Benden 11 yaş büyük ve dün akşam ondan hoşlandığımı anladı. Şimdi ne yapayım ?

Adımı da deşifre etti bak yaa... :)
Dilekle aynı ünideymişiz yav, kampüs farklı :)))
Atılganı da gördüm daha net :))))
bir de çatlayın desem tam olucak yaa :roflol:

Son düzenleme:
Allah senin iyiligini versin kiz :roflol:ay cok guldum:roflol:

genclik boyle birsey heralde :eek:

kiz dilek sana dun aksam sormustum adam evli olmasin eminmisin diye cevap yazmamisin senağlama
valla herkezden hersey bekledigim icin ben biraz da negatif bakan biriyim birseylere aman canim cokk dikat et ve gururdan taviz verme sen degil o surunsun canim benim sengözlerimebaksanab

Allah senin iyiligini versin kiz :roflol:ay cok guldum:roflol:

genclik boyle birsey heralde :eek:

kiz dilek sana dun aksam sormustum adam evli olmasin eminmisin diye cevap yazmamisin senağlama
valla herkezden hersey bekledigim icin ben biraz da negatif bakan biriyim birseylere aman canim cokk dikat et ve gururdan taviz verme sen degil o surunsun canim benim sengözlerimebaksanab

:roflol: :roflol: :roflol:

eminim yani 1.5 senedir tanıyom.daha 26 gün önce yemeğe çıktık.olsa o zaman bi bişi olurdu.alyans falan yada facebookunda annesi oğlunu övüpte ahhh bnm bahtsız oğlum diye dertlenmezdi.

veee kızzzzlarrrrr şimdi bnm profilden atılganın profiline bi solucan deliği açıyorum! kaydirigubbakcemile5

onun porfil resmine yorum yazıcam.hani buraya konulan resmi.daha net bakarsnız artık sengözlerimebaksanab

yaa kızlar adam resimde çok sert çıkmış.yoruma kızmasın korktum yahu :S

kızzzlar yorumu yazıyorum şimdi.allahım sen taksiratlarımı affet,öbür dünayada bana yardım et :)))

yazdım bakalım.hani porfil resminde bi şelaledeydi ya.bi tabela varmı ama yan çıkmış.bende tabelada ne yazıyor diye sordum.tabi eğer böle bi resim olduğuun farkına vardıysan die yazdım.

inş çok saçma bişi olmadı :S

cok üstüne düşüyosun bence.boyle seyler yapcana direk senden hoslanıyorum duygularıma engel olamadım de gitsin. oda eger sana bişeyler hissediyosa geri donecektir.

dilek cigim yasin dolayisiyla yasadiklarin gayet dogal. bu konuda ne yapacagin senin kararin olmali. ama benim söylemek istedigim baska bir konu var.

özel hayatini bu kadar asikar etmen hic dogru degil. evet paylasmak güzel. anlatmak dertlesmek güzzel fakat baska insanlarla yaptigin msn görüsmelerini bile buraya aktariyorsun ve bu hic de etik degil. paylasimlarina bu ayrintilari katmadan devam edersen baska insanlarin özel hayatlarina da saygi göstermis olursun olur mu canim ? sengözlerimebaksanab

dilek cigim yasin dolayisiyla yasadiklarin gayet dogal. bu konuda ne yapacagin senin kararin olmali. ama benim söylemek istedigim baska bir konu var.

özel hayatini bu kadar asikar etmen hic dogru degil. evet paylasmak güzel. anlatmak dertlesmek güzzel fakat baska insanlarla yaptigin msn görüsmelerini bile buraya aktariyorsun ve bu hic de etik degil. paylasimlarina bu ayrintilari katmadan devam edersen baska insanlarin özel hayatlarina da saygi göstermis olursun olur mu canim ? sengözlerimebaksanab

çok haklısın...
ben kafamdaki bulanıklığı yoketmek için bişiler feda ederken daha beter kafam karıştı.ve daha çok kaybettim.artık cnm acıyor.foruma girdimde bu konuyu bile görmek istemiyorum artık.sesiz sedasız konuyu kapatmaya karar verdim...

hepsini bir solukta okudum.ama üzgünüm hiç şansın yok bence.kesinlikle senle oynuyor ego tatmini senin ne hissettiğini biliyor açıkça sana böyle bişey olmaz demek istemiyor çünkü senin hemen reddedeceğini böyle bişey yok deyip inkar edeceğini biliyor ve bekliyor. belki kızacaksın ama bence ihtimali bile yok. kadınlar yasak olmayacak şeylere daha çok bağlanıp isterler senin yaşlarındada normal bence silkin kendine gel çünkü yok mok desende aklın sürekli bu konuyla meşgul. bu tarz şeyler bir çok kişinin başından geçmiştir ama sonu hüsran...

hepsini bir solukta okudum.ama üzgünüm hiç şansın yok bence.kesinlikle senle oynuyor ego tatmini senin ne hissettiğini biliyor açıkça sana böyle bişey olmaz demek istemiyor çünkü senin hemen reddedeceğini böyle bişey yok deyip inkar edeceğini biliyor ve bekliyor. belki kızacaksın ama bence ihtimali bile yok. kadınlar yasak olmayacak şeylere daha çok bağlanıp isterler senin yaşlarındada normal bence silkin kendine gel çünkü yok mok desende aklın sürekli bu konuyla meşgul. bu tarz şeyler bir çok kişinin başından geçmiştir ama sonu hüsran...

işle ilhgil bi mail attım demitim ya aslında gayet resmi ve normal.ama hala ses yok.3gün oldu.bu adam niye cvp yazmadı.1 umursamıyor.iki msnde konuşmak için bir fırsat.ama msnede gelmiyor 3 akşamdır.kesinlikle bi ego tatmini var.ama yakın davranışlarından ötürü zayıfda olsa var.ama üstüne düşmüyor.iyice satranç oyununa döndü bu..
ama bende bişi yapmıyorum zamana bıraktım bi şekilde bu olayın sonu olacak yani..

dilekcim feyste yorum yaptın resmine ben göremedim dekafamçokkarıştı

kız sen bnm face te eklimisin?ekliysen görmen lazım yaa :S dün sabah 7.50de yazdım hatta buraya konulan resmine..

yani aslında baştan aklıma gelmemişti parası ve konumu için hoşlanmış olabileceğini.
ama adamın maaşını konumunu öyle bir ballandıra ballandıra yazmışsınki belki sen kendine bile itiraf edemesen de sen bu adamın biraz maddiyatına hevesleniyormuşsun gibi geldi. çünkü başta yazdığın gibi sevgilisini kız kulesine götürecek adam istediğim hür evlilik filan duygularından emin olmanı tavsiye ederim öncelikle. gerçekten seviyorsan ona göre yaklaş adama ama yine de onun adım atmasına izin ver.ilerde kendini ezik hissetmemen için.

kırıcı olmak istemem yaptığın yanlış da demiyorum ama otur ve biraz aklını başına alıp düşün ve ne yapacağına kendin karar ver:)
umarım çok mutlu olursun.

yani aslında baştan aklıma gelmemişti parası ve konumu için hoşlanmış olabileceğini.
ama adamın maaşını konumunu öyle bir ballandıra ballandıra yazmışsınki belki sen kendine bile itiraf edemesen de sen bu adamın biraz maddiyatına hevesleniyormuşsun gibi geldi. çünkü başta yazdığın gibi sevgilisini kız kulesine götürecek adam istediğim hür evlilik filan duygularından emin olmanı tavsiye ederim öncelikle. gerçekten seviyorsan ona göre yaklaş adama ama yine de onun adım atmasına izin ver.ilerde kendini ezik hissetmemen için.

kırıcı olmak istemem yaptığın yanlış da demiyorum ama otur ve biraz aklını başına alıp düşün ve ne yapacağına kendin karar ver:)
umarım çok mutlu olursun.

kırıcı olmak değil ama çok yanlış anlamışsın.ben ilk sayfada onun iin idolümdü.eileride olmak istediğim yerde.belli bir makamı bir yeri var.çünkü ben bir bayan olsamda kariyer bnm için önemli bi şey.onun mevkisi kıskanıyorum değilim tabiki ama o bnm idolüm en başta.kız kulesine götürmesini hiç maddiyatla ilgilisi yok.bu romantik ve düşünceli bir erkek davranışı.ki devamınıda yazmıştım.sevdiğim adamla orda olmayı çok isterim diye.bunuda yanlış anlamışsın maalesef.. :nazar: maaş konusuda şu.ben daha öğrenciyim.adam müdür.sonuçta oda hayatınd akariyer sahibi bir hatub ister diye düşündüğüm için.

hür evlilkten kastım şu:

simone de bevaurla sartrenin aşkını bilirmisin?simone çok sıradışı zeki bir kadındır.ve sartrenin onu desteklemesi, inanması ve kadın olman eksiklik değildir demesiyle feminizm doğuyor.karısını her anlamıyla destekliyor.ona deliler gibi aşık.ve onun ruhunu gerçekten anlıyor.o zamanki anlayıştaki gibi kadını eve mahkum etmiyor.ve onun sayesinde feminizm doğuyor.yani atılgan kadınını kıskanmayan, bana evde otur çocuk yap,gülme, etme gibi kurallar koymayacak hayatı bnmle yaşayacak bnm gibi eğlenceyi ve yaşamayı seven birisi.yani evlensek gibi halen daha sevgili gibi ilgilencek kibar ve romantik bi adam.bakın açık konuşalım evlilikte bir baskı unsuru sonuçta.ama o bana ikinci bir baba değil bendeki ışığı açığa çıkartacak bir delik olarak görüyorum onu..

açıkçası cidden çok yanlış anlamışsın.şimdi tekrar düşün ben onu seviyormuyum sevmiyormuyum?iyi niyetlisin o yüzden kızmıyorum ama beni çok yanlış anlamışsın cidden.....

kızlar ben bu konuyu kapattırıyorum.şimdi moderatöre mesaj atıyorum.bu bnm için önemli ve hassas bi konu ama yorumlarda o eski samimiyeti ve hassayeti bulamıyorum.artık kırılmaya başladım.eğer merak eden olursa bana özel mesaj atar öğrenir artık..
hepinize teşekkürler iyi geceler.

Dilek canım hakkında hayırlısı olsun kafanı fazla karıştırma işine okuluna wer kendini zaman ne gösterirse senin için o hayırlıdır bunu unutma hakkında gercekten hayırlısı olsun sıkma kendini akışına bırak hayatını güzel yaşa güneşe bulutlara denize bak çok güzeller onlar mutlu ol allah yar we yardımcın olsun canım hoş kall...a.s.

X