Benden 11 yaş büyük ve dün akşam ondan hoşlandığımı anladı. Şimdi ne yapayım ?

Hahahaaaaa...İyiymiş yaa a.s Ee sevdiğin adama yardım etmişsin sende dimi ama:asigim: Marjinalsin şakkıdı
Şaka bir yana elbette öyle, yani dilek'in böyle yapması daha iyi olur
böyle böyle kafayı yicek yani;
atılgan, msn, geldi, dedi, seviyor mu...............
Bende adamı Al Paçino, George Cloney, Rechart Geere karışımı birşey sandım yav :roflol:
Ama dilek'e de hak veriyorum atılgan açısından bende üni'de okuyorum, üni'li 20 yaşındaki erkekler lise talebesi gibi a.s
Desin kurtulsun yerimseniben En sağlıklısı bu olucak onun için :teselli:

Eee bazen marjinal olacaksin:jeyyar:
O ailesinde yer alan boslugu Atilganin dolduracagini saniyor..
En büyük yalnisida budur,hic kimse,hicbirsey bir önceki boslugu dolduramaz..
Yok canim ne Al pacino ne George Cloney(dünya ahirat cocuklarimin babasi olsun)kaydirigubbakcemile3..Tabi o sakaydi...Tipik bir insan,hani bakinca aaaaaaaa ne ilgic demiyecegin biri..

Iste dilek takilmis biirne gidiyor..Sonu umarim hayirli olur...Hani ben onun büyügü olarak üzülmesini istemiyorum,yas ilerledikce anlayacakki o sevdigim seyin,sadece ufak bir duyudan ibaretmis...Ne yapalim canim biz elimizden geleni yaptik..Gerisi Dilege kalmis artik..

Son düzenleme:

Eee bazen marjinal olacaksin:jeyyar:
O ailesinde yer alan boslugu Atilganin dolduracagini saniyor..
En büyük yalnisida budur,hic kimse,hicbirsey bir önceki boslugu dolduramaz..
Yok canim ne Al pacino ne George Cloney(dünya ahirat cocuklarimin babasi olsun)kaydirigubbakcemile3..Tabi o sakaydi...Tipik bir insan,hani bakinca aaaaaaaa ne ilgic demiyecegin biri..

Iste dilek takilmis biirne gidiyor..Sonu umarim hayirli olur...Hani ben onun büyügü olarak üzülmesini istemiyorum,yas ilerledikce anlayacakki o sevdigim seyin,sadece ufak bir duyudan ibaretmis...Ne yapalim canim biz elimizden geleni yaptik..Gerisi Dilege kalmis artik..

varmı facede atılgan efendiyi gören :icecream:

Yav ne kadar merak ettim şu atılganı, faceye bakıyorum ama bulamıyorum..

Gören varmış ama ben göremedim.
Gözlüklü, seyrek saçlı 1.80 boyunda normal bir tipmiş.

kızlar gönül bu otoda konar pokada konar.tmm bizimkisi çok ahım şahım birşey değil ama 30unda bir erkeğe göre yakışıklı,bakımlı metroseksüel bişidir. kaydirigubbakcemile3

şöle diyim sabah o bak bu adam hoşlanıyor diyen kankamla knştm.
açıkçası o sevse bile devamı gelmez.çünkü gerçekten kendi yaşlarında olgun kariyer sahibi bi hatunla evlenmek ister.akşam ben onunla kouşacak birşey bulamıyorum diyordum.ama sonuçta bende üni okuyorum ki 90lı yılları çok severim.müziklerini yaşayışını.ama işte imkanlarım sınırlı aile açısından.ama onunla çoğu şeyi öğrenebilirim ve büyeybilirim.de işte o çocuk büyütemez.
ki olaki diğer ihtimal bana bakacak bakacak diyecekki dilek sen ve ben aklın alıyormu?yok artık daha neler diyecek bende o an yerin dibine geçeceğim.. :çok üzgünüm:

ki bi kere en baştan ben nasıl cesaret edip adama seni seviyorum diyeceğim.feci cesaret ister ya.ki ben onu görünce heyecandan hesap ödemeyi unutmuşum!valla ancak kafayı çekmem lazımki konuşayım e tabi adamın üstüne kusmazsam o ara! :roflol:

ki hayatımdan çıkarsa satrançtaki vezirimi kaybetmiş olucam.o iş konusunda bana çok akıl veriri.stajı bırakmamı önleyen oydu.şirket içinde baya etkili bi isim.ki yemktede süper fikirler vermişti.özel sektör için bunu yap kamu sektörü için bunu yap diye.ne bileyim belki bu konu kapandıktan sonra çok iyi arkdş olucaz belkide?onu kaybetmeyi göze alamam..

ki hepimiz bu konuda biriz adam biliyor!eee?benim face booka yazdıklarımıda görüyor.canı istese konuşur.msnine bi not bırakır bişi yapar.yada en azından slm yazar bana... :kızgın:
ki gece naptı.12:00geldi msne bekledi 20 dk.baktı benden ses yok çevrımdışı oldu.o sate msnde olan bi tek ben varım listesinde biliyorum.msnden senden başka kimse yokki dmeişti zaten..
yani lafın özü.bundan sonra konuşması gereken o..o birşey dieyene kadar demicem asla o konuyla ilgili.bir adım atılacaksa o atsın..

kızlar şimdi kafam bozuk.net komşyla ortaktı ya hani.başka komşuyla ortak yapacakmış.ben buarada üniversite öğrencisiyim beni ortak olarak alamayacaklarmış(!).hayy yarabbim nasıl bir mantıkla nasıl düzenbaz insanların içindeyim ya...

bu arada ben msne sürekli cepten giriyorum.face bookumda var msn adresim.net kesilince bugün yarın.foruma gireremem msne eklersiniz oradan konuşuruz artık :çok üzgünüm:

Dilekk giremeyecek misin foruma ya :çok üzgünüm: Alıştık biz sana ve hikayene amaa
Ya konuş açıl, olmazsa kafandan atarsın biter gider dedik ama sen kaybetmek istemiyorum fikir veriyor arkadaşlığı güzel diyorsun...
O zaman birşey yapma madem, arkadaşlık ilişkisine devam et dediğin gibi..a.s
Zamana bırak ne olacağını...:teselli:

Dilekk giremeyecek misin foruma ya :çok üzgünüm: Alıştık biz sana ve hikayene amaa
Ya konuş açıl, olmazsa kafandan atarsın biter gider dedik ama sen kaybetmek istemiyorum fikir veriyor arkadaşlığı güzel diyorsun...
O zaman birşey yapma madem, arkadaşlık ilişkisine devam et dediğin gibi..a.s
Zamana bırak ne olacağını...:teselli:

şimdi kablonete baktım bizim bölgede yokmuş.ama olsun artık zaten gelecek hafta okulum açılacak çok sık nete giremicem bende artık ya okuldan girerim yada kafeden.buarada güzel bi net kafe var.haylaz erkek çocularına benzedim ama zamanında ailem beni hor görerek haketti.evimdeki neti benden habersiz kestirip cezası 135ytl yi bana ödettiler.ki ben üniversite öğrencisiyim hiç ummadığım yerde net lazım oluyor bana.ama olsun ailemde bunu haketti!babam aylarca işsiz gezdi.400burs artı 350 part time toplam 750 parayla eve ben baktım!ama onlar nankörlük ettiler bana...

daha 1 saat önce kendime ipod(müzik dinlemek için alet)almak için dışarı çıktık annem bi başkasını gösterip e tabi millet kazandı parasını alır senin gibi değilki diyor.bende sinirlenip ben naptım?çalarak mı kazandım?kendimi satarak mı kazandım dedim.çeyizlik şeyleri gösteriyor bana diyorki sen bunlara ancak böyle bakarsın bi bok beceremezsin.akşam tv de bi kadın varmış.gelini hamile haliyle sokağa atmışlar.sebeb evde iş yapmıyormuş.bana senin sonunda öyle olacak bi erkek seni karı diye almaz seni ancak becermeye alır(!!!) diyor.ya ben bu durumda nasıl kafam iyi olsun ya!

ya evde böyle bi kadınla uğraşıyorum!komşular haa durun ben size naptıklarınıda anlayatayım!!!kötükedihüso

bnm net kasımda kapanınca zor durumda kaldığım için 1 aydır kapı komşumuzdan ortak net alıyorduk.ama onun 2 alt komşusuyla görüşüp 3müz bir araya gelip net alalım demişler.ki bunu teklif eden kadın kapı komşumun bi alt komşusu.ve beni bile bile teklif ediyor.ve dilek gelmesin diyorlar!ya hayır sebeb ne?bi halt yesem canım yanmayacak!ki kızları ortaolkula gidiyor dersi olunca bilgisayarı bozulunca bana koşar gelirlerdi!

ya kızlar sahiden ben nasıl bir evde nasıl bir apartmanda yaşıyorum!!!

zaten muyen günümdeyim.kasıklarım feci sancıyor etim koparılıyor sanki!annemle uğraşıyorum ne halt yediği belirsiz atılganla uğraşıyorum birde üstüne bununla uğraşıyorum.

ya bnm derdim ne zaman bitecek ya! senağlama

şimdide face şunu yazdım:

Dilek yer üstüne çıkacağım anı bekliyorum.mezun olacağım günü..kelepçelerimnden kurtulup bu iğrenç ortamdan gidicem...

bugün üst üste gelen o 3 olay.hakikaten çoğu şeyi sorguladım.insanların ne iğrenç olduğunu bir kere daha gördüm...
mümkünse yurt dışına çıkıcam.bunu yapacak gücümde cesaretimde var.ama hep kurallara uydum.insanlara takıldım..
ama o gün bütün bencilliğimle arkama dönüp bakmadan gidicem....

Bende annemle tartışırım didişirim.. Lisedeyken hele.. :) Anne-kız durumu daha bir acayip olabiliyor..
Ama seninki kadar da değildi...Lise de bir arkadaş vardı o da kavga eder dururdu annesi sürekli uğraşırdı onunla, kız ağlardı. Okula bir gelirdi gözler kırmızı..Ne oldu? Annem şöyle şöyle dedi yaptı...

Aynı evde yaşadığın kişiyle böyle şeyler olunca çok kötü oluyor Anlıyorum yani, insanın sinirleri çok bozuluyor gerçekten... Bende üni'nin bitmesini, işim olursa ayrı eve çıkmayı istiyorum mesela. Bazen söylenen bir laf batıyor insana, ama benimki asilikten. Annem senin annen kadar yapmaz..Ama tekrarladığı bir-iki tavrı...Hayırlısı olsun ne diyelim..

aa laci ben sana bi sorsam hani dmeişsiniz ya kültürden bahset diye.iyi tmm da bnm yaş itibariyle pek kültürlü olacak bi durumu yok tmm kitab okumayı severim ama ilerisi yok.bana bi sürü isim saymışsın müzisyen.ya tmm esprilerim süperdir muahbbetim süperdir ama bazen öyle insanlara denk geliyorum şekil bir a atılgan ne konuşacağımı bulamıyorum.bana bi fikir versenize?25-30 yaş civarı insanlar neleren konuşmaktan hoşlanırlar?
hangi filmler hangi yönetmenler.hangi şehir hangi tarihi hikayeler.bana yardımcı olun birazcık kültürleneyim yaa :)))

aa laci ben sana bi sorsam hani dmeişsiniz ya kültürden bahset diye.iyi tmm da bnm yaş itibariyle pek kültürlü olacak bi durumu yok tmm kitab okumayı severim ama ilerisi yok.bana bi sürü isim saymışsın müzisyen.ya tmm esprilerim süperdir muahbbetim süperdir ama bazen öyle insanlara denk geliyorum şekil bir a atılgan ne konuşacağımı bulamıyorum.bana bi fikir versenize?25-30 yaş civarı insanlar neleren konuşmaktan hoşlanırlar?
hangi filmler hangi yönetmenler.hangi şehir hangi tarihi hikayeler.bana yardımcı olun birazcık kültürleneyim yaa :)))

:roflol: Hay Allah, sempatik bu kız beee şakkıdı
Yav adam müdür yurtdışına gitmiş, sauna filan diyor, bu kişi 2 numara elit oluyor şekerim :roflol:
Şimdi bir lise mezunu, öylesine işlerde çalışan biriyle, bu adam bir olmaz elbette. Herkez farklı işe eğitime sahip, ilgileri ona göre olur. Ona göre konuşucaksın sende. Ki, o da şaşırsın ilginç bulsun,sana soracak birşeyler bulsun değil mi ama?
Edebiyata sarabilirsin, felsefeye sarabilirsin ( ama felsefe herkesin ilgisini çekmiyor sıkabiliyor :1no2:ama ben severim mesela, tabi çok sararsan biraz sapıtabiliyorsun naniknanik)
Sonracığıma klasik müziği de sever kesin bu adam. Bence yani :uhm:Sevmese bile sen bahset ona. Farid Farjad süper mesela, keman çalıyor harika..Bundan bahset çok seviyorum falan filan diye. Tiyatro olabilir, biz arkadaşlar başlıyoruz her haftasonu gidicez, uçuk bilet fiyatıda yok. Tiyartoya gidip, şu oyunu izledim çok hoştu vs.. diyebilirsin yerimseniben Yani aklıma bunlar geliyor..Edebiyatta süper, birçok şey var, ona anlatabilirsin..Mesela Kafka-Milena aşkı var..Filazof Kafka'yla, marjinal Milena'nın mektup aşkı...Yani onun bilmediği şeyleri sen ona ''biliyor musun böyle böyle birşey var çok ilginç....'' diye sen anlatsan, adamın ilgisini daha çok çekebilir..
Ayy elim yoruldu, görüyor musun senin için yazıyorum böyle kıymet bil naniknanik
Diğer bayanlarda söyler birşeyler, benim aklıma gelenler bunlar tatlıma.s.

Son düzenleme:
sen bu adama birşeyler hisediyorsun çıkar baklayı gitsin olursa olur olmassa dostluk falan demişsin onunla dostluğun bozulursa yaşın daha genç başka dostlar bulursun zaten o birini bulursa yada evlenirse aranızda dostluk falan kalmaz öyle biteceğine böyle bitsin. ama sende ona açık açık seni seviyorum falan deme. senin bana söyleceğin birşey yokmu falan de. hem gözünde o kadarda büyütme baksana seni gönüllü stajyer olarak bile işe aldıramamış. bu arada erkeğin kültürsü falan olmaz, onlar kültüre mültüre bakmaz,ne kültürlüler nelerle kimlerle...

Dilek yerinde olsam, açıkça hoşlandığımı söylerdim.
Hem neden kaybetmek istemiyorsun ki onu, onu seviyorken istesende dost gibi kalamassın daha çok canın acır, hem zaten onun çıktığı veya evlendiği biri olursa dostluk felan kalmaz ortada.
Kültürden bahsetmişsin ama insan pat diye herbirşeyi bilemiyor, onun için sakın olduğundan farklı gösterme kendini ve bilmediğin müzisyenler, sanatçılar hakkında yorum yapma, çok kötü olur.
Ama nacizane tavsiyem yaşadığın bunalımlı günleri kimseye yansıtma, insanlar pozitif insanları yannlarında görmek isterler, sen face sürekli karamsar birşeyler yazarsan sıkar adamı. Güçlü görünmelisin.

:roflol: Hay Allah, sempatik bu kız beee şakkıdı
Yav adam müdür yurtdışına gitmiş, sauna filan diyor, bu kişi 2 numara elit oluyor şekerim :roflol:
Şimdi bir lise mezunu, öylesine işlerde çalışan biriyle, bu adam bir olmaz elbette. Herkez farklı işe eğitime sahip, ilgileri ona göre olur. Ona göre konuşucaksın sende. Ki, o da şaşırsın ilginç bulsun,sana soracak birşeyler bulsun değil mi ama?
Edebiyata sarabilirsin, felsefeye sarabilirsin ( ama felsefe herkesin ilgisini çekmiyor sıkabiliyor :1no2:ama ben severim mesela, tabi çok sararsan biraz sapıtabiliyorsun naniknanik)
Sonracığıma klasik müziği de sever kesin bu adam. Bence yani :uhm:Sevmese bile sen bahset ona. Farid Farjad süper mesela, keman çalıyor harika..Bundan bahset çok seviyorum falan filan diye. Tiyatro olabilir, biz arkadaşlar başlıyoruz her haftasonu gidicez, uçuk bilet fiyatıda yok. Tiyartoya gidip, şu oyunu izledim çok hoştu vs.. diyebilirsin yerimseniben Yani aklıma bunlar geliyor..Edebiyatta süper, birçok şey var, ona anlatabilirsin..Mesela Kafka-Milena aşkı var..Filazof Kafka'yla, marjinal Milena'nın mektup aşkı...Yani onun bilmediği şeyleri sen ona ''biliyor musun böyle böyle birşey var çok ilginç....'' diye sen anlatsan, adamın ilgisini daha çok çekebilir..
Ayy elim yoruldu, görüyor musun senin için yazıyorum böyle kıymet bil naniknanik
Diğer bayanlarda söyler birşeyler, benim aklıma gelenler bunlar tatlıma.s.

buradaki şeyleri okuyunca ulan bu bnm lisedeki halim üniye gelince ot olmuşuz.ben ne yapıyorum dilek kendine gel dedim sahiden :)

sen bu adama birşeyler hisediyorsun çıkar baklayı gitsin olursa olur olmassa dostluk falan demişsin onunla dostluğun bozulursa yaşın daha genç başka dostlar bulursun zaten o birini bulursa yada evlenirse aranızda dostluk falan kalmaz öyle biteceğine böyle bitsin. ama sende ona açık açık seni seviyorum falan deme. senin bana söyleceğin birşey yokmu falan de. hem gözünde o kadarda büyütme baksana seni gönüllü stajyer olarak bile işe aldıramamış. bu arada erkeğin kültürsü falan olmaz, onlar kültüre mültüre bakmaz,ne kültürlüler nelerle kimlerle...

aldırdı.2 kere torpil oldu bana.o konuda çok iyidir.ama okulumdan kağı getirmediğim için kaldı 2 seferdede..

Dilek yerinde olsam, açıkça hoşlandığımı söylerdim.
Hem neden kaybetmek istemiyorsun ki onu, onu seviyorken istesende dost gibi kalamassın daha çok canın acır, hem zaten onun çıktığı veya evlendiği biri olursa dostluk felan kalmaz ortada.
Kültürden bahsetmişsin ama insan pat diye herbirşeyi bilemiyor, onun için sakın olduğundan farklı gösterme kendini ve bilmediğin müzisyenler, sanatçılar hakkında yorum yapma, çok kötü olur.
Ama nacizane tavsiyem yaşadığın bunalımlı günleri kimseye yansıtma, insanlar pozitif insanları yannlarında görmek isterler, sen face sürekli karamsar birşeyler yazarsan sıkar adamı. Güçlü görünmelisin.

açılıp açılamama konusunu düşünüyorum.ama açıkçası pek böle bişide yapmayı düşünmüyorum.güçlü görünmek kısmında haklısın.
tekrar bir kafayı toplıyorum şimdi sengözlerimebaksanab

Yav ne kadar merak ettim şu atılganı, faceye bakıyorum ama bulamıyorum..

Canim umarim Dilek bana kizmaz ama merakiniz gitsin diye ufak bir resmini kopyaladim Atilgan beyimizin....

Dilegim sakin kizma bana,he kaldir dersen kaldiririm resmi..Hani kizlar cok merak ediyor ya,belki onu görünce daha iyi analizler yapabilirler..

Iste meshur atilgan budur..

s627039276_8547.jpg

my.php

Son düzenleme:
Bu muu? Vay beee sonunda gördük ne meraklıyım meraklıyız haa :roflol:
Yaa malencim büyültsene şu resmi birazcık :roflol: Dilek kızmaz yav
Adam bilse bu olanları resminin merak edildiğini filan hahaaaahaa...kaydirigubbakcemile3

İşte hanımlar, meşhur Atılgan bu!
Valla ben al paçino brad pitt karışımı bekliyordum ama yavv, normal bir insan bu ya :roflol:
Off moralim bozuk diye geyiğe sardım senağlama
Görmemiz iyi oldu iyi

Canim umarim Dilek bana kizmaz ama merakiniz gitsin diye ufak bir resmini kopyaladim Atilgan beyimizin....

Dilegim sakin kizma bana,he kaldir dersen kaldiririm resmi..Hani kizlar cok merak ediyor ya,belki onu görünce daha iyi analizler yapabilirler..

Iste meshur atilgan budur..

maleeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
sen naptııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnn delikafadulden
kızlar çok merak eden varsa ben face booka ekleyin oradan göstereyim diyordum kız.
ayyy bu arada bu face booktaki r4esmi.kızlar eğer işyerinden bi tanıdık yada olaki kaynanam falan bu resmi görürse yandımm kaydirigubbakcemile

Bu muu? Vay beee sonunda gördük ne meraklıyım meraklıyız haa :roflol:
Yaa malencim büyültsene şu resmi birazcık :roflol: Dilek kızmaz yav
Adam bilse bu olanları resminin merak edildiğini filan hahaaaahaa...kaydirigubbakcemile3

İşte hanımlar, meşhur Atılgan bu!
Valla ben al paçino brad pitt karışımı bekliyordum ama yavv, normal bir insan bu ya :roflol:
Off moralim bozuk diye geyiğe sardım senağlama
Görmemiz iyi oldu iyi

aa bu arada laci şimdi cuma akşamı ilk konuştumuzda
bu gerizekalı bana ne dedi?sırf bayanardan oluşan bir sitede yazılarım çok beğeniliyor dedimde "bana oradan kız ayarlasana!"dedi ya :eek:klava: şöyle yanyana bi resim olsa falan ve face bookta altına yorum yazsanız hemen aaa demekki ben merak eden hatunlar var diye atlıcak öküz!değil yabani aslan!!!:kızgın:

kızlar msndeyim şuan gelin adamın boydan ve yandan resimlerinide göstereyim madem bu kadar çok merak ettiniz :roflol:

bu arada msnde ve gene oynuyoruz.7.30dan beridir konuşmuyoruz.o çevrimiçi ben çevrim içi.o çevrımdışı ben çevrımdşı.o geliyor ben hemen peşinden.canı oyun istiyordu işte ona oyun.kafası karışsın azıcık.birazda o kovalasın hıhhhhhhh! :1cl
osedeyes:

Son düzenleme:
X