otururdu serviste.sonro abla evlenip ve başka servise geçince
dilek:
bu bi sabah bana işte 1 ay 10 gün oldu staj başlayalı
dilek:
sen stajermisin dedi evt dedim
Büsra:
:)
dilek:
adamın ilk tanıştımızdaki lafı bile stajer!:)
dilek:
merkez bölge dimi evt
dilek:
hangi okul dedi
dilek:
bende ------- dedim
dilek:
buda a bende ordan mezunum dedi
dilek:
tamda o sıra servis geldi tmm ben bindim
dilek:
bu geldi oturdu yanıma!
dilek:

dilek:
ben hatta aa ne biçim adam
Büsra:
vaayy
dilek:
hemen oturuyor die kızıdm ilkin
dilek:
neyse işte nsl derslerin burayı nsl buldun ne olmak istiyosun
dilek:
bu direk iş üzerine
dilek:
ama bende keyifli cvpar verdim allahtanki muhabetti sardıkdık
dilek:
iyi anıma denk gitti yanımdan atmadım onu
Büsra:
eee sonra
dilek:
neyse tmm ertesi gün gene yanıma oturdu falan
dilek:
biz her sabah goptan taa ----- kadar konuşa konuşa gittik
dilek:
hatta bi kaç kere yanıma oturmadıda ben kıskanmıştım niye başkasının yanına gitti die
dilek:
:)
dilek:
akşmları denk gelmezdik o müdür ya işleri fazla daha geç çıkardı
dilek:
hatta staj bitti ama bende multi net kalmıştı onu bırakmaya gidicem zaman
dilek:
gene servise binmiştim
dilek:
ama saçları kestirip boyatmıştım bide staj bitti ya kotlar, tiril tiril bi beyaz tişört bu vayy demnişti bana
Büsra:
hımmmm

Birazdann tanışma hikayesini kopyalayacak dilek,
dilek söz sende :roflol:

edit: kopyalamış bile :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…