Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

yavrukuş valla coştun :) çok güzeller güle güle kullan, büyük bir parçayı çıkar aradan bunların yanında bak

büyük parçalar unutulmaz da bu gibi şeyler unutulur bir de bi anda büyük paralar çıkıyor ya cepten o koyuyor insana :) bu ay battım resmen. :) 3-5 alıyorum.
kısmetse evdeki heesap çarşıya uyarsa temmuzda:)

sağol şekerim :)

sen de al biz bakalım. Sanırım ben bu ay daha alamıcam :)

ben bu aralar soğudum ya alasım gelmiyo ama alırsam hemen haberiniz olur
anlıyorum seni fazlada açılma ya sonra çok pişman oluyosun abartmış mıyım diye ...parasız kalınca anlıyorum ben

nişanlımdan çeyizimize katkılar :) ilgi alanına göre değişiyor katkılar tabi

Paşabahçeden 6lı margarita bardağı

viski şişesi

ve gürallar master saklama kabı

yeni cicilerin çok şeker canım ya kek pasta fanusun paşabahçe bardağın cupcake bardağın

yeni cicilerin çok şeker canım ya kek pasta fanusun paşabahçe bardağın cupcake bardağın

aklımda hiç yoklardı görünce dayanamadım ve aldım. :) teşekkür ederim canım benim.

valla süperler özellikle margarita bardağına bayıldım :)

daha martini bardaklarımız ve shaker ımız falan da var:) kokteyl insanıyız. ^^

senin kirli kaşıklığına bayıldımmmmmmmm:)

nerden aldığını sorabilir miyim söyleyebilir misin:)

insan parasız kaldığı zaman çk şey aldığını abarttığını farkediyor malesefki ay başı gelsin diyorum ben artık ya:)eksikler hiç mi hiç bitmiyor..küçük şeyler daha önemli kesinlikle ,büyük parçaların ne olduğu biliniyor ama küçük paralarda o adar çok şey unutuluyor.

en basityi ablam bu ay evlendi ,herşeyi tamam gel görki sıvı deterhjanlık havluluk almamışız yni.bu detaylar çok öenmli..

yesil zeytin ^^ ahaha ne sandiiinnn?:) elbette:)

kirli kasikligim evim.net kampanya hala devam ediyor mu bilmiyorum "annemin mutfagi "mi neydi kampanya adi. daha kargolanmadi 3 -4 lira gibi bisi :)

bir iğne almam derken English Home 'a gitmiş bulundum:

nette resmini bulamadım. instagramda biri paylaşmış ordan kestim ettim. Alan arkadaş da çok tatlı bir peçeteyle kullanmış peçeteliği ve huzurlarınızda kuşlu ferforje peçeteliğim:

plaj havlularında indirim vardı ama o kadar ince ve peştemal gibilerdi ki banyo havlusu olarak kullanırız diye aldım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…